(AKTUALIZACJA) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Policjanci poszukują zaginionego 62-latka

  • 23.06.2020, 20:11 (aktualizacja 24.06.2020, 11:24)
  • redakcja
(AKTUALIZACJA) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Policjanci poszukują zaginionego 62-latka

Podziel się:

Oceń:

Policjanci poszukują 62-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego, który wczoraj przed południem zaginął na terenie Gdańska i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 62-letniego (dane do wiad. red.), mieszkańca Starogardu Gdańskiego. Zaginiony mężczyzna ostatni raz był widziany 22 czerwca br. w pobliżu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku przy ul. Dębinki. Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, a najbliżsi powiadomili policję o jego zaginięciu.


 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, bądź dyżurnym jednostki nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]


AKTUALIZACJA:
W wyniku podjętych w tej sprawie czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim ustalili aktualne miejsce pobytu zaginionego. Mężczyzna odnaleziony został u rodziny na terenie Gdańska.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe