Szpital ma nowoczesną kardiologię. "Jest to prawdopodobnie największa inwestycja w Polsce jeśli chodzi o szpitale powiatowe"

  • 11.07.2020, 10:15
  • redakcja
Szpital ma nowoczesną kardiologię. "Jest to prawdopodobnie największa inwestycja w Polsce jeśli chodzi o szpitale powiatowe"

Podziel się:

Oceń:

Symbolicznie, bo jednak jesteśmy w trudnym czasie z powodu pandemii, ale jednak! W czwartek uroczyście otwarty został Oddział Kardiologiczny w Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o o. To jeden z pięciu oddziałów remontowanych i modernizowanych w ramach realizowanego #WielkiProjekt przez Powiat Starogardzki. Roboty budowlane pochłonęły ponad 1,7 mln zł, sprzęt i wyposażenie to wydatek prawie 400 tys. zł.

W ramach projektu gruntownie przebudowaliśmy ok 500 m2 powierzchni oddziału, zakupiliśmy niezbędne wyposażenie i sprzęt medyczny, m.in. 19 łóżek, w tym 7 do intensywnego nadzoru, stół zabiegowy, lampa zabiegowa, defibrylator, szafy lekarskie, zabudowy meblowe. Powstała zupełnie nowa, w pełni wyposażona pracownia echokardiologiczna oraz pracownia EKG.

_redakcja

Zdjęcia (5)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dziab dziab
dziab dziab 12.07.2020, 13:45
"zakupiliśmy niezbędne wyposażenie i sprzęt medyczny, m.in. 19 łóżek, w tym 7 do intensywnego nadzoru, stół zabiegowy, lampa zabiegowa, defibrylator, szafy lekarskie, zabudowy meblowe. Powstała zupełnie nowa, w pełni wyposażona pracownia echokardiologiczna oraz pracownia EKG."

A na zdjęciach widzimy nowe mebelki dla personelu, odnowiony korytarz i 3 bardzo istotnych Państwa, bez których istnienie Dziadogardu nie byłoby możliwe.
Gdzie ten super nowoczesny sprzęt ?


DLACZEGO NA OSTATNIM ZDJĘCIU pANI VIOLETTA I pAN CHYŁA NIE MAJĄ ZAŁOŻONYCH MASECZEK OCHRONNYCH!!!!???
Wiesiek
Wiesiek 11.07.2020, 18:18
W Szpitalu powinieneś znależć pomoc Lekarzy każdej specjalizacji, o każdej porze dnia i nocy.To dlaczego z wieloma sprawami trzeba dojeżdżać do Kościerzyny,Trójmiasta, Tczewa?.
starogardzianin
starogardzianin 11.07.2020, 13:35
Bardzo dobra informacja. Od pewnego czasu obserwuję dobrą współpracę pomiędzy władzami powiatu, miasta i gminy przy wielu inwestycjach. Brawo. Tak to powinno wyglądać. Gdyby tak jeszcze rząd dopomógł tam gdzie może byłoby idealnie.
Bozo
Bozo 11.07.2020, 12:48
Ten co stoi koło violi wygląda jakby co dopiero skończył..
alkomat
alkomat 16.07.2020, 07:44
co za cholerny nałogowy alkoholik -fuuuuj...

Pozostałe