WAŻNE: Odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości (FOTO)

  • 24.06.2020, 12:27
  • redakcja
WAŻNE: Odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości (FOTO)

Podziel się:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą ustalenia dotyczące tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 19 czerwca 2020 roku. Funkcjonariusze apelują do osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych denata lub jego rodziny o kontakt z Policją. Poniżej podajemy rysopis zmarłego oraz numer kontaktowy z policjantami.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny, które 19 czerwca br. zostały znalezione na terenie budowy przy ul. Balewskiego. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

 

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 45-55 lat, 183 cm wzrostu, ubrany były w kurtkę jesienno-zimową z metką z napisem „Stanley” rozm. M, koloru beżowego ze sztruksu z kożuszkiem przy guzikach i kołnierzu, bokserki koloru granatowego oraz spodnie dresowe szare z trzema niebieskimi lampasami po boku nogawki z metką z napisem „Adidas” rozm. 2XL.

 

Pracujący na miejscu śledczy w wyniku przeprowadzonych czynności, wstępnie wykluczyli, aby do śmierci tego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

 

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr 4774 27 222, z Wydziałem Kryminalnym starogardzkiej komendy tel. 4774 27 355 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  [email protected]

_redakcja

Zdjęcia (2)

Komentarze (1)

robert_nowicki
robert_nowicki 24.06.2020, 22:03
Zawsze jak policja znajdzie zwłoki bezdomnego, alkoholika, to możemy przeczytać formułkę, że "śledczy na miejscu wstępnie wykluczyli, aby do śmierci tego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie". To jest standard, aby nie brać sobie na barki roboty w celu wyjaśnienia zgonu. Takie osoby nawet nie mają przeprowadzanej sekcji.

Pozostałe