FILM: Byli już nasi leśnicy i strażacy. Teraz policjanci ze Zblewa #GaszynChallange

  • 17.06.2020, 14:37
  • redakcja
FILM: Byli już nasi leśnicy i strażacy. Teraz policjanci ze Zblewa #GaszynChallange

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze Zblewa przyłączyli się do akcji #GaszynChallange w ramach której zbierane są środki finansowe na leczenie dzieci chorych na SMA. Mundurowi zrobili 10 pompek i do włączenia się do akcji nominowali swoje koleżanki i kolegów z sąsiednich posterunków.

Akcja zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna rozprzestrzeniła się na całą Polskę. Zasady są bardzo proste, nominowani do udziału wykonują 10 pompek i wpłacają min. 5 złotych na leczenie dzieci chorych na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

 

Funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Zblewie nominowali do wykonania zadania strażacy z miejscowej ochotniczej straży pożarnej. Mundurowi podjęli wyzwanie włączając się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChallenge.

 

Codzienna służba nakłada na funkcjonariuszy obowiązek służenia innym i niesienia pomocy osobom w potrzebie. Dzięki tej inicjatywie policjanci ze Zblewa włączyli się w akcję niesienia pomocy oraz walkę w znoszeniu trudów choroby SMA.

 
 


 

 Zadanie zostało wykonane, a policjanci nominowali do udziału w akcji funkcjonariuszy:

- Posterunku Policji w Kaliskach,

- Posterunku Policji w Lubichowie,

- Posterunku Policji w Skórczu,

- Posterunku Policji w Skarszewach.

 

#GaszynChallange wciąż trwa i warto pomóc potrzebującym! Linki do skarbonek dzieci chorych na SMA znajdują się na stronie fundacji Siepomaga.

Wspólnie zawalczmy o życie i zdrowie dzieci!

 
 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

omaryjojózefie
omaryjojózefie 18.06.2020, 12:16
a kiedy straż miejska ze Starogardu? dostali przecież nominację. nie mogę się doczekać jak te papudraki będą pompować :)
strażnik
strażnik 18.06.2020, 12:58
Szczerze-wolę tego nie oglądać....

Pozostałe