KORONAWIRUS ponownie zaatakował! Potwierdzono dziś aż 5 nowych przypadków w naszym powiecie

  • 24.06.2020, 14:01
  • redakcja
KORONAWIRUS ponownie zaatakował! Potwierdzono dziś aż 5 nowych przypadków w naszym powiecie

Podziel się:

Oceń:

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 7 osóbz terenu województwa pomorskiego – 5 osób powiat starogardzki, 2 osoby powiat malborski.

Gdański sanepid informuje, że do zarażenia doszło najprawdopodobniej podczas zabawy weselnej, która odbyła się na Podlasiu.

Stan zdrowia osób, u których potwierdzono obecność wirusa Sars- CoV-2 jest dobry, będzie przeprowadzona konsultacja lekarska.

Służby sanitarne prowadzą działania przeciwepidemiczne.

_redakcja

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

NIE ZES****CIE Sie z tym Covid-19
NIE ZES****CIE Sie z tym Covid-19 26.06.2020, 07:15
Zerknijcie sobie na stronie GUSu i Sanepidu ilosc chorych na grype w Polsce i na swiecie w ostatnich sezonach. Tez umieraja (tez wiecej osob starszych i z chorobami wspolistniejącymi) . W Polsce rocznie na grype umiera kilka razy wiecej osob niz na covid-19 i jakos z powodu zwyklej sezonowej grypu niensa zamykane szkoly zakłady wstrzymywane podróze wesela imprezy koncerty.
Ewka
Ewka 26.06.2020, 15:38
Jakis miesiac temu sprawdzalam 67 osob na grype od stycznia do kwietnia. Na covid prawie 1500 i tyle w temacie. Szukaj oficjalnych danych, a nie powielaj glupot z internetu.
B.
B. 26.06.2020, 11:58
To zerknij na stronę GUS ile osob w Polsce w tym sezonie jesienno-zimowym zmarlo na grypę...w przyblizeniu na 3 miliony zachorowań 170 przypadków śmiertelnych. A teraz zobacz na statystyki COVID... Zanim poleciesz nam czytać, sam zajrzyj do źródła, bo powtarzać głupoty z you tuba kazdy potrafi...
rozalka
rozalka 25.06.2020, 20:37
stop pedofilii , kościelnej i innej...
rozalka
rozalka 25.06.2020, 22:12
a teraz zmieniłem płeć i zostałem rozalka !!!
bardzo nowocześnie
Agnieszka z Waćmierka biorę 80zł za loda
Agnieszka z Waćmierka biorę 80zł za loda 25.06.2020, 17:41
Kociewiak nawet słowa nie ma o wypadku na DK22, na zjeździe na autostradę. Radio Tczew mówiło o tym praktycznie od razu, do kociewiaka gołomb nie dolecioł.
garry
garry 25.06.2020, 14:01
żadnych kościołkowych spędów , żadnych wesel , ani innych jubli !!!!!!!
momo
momo 25.06.2020, 20:36
w urzędzie miasta i polpharmie już się zesrali ze strachu...
garry
garry 25.06.2020, 14:55
chiba że ja coś będę robił , to wtedy ma się odbyć , bo inaczej winny będzie kaczyński i ksiądz proboszcz !!!!!!
alkowariat
alkowariat 25.06.2020, 08:16
To wesele było bezalkoholowe? Na podlasiu? Dokąd zmierza ten świat...
alicja
alicja 25.06.2020, 07:54
brak odpowiedzialności wśród debili !!!
CoViD
CoViD 25.06.2020, 01:15
AŻ 5 osób!!! Czyli 0,0039% mieszkańców powiatu!!! Szok!!!
Jan
Jan 24.06.2020, 23:05
W którym sklepie pracowała jedna osoba ?
dziab dziab
dziab dziab 24.06.2020, 22:40
"aż 5 nowych przypadków w naszym powiecie"

AŻ XD
U
U 24.06.2020, 21:41
Jakby coś to kalendarzyk na koronawirusa nie działa.
To nie ten temat starogardzianie.
Kuba
Kuba 24.06.2020, 19:54
Przecież ten wirus będzie z nami tak jak setki innych przez kolejne lata. Ludzie co tak piszą by wesel nie robić,czy wy myślicie ze teraz przez kolejne 3-5-10 lat nikt wesela nie będzie robić? Że ludzie maja siedzieć w domu i nie wychodzić na ulicę? Jesteście niepoważni
Wierzyca
Wierzyca 24.06.2020, 17:49
Wiadomo w jakiej miejscowosci? Podobno skarszewy
Wiwa
Wiwa 24.06.2020, 20:45
Podobno jedna z pań pracowała w sklepie w stg.
Tom
Tom 24.06.2020, 23:04
W którym ?
Wala z was robią
Wala z was robią 25.06.2020, 19:32
W tym po prawej od budynku z różowym dachem gdzie codziennie siedzi kot i pali fajkę
A.w.
A.w. 24.06.2020, 17:40
Starostwo sprawdzcie
lucyfer
lucyfer 25.06.2020, 07:56
tam po wycieczkach do Włoch było ich pełno
Pat
Pat 24.06.2020, 20:16
Na 100 proic ze starotwa
mariola
mariola 25.06.2020, 08:11
Kto?
Ja
Ja 24.06.2020, 14:22
Wesela kościoły będą głównymi ogniskami wirusa. Ślub i do domu.
Kasia
Kasia 24.06.2020, 19:52
Zamknij się w domu i siedź. A wesela niech robią. Każdy zna zasady ostroznosci w czasie pandemii. Równie dobrze po weselu można złapać jelitówke czy grypę
julia i ja
julia i ja 25.06.2020, 07:57
a kościelna pedofilia ???
julia i ja
julia i ja 25.06.2020, 08:00
znowu była imprezka i dlatego dziś też majaczę jak połamany , ale tym razem występuję jako dwie dziewczynki , chociaż jestem chłopcem i to dość starym !!!
lili
lili 25.06.2020, 08:10
to ty świński i niedoszły szafarzu , znowu się podszywasz pedofilu z urzędu
lili
lili 25.06.2020, 10:43
hahaah , a teraz zmieniłem nick , gadam sam ze sobo i myślę , że nikt mnie nie pozna !!! następną razą zrobię losowanie nicków z nagrodami ufundowanymi przez zaprzyjaźniony skup butelek !!!
maurycy
maurycy 25.06.2020, 11:02
ty głupi urzędasie z gdańskiej
maurycy
maurycy 25.06.2020, 11:25
ciągle pisze głupoty i nic nie zarabiam, ani jedna butelka nie zebrana !!! a browary same się nie kupią
wujek google
wujek google 25.06.2020, 08:29
w tym urzędzie też już są osoby zakażone
emma
emma 24.06.2020, 15:56
Ja tam zamierzam robić wesele za rok i koniec. :) Całe życie na to czekałam i nie zamierzam rezygnować. Ludzie na grypę też umierają. Zapraszać będziemy tylko z naszego województwa, a każdy w naszej rodzinie i ze znajomych ma rozum i wie, że trzeba się dezynfekować, przy kichaniu i zasłanianiu zakrywać, a chorym nie przychodzić na wesele.... No co innego jak ktoś zaprasza po 150 ludzi, z których połowy nie zna, ale zaprasza "bo wypada", bo to córka sąsiadki z poprzedniego adresu, przy którym mieszkali 10 lat temu.
Ana
Ana 24.06.2020, 16:56
Czytam to co napisalas i tak sobie mysle ze masz duze szczescie ze znalazlas takiego ktory chce z toba byc. Bo za madra to nie jestes. Zdezynfekuj sie po kichaniu...
W chwili obecnej wesela powinny byc zakazane
Ana
Ana 24.06.2020, 20:56
Poprostu jestes egoistka i masz to gdzies czy zarazisz kogos czy nie. Moze twoi zaproszeni goscie okaza sie bardziej odpowiedzialni i poprostu nie przyjda.
Emma
Emma 26.06.2020, 10:40
jak nie chcą, nie muszą przychodzić :) im mniej, tym lepiej. Początkowo liczymy 40 ludzi, jak połowa nie przyjdzie, będzie też spoko ;-) A Pani niech się zamknie w domu na cztery spusty, zbuduje bunkier, modli o szczepionkę i nie wychodzi do końca życia, bo tak, ten wirus będzie z nami zawsze. Tak jak i setki innych z rodziny koronawirusów.
Emma
Emma 24.06.2020, 19:48
Ana Ty ze swoim tragicznym pesymistycznyn podejściem do zycia raczej nikogo nie znajdziesz albo Cie porzuci ;)
Pomysl człowieku
Pomysl człowieku 24.06.2020, 15:32
A zakupy w galeriach na miniumn 1000 to nie ognisko? Gdzie każdy i tak na sobie stoi w kolejce i się przepychają kaszle kicha dotykają wszystkie produkty szczególnie warzywa owoce
emma
emma 24.06.2020, 15:57
drogą pokarmową wirus się nie przenosi. Umyjesz owoc czy warzywo, obierzesz i się nie zarazisz. Było o tym mówione wiele razy.

Pozostałe