UWAGA KIEROWCY: Część ulicy Lubichowskiej została zamknięta do czerwca 2021 roku!

  • 31.07.2020, 08:30
  • redakcja
UWAGA KIEROWCY: Część ulicy Lubichowskiej została zamknięta do czerwca 2021 roku!

Podziel się:

Oceń:

W związku z przebudową ul. Lubichowskiej na odcinku od skrzyżowania z Al. Armii Krajowej i ul. Żwirki i Wigury do wjazdu do STAR-WiKu w środę 29 lipca zmieniła się organizacja ruchu.

Ul. Lubichowska została zamknięta na odcinku od ul. Południowej do Żwirki i Wigury. Objazd poprowadzony będzie ul. Południową, Bohaterów Monte Cassino i Armii Krajowej.

Czasowa organizacja ruchu planowana jest do czerwca 2021 r.

 

_redakcja

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mgr farmacji
mgr farmacji 02.09.2020, 10:41
ciekawe , czy w tej firmie działa alkomat , bo jak nie , to będzie tragedia
fryzjer
fryzjer 19.08.2020, 20:38
skandal z tym remontem lubichowskiej , pseudo fachowcom drogowym najlepiej wyszły włosy , dalej róbcie foty i przedstawcie się kociewiakom...
wkurzony
wkurzony 06.08.2020, 13:00
w szczycie sezonu turystycznego nie czas na takie ***rele...
kierowca
kierowca 06.08.2020, 13:05
a jakie to ma znaczenie dla tych ze starostwa , ważne , że zrobią sobie kolejne foty !!!
Ja
Ja 01.08.2020, 18:10
Najlepiej by bylo jak nowa droga by byla zrobiona w weekend tak.....
Nie tłumacz "asd" temu gamoniowi bo itak sie nie zna jak ta cała "Wanda"
Podpis
Podpis 03.08.2020, 06:11
Na zachodzie takie odcinki remontują jeszcze dłużej. Wiem, bo widziałem na własne oczy, ale zakompleksionym lemingom nie przemówisz, oni wiedzą, że w Polsce zawsze jest, będzie i musi być źle i najgorzej
pieczątka
pieczątka 03.08.2020, 09:29
nierobie , ty nigdy nie byłeś na zachodzie i już nie będziesz - do szkoły
klarnecik
klarnecik 03.08.2020, 11:29
Idź pograj kolegom spod trzepaka na klarnecie, albo wielu klarnetach
saksofon
saksofon 16.08.2020, 14:18
na klarnecie stacha najlepiej grała ula , dziś też pali głupa
stg.
stg. 16.08.2020, 15:24
Uli siostra baraszkuje z księdzem, nawet córkę mają
Wanda
Wanda 01.08.2020, 16:00
1km drogi budowane rok. Niezły wynik. Autostradę z takim rozmachem budowaliby ze 300lat. I to są dopiero plany.. Znając realia to przebudowa zakończy się po dwóch latach. Aż strach pomyśleć ile będą realizować obwodnicę, może nasze wnuki doczekają..
Andrzej ***
Andrzej *** 02.08.2020, 14:34
Nie 1 km a 760 metrów !!! ROK!!! Śmiech rozpaczy...
Sławek EU07
Sławek EU07 01.08.2020, 08:28
Możliwy też objazd nie dla samochodów ciężarowych i autobusów ulicami: Kociewską, Korytybską i Podmiejską.
ja
ja 03.08.2020, 06:09
Nie polecam
romo
romo 31.07.2020, 09:38
Do czerwca 2021 roku???!!!! Czy wam sufit na głowę spadł???
Co tam będzie robione, tor F1?
asd
asd 31.07.2020, 22:13
Wysil łepetynę. Kanalizacja, deszczówka, energia, telekomunikacja , przebudowa, kolizyjnych sieci, nowa podbudowa , chodniki których nie ma itp, itd. Ponadto możesz zadzwonić do UM STG i zapytać.
Ali
Ali 01.08.2020, 20:14
Chyba raczej do Starostwa? Lubichowska jest drogą powiatową.
stanisław
stanisław 02.08.2020, 11:27
i jak tu można liczyć na pijaków , nierobów i ich kolesiów - skandal , ale foty sobie menele strzelą ...
gość
gość 31.07.2020, 20:48
założę się że będzie to 2022 r. na 1000%
walec
walec 31.07.2020, 14:22
dziadostwo , wykonawcy i jak zawsze wadliwy nadzór z pzd...
alkomat
alkomat 03.08.2020, 09:32
klub AA się rozwija
franek
franek 01.08.2020, 17:32
a wysokie pensje i premie biorą te nieroby , pytanie za co ???
Haha
Haha 01.08.2020, 18:13
A za robotę nierobie...
uhahaha
uhahaha 01.08.2020, 19:12
łysy nierobie , ty jeszcze tam pracujesz gamoniu ???
hahaha
hahaha 01.08.2020, 19:20
łysy konus - świr i kabotyn

Pozostałe