Najnowszy numer Gazety Kociewskiej już w Twoim kiosku! Co w nim?

  • 29.07.2020, 10:27
  • PS/RedJ
Najnowszy numer Gazety Kociewskiej już w Twoim kiosku! Co w nim? Dtp Wydawnictwo Pomorskie

Podziel się:

Oceń:

Potrącenie 9-latka na przejściu, małżeństwo z Tczewa nagrodzone za bohaterską postawę i tragedia na autostradzie A1…

Temat numeru:

POTRĄCENIE NA PRZEJŚCIU- 9-latek wbiegł na pasy przy czerwonym świetle.

Ponadto:

MAŁŻEŃSTWO Z TCZEWA NAGRODZONE ZA ODWAGĘ. Prezydent Tczewa gratulował bohaterskiego zachowania.
TRAGEDIA NA AUTOSTRADZIE A1. Okoliczności śmiertelnego wypadku w okolicy Goszyna.
DOFINANSOWANIE OD MARSZAŁKA. Z 8 mln zł na przebudowę dróg gminnych część trafi na Kociewie.
TYLKO U NAS. Mateusz Komorowski, półfinalista Mister Polski 2020.
NA TARGU. Sezon na wiśnie, borówki i karotkę. 
FELIETON. Męczeństwo „Rulicza” i „Dzika”
OBJAZDY. W Czystej Wodzie na kajakach i moście.  
ROWEROWO. Trasą nad jeziora.

…i wiele, wiele innych!!!

 

PS/RedJ

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciotka klotka
ciotka klotka 04.08.2020, 08:15
może wy , dziennikarze z kociewiaka zajmiecie się sprawą sikających i rozrabiających pijackich meneli na alei , bo pomimo wielu zgłoszeń na służby nie można liczyć...
mieszkaniec aleji
mieszkaniec aleji 02.08.2020, 11:49
na al. woj. pol. jeden z cwaniaków prowadzi sklep z piwskiem i na lewo zatrudnia miejscowych pijaczków , a ci chleją , sikają pod blokami i robią nocne burdy , policja nie reaguje , straż miejska też , a mieszkańcy bloków są wkurzeni , kiedy to się zmieni ? , może predydent miasta i jego służby ruszą dupska i ukrócą te menelskie zachowania , dodam , że w tej sprawie wielokrotnie informowano policję i straż miejską , a menele są tym służbom znani , to pijaki którzy nigdzie nie pracują , a pieniądze pozyskują z mopsu !!!
A to ciekawe
A to ciekawe 03.08.2020, 06:13
Wszystkie odpowiedzi na ten komentarz pochodzą od jednego autora. Ciekawe czemu rozmawia sam ze sobą? Mogą być różne powody takiego stanu rzeczy
ty nie jesteś ciekawy
ty nie jesteś ciekawy 04.08.2020, 09:19
chciałbyś dalej rozchlewać ludzi pasożycie ?
ciekawe czerwona łajza jeszcze działa
ciekawe czerwona łajza jeszcze działa 03.08.2020, 09:23
ten sklep z alkoholem już dawno powinien być zlikwidowany , już w czasach komuszego prezydenta miasta był pod parasolem ochronnym , więc plaga menelskich pijaków rośnie i ma się dobrze - dziadostwo
tt
tt 02.08.2020, 21:15
Takie sprawy powinna załatwiać straż miejska. Już kolejny raz potwierdzają że są nie potrzebni . Chyba jednak nadszedł czas zacząć likwidować tę niepotrzebna bande darmozjadów ! Jeszcze dwa lata temu dawałem im szansę lecz nic sie nie zmienia - nie maja pomysłu na swoje istnienie.....
Beata
Beata 02.08.2020, 16:27
Świetnie rozumiem ten ból mam w bloku takich meneli, co chleją jak świnie, nie pracują , wszczynają awantury.Służby przyjadą i po odjezdzie tak samo się dzieje.Co mam wyjść z małym dzieckiem przed blok i niech słucha wyzwisk ty ku, wyp, hu ci w de itd.Żadnych zapomóg Menelom, Knurom i Maciorom co nic nie robią i jeszcze w wielu przypadkach dzieci mają pod opieką.Zabierać dzieci a meneli na bruk.
agnieszka
agnieszka 02.08.2020, 17:56
te świńskie pijaki na alei mają po 50 , 60 i więcej lat , te patole nigdy nie skalali się uczciwą pracą , kradną , chleją i rozrabiają , dobry wpier.dol by im się przydał i nie płacić żadnych zapomóg tym gnojom !!!
antoni z al. woj. pol.
antoni z al. woj. pol. 02.08.2020, 12:10
skoro służby nie reagują , a mops nadal płaci tym bydlakom zapomogi , to może wezwać narodowców - wpire.dolą menelom i będzie po sprawie , a pijacki sklep tego pseudo-biznesmena zlikwidować !!!
obywatelka
obywatelka 02.08.2020, 18:21
ile w tym temacie można dzwonić na policję i straż miejską , a i tak nic się nie zmienia , sprawdzcie to dziennikarze
karolina
karolina 02.08.2020, 12:29
poinformujcie urząd skarbowy i działaczy pisu !!!
Stg.
Stg. 30.07.2020, 13:42
Mnożą się teorie spiskowe dotyczące akcji wywieszenia tęczowej flagi na pomniku Jezusa. Politycy PiS zgodnie twierdzą, że to była profanacja. Czy sprawa ma jednak drugie dno? Niektórzy sugerują, że PiS wynajął ludzi do tej skandalicznej "roboty". Wydaje się to niewyobrażalne...
Antoni M
Antoni M 30.07.2020, 14:05
Niektórzy zawsze będą straszyć pisem bo nic więcej nie mają do zaoferowania
Kama
Kama 30.07.2020, 08:38
Od kilku dni w starogardzie strasznie smierdzi , czemu tym nikt sie nie zainteresuje Jakis zaklad nas truje a miasto i gazety siedza cicho
tutam
tutam 29.07.2020, 22:35
Goszyn, a nie Gosztyn. Wkurza mnie, że lokalni dziennikarze nie znają dokładnie nazw okolicznych miejscowości. Ile razy w "Gazecie Kociewskiej" było napisane "Stargard" to już nawet nie policzę.
Lucyna
Lucyna 29.07.2020, 16:24
Ogromny chałas na Południowej ludzie tam mieszkający twierdzą że przekracza wszelkie normy. Chcą zawiadomić o uciążliwości Wojewodę Pomorskiego.
kiker
kiker 02.08.2020, 23:49
Poważnie... to się podobno nazywa ruch samochodowy!!! Tak na co dzień mają mieszkańcy wielu głównych ulic w Stg...he he.
:-)
:-) 30.07.2020, 09:49
To są uroki miasta , jak ktoś chce ciszy zapraszam na wieś
kocio
kocio 30.07.2020, 15:04
Buhahaa,na wsi to dopiero jest głośno,bo nikt rolnikowi nie zabroni wyjechać rozklekotanym traktorem.
Wp.pl
Wp.pl 30.07.2020, 22:51
Chyba wies znasz tylko z starych Polskich filmow Rolnicy maja traktory warte tyle co dom :-)

Pozostałe