Duda wygrał w powiecie, Trzaskowski w województwie

  • 29.06.2020, 10:58
  • redakcja
Duda wygrał w powiecie, Trzaskowski w województwie

Podziel się:

Oceń:

 

Wyniki pierwszego głosowani na Pomorzu

 


 

Wyniki pierwszego głosowania w powiecie starogardzkim

 

 

_redakcja

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kociewiak
kociewiak 03.07.2020, 09:46
dość płacenia menelom i patologii wszelkiej maści 500+ i pokrewnych + , dla ludzi pracy nie ma pieniędzy na podwyżki , a dla pedofili , pijaków i innych zboków i owszem - skandal !!!
stoję w kolejce po menelowe+
stoję w kolejce po menelowe+ 03.07.2020, 10:15
znowu gadam sam ze sobo , patrzcie na wpisu poniżej - wszystkie moje !!!
gogo
gogo 03.07.2020, 09:33
szambiarz z warszawki nie może zostać prezydentem , gówno pełowskie z rozumem się miesza
Piotr
Piotr 29.06.2020, 20:48
kiedyś w książkach ( wyborcom PIS wyjaśnię później co to jest książka ) będzie można poczytać o tych " prawdziwych polakach " Dla wyborców PIS wyjaśniam że tacy jak my to Polacy ( w sumie jednak wątpię że "prawdziwi polacy" to zrozumieją ( ewentualnie może zrozumną :) ).
Piotr
Piotr 29.06.2020, 20:39
ciemnogród gdański ......
Kiszewiak
Kiszewiak 29.06.2020, 20:38
Widać ten pis to i w Starogardzie Gdańskim mózgi wyprał. Troszkę poczytać i sie zastanowić czy ten Pan Prezydent jest taki święty. No ale jak ktoś ma tylko 3 kanały w domu to trudno. TVP1 ,2 , 3 i zapewne jeszcze trwam. To co tu sie spodziewać. Tacy katolicy a pluja jadem i tylko wyzywać od hołoty potrafią. To ze deszcz pada to pewnie też wina PO.
real
real 03.07.2020, 16:11
Widzę,że przemawia przez ciebie ból i rozgoryczenie,że nie możecie już kraść i paść się na państwowym i wcale się nie dziwię na twoim miejscu.A,co do kanałów telewizji,to ludzie w Polsce już dawno sobie wyrobili zdanie,to nie idioci,że łykają wszystko jak pelikany i potrafią oceniać.
azotobacter
azotobacter 29.06.2020, 18:48
topią się złodziejskie krawaciarze , niech spływają z prądem gnojówki
łopata
łopata 29.06.2020, 18:42
platfusy , weżcie wiadra i hajda na warszawę , sprzątajcie ścieki po lgbt...
ufo
ufo 29.06.2020, 18:39
warszawę zalewa gówno i woda , a gdzie jest szmbiarz trzaskowski , uciekł ze strachu z warszawy ???
Mozg
Mozg 29.06.2020, 20:29
Ma kampanie jak prezydent. A gdzie rząd, premier? Gdzie pomoc rządu? Cieszysz sie, że kogoś zalało.. oby nigdy Ciebie to nie dotknęło.
Jprd
Jprd 29.06.2020, 16:41
Słuchajcie tepaki oczywiście nie wszyscy .Nie siedzę na *** nie oglądam TVP bo nie mam na to czasu , pracuje do późnych godzin nocnych.Nie mówię żaden prezydent nie jest idealny. Piszecie tak bo większość z was ma swoje firmy i ojeju dopierdzielili wam podatki czy coś tam . Ale szkoda i wiecie co życzę wam wyzyskiwacze aby jeszcze bardziej wam dopiero.....li aha panie klarnecik trollem może ty jesteś
Ja
Ja 29.06.2020, 19:18
Co nieudaczniku?nie powiodlo sie w zyciu?zazdrosc przez ciebie przemawia.cale zycie bedziesz tyral u takiego wyzyskiwacza jak ja
real
real 29.06.2020, 13:13
PAD dał się poznać za najuczciwszego prezydenta od 1989 roku jego czyny świadczą o nim samym i tu komentarz jest zbędny.
Ktosik
Ktosik 29.06.2020, 12:09
Hmm.. Jprd.. a to obecny prezydwnt Ci zapewni? Serio? Aktualnie ja nie chce co msc odprowadzac 6tys zl.. w zamian nie dostać nic od państwa... Tvp nie da się oglądać, pomsłowie odczepieni od rzeczywistości, inflacja szaleje.. tak, k.. tego nie chce. Więc Jprd zastanów się co ważniejsze, bo to co wymieniłeś aktualnie nijak się ma do tego co Cię otacza.
Deiw
Deiw 29.06.2020, 18:02
Manipulacja
maestro
maestro 29.06.2020, 12:59
Jprd pewnie siedzi w domu na tyłku bierze kasę za nic nie robienie i ogląda TVP gdzie mu mózg piorą. Prezydent reprezentuje nas za granicą, jest zwierzchnikiem sił zbrojnych itd. Za socjale, ściąganie emigrantów, to ile zarabiamy i jaka jest inflacja odpowiada rząd (prezydent sobie może)
klarcia
klarcia 29.06.2020, 11:44
Zmień dealera ,Jprd. Ten aktualny jakieś dziwne ma te prochy bo tak głupio piszesz , że naprawdę już się boję .... idiota.
Jprd
Jprd 29.06.2020, 11:10
Chcecie żeby wasze paroletnie dziecko uczyło się w szkole o masturbacji ?chcecie czarnuchów gwałcących nasze kobiety ? chcecie żeby była wielka przepaść między bogatym a biednym ?Bo ja k....a nie
Bo to nie jest ludzkie .Jesteśmy Polakami, nie chcemy żadnego pedalstwa na ulicach .Niech Żyje Polska !!!!!
Kiszewiak
Kiszewiak 29.06.2020, 20:47
Poziom Pana inteligęcji jest na prawdę słaby.
Jala
Jala 29.06.2020, 14:37
Przepasc miedzy biednym a bogatym?a kto komu kaze byc biednym?masz leb na karku i nie jestes leniem to w dzisiejszych czasach nie jestes biedakiem
Ktosik
Ktosik 29.06.2020, 12:12
Hmm.. a telefon dziecku dajesz? A masz nad tym kontrole? Może tutaj zacznij, będzie szybciej prościej. Masturbacja pewnie na tiktoku, gwałty są i przez polaków, przepaść między bogatym a biednym.. a teraz jej nie ma? No cóż, faktycznie Jprd masz problem.
Klarnecik
Klarnecik 29.06.2020, 11:46