W szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek

  • 26.06.2020, 13:27
  • redakcja
W szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek UG Starogard Gd.

Podziel się:

Oceń:

Setki uczniów uczęszczających do szkół w Gminie Starogard Gdański zakończyło rok szkolny 2019/2020. Przez pandemię rozpoczęcie wakacji znacząco różniło się on od tych z lat poprzednich. Nasz obiektyw towarzyszył w tych chwilach uczniom z Sumina.

- To był rok wyzwań spowodowanych korona wirusem. Spotykamy się w murach szkoły po trzech miesiącach przerwy. Chciałabym podziękować nauczycielom, uczniom i rodzicom, bo wspólnie podołaliśmy temu trudnemu wyzwaniu – podkreśla Barbara Rozwadowska, dyrektor
Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Dzisiaj   zakończenie   roku   w   wielu   szkołach   funkcjonujących   w   Gminie   Starogard   Gdański wyglądało podobnie, jak w sumińskiej placówce. Organizowanie uroczystej akademii byłoby zbyt   dużym   ryzykiem.   Poszczególnym   klasom   wyznaczono   konkretne   godziny   odbioru świadectw.   Wszyscy   –   uczniowie,   nauczyciele   i   rodzice   musieli   założyć   maseczki   i utrzymywać bezpieczny dystans.
Uczniowie   w   szkole   spotkali   się   wspólnie   pierwszy   raz   od   trzech   miesięcy,   dlatego   mieli sobie wiele do opowiedzenia. Nie zabrakło też wspólnych zdjęć.

 

_redakcja

Zdjęcia (16)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe