Możemy zostać Rowerową Stolicą Polski

  • 03.07.2020, 12:22
  • redakcja
Możemy zostać Rowerową Stolicą Polski

Podziel się:

Oceń:

Dla wszystkich fanów dwóch kółek mamy nie lada atrakcję. Już we wrześniu Starogard Gdański powalczy z ponad 30 miastami z całej Polski o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Organizatorem rywalizacji jest Miasto Bydgoszcz. To druga edycja tego wydarzenia.

Już dziś możemy przystąpić do oficjalnego treningu, który jest rozgrzewką przed wrześniową walką o zaszczytny tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2020. Kręcimy kilometry do 16 sierpnia.Przejechane na rowerze kilometry sumują się dla wskazanego miasta. Przyłączcie się abyśmy mogli poznać tych, którzy mają największą chrapkę na wrześniowy puchar. Każdy kto weźmie udział w treningu automatycznie bierze udział we wrześniowej rywalizacji.

Przystąpić do akcji i włączyć się w walkę o puchar dla Starogardu mogą wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczami telefonu komórkowego. Wystarczy pobrać darmową aplikację Rowerowa Stolica Polski,która rejestruje trasy i ich długości, zarejestrować się  i wybrać dyscyplinę – jazda na rowerze. Pamiętajmy aby z listy miast biorących udział w rywalizacji wybrać STAROGARD GDAŃSKI.  Z menu RYWALIZACJE  wybieramy zakładkę OGÓLNE – OFICJALNY TRENING RSP.  Następnie wybieramy rodzaj treningu OGÓLNY oraz grupę OGÓLNĄ i klikamy DOŁĄCZ. Kiedy już wsiądziemy na rower, włączmy aplikację i kręćmy kilometry dla Starogardu!

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ir
Ir 03.07.2020, 23:59
dla tego miasta dziadogardzkiego nie mam zamiaru nic zbierac.
praca w Tczewie, studia w Gdański, ważniejsze dokumenty Gdańsk,, Służba w Malborku, Większe zakupy Gdańsk. Zabawa (dyskoteka,klub,impreza) Trójmiasto To miasto mi nic nie dało prócz dziurawych dróg, nerwów, olbrzymich korków i watahy aroganckich emerytów na mieście.
zen
zen 05.07.2020, 10:18
Zgadzam się z tobą . I powiem więcej otępiałe umysły przez wodzireja weselnego zagłosowały na drugą kadencję (burmistrza Janusza) oraz radnych z NS - tak to ich Starogard i to oni odpowiadają za stan tego miasta ! Więc długo nic się tu nie zmieni !
tutam
tutam 04.07.2020, 23:51
I meneli na każdym kroku. Z czego żyją te parchy, skoro uczciwie i cieżko pracujący mieszkaniec Starogardu też często klepie biedę?
Grzegorz
Grzegorz 05.07.2020, 12:58
Z czego żyją menele?,powiem ci na koszt podatnika.Dla wielu tak jest łatwiej prościej, bez wstawania do pracy, wysłuchiwania durnego szefa, płacenia podatków, składek, rachunków, kredytów.Miasto musi mu zapewnić mieszkanie które opłaci z naszych pieniędzy, do tego żywność, a co lepszym pracownik socjalny robi zakupy z dostawą do domu.Wstają kiedy chcą, zaczepiają ludzi o parę groszy, tam kogoś okradną, albo znajdą sponsora z zasiłkiem lub wcześniejszą emerytura i tak żyją bo przymusu pracy w Polsce nie ma, tylko czemu pracujący mają ich sponsorować.
Marcia
Marcia 04.07.2020, 23:30
Bardzo smutne co napisałeś, ale niestety dużo w tym prawdy. Ja jeszcze dodałabym od siebie ważne zabiegi medyczne i szpital, który jest na tragicznym poziomie, dlatego sporo ludzi decyduje się jechać do Kościerzyny.
Tomek
Tomek 05.07.2020, 10:39
Prawda, jezdziłem z żoną do szpitala w Trójmieście bo oczywiscie nie można wykonać zabiegu na miejscu w Starogardzie.Oboje płacimy składki ponad 20 lat i jeszcze musieliśmy wysłuchiwać durnych uwag lekarzy DLACZEGO PRZYJEŻDZAMY ZE STAROGARDU SKORO MAMY SWÓJ SZPITAL?.Szpital to był kiedyś i to specjalistyczny, a teraz to centrum zdrowia.

Pozostałe