AKTUALIZACJA: 22-latka, która spowodowała wypadek, wcześniej jeździła pod wpływem alkoholu. Miała 3 sądowe zakazy prowadzenia pojazdów

  • 01.06.2020, 12:47 (aktualizacja 01.06.2020, 12:52)
  • redakcja
 AKTUALIZACJA: 22-latka, która spowodowała wypadek, wcześniej jeździła pod wpływem alkoholu. Miała 3 sądowe zakazy prowadzenia pojazdów

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj po południu policjanci ze starogardzkiej drogówki zauważyli na drodze krajowej nr 22 osobową hondę, która mimo linii podwójnej ciągłej i na oznakowanym skrzyżowaniu wyprzedzała kilka pojazdów. Mundurowi postanowili zatrzymać kobietę, która kierowała tym autem do kontroli drogowej. Nie zareagowała ona jednak na sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu, gwałtownie przyspieszyła i poruszając się z dużą prędkością prawym poboczem drogi wyprzedzała inne pojazdy. W pewnej chwili 22-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w tył jadącego w tym samym kierunku volkswagena jetty, a następnie zjechała na lewą stronę drogi zderzając się z jadącym w przeciwnym kierunku passatem.

Policjanci natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym oraz wezwali na miejsce służby ratownicze. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy oraz ustalili świadków tego zdarzenia. Mundurowi zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną i sporządzili oględziny rozbitych pojazdów. Badanie alkomatem wykazało, że poszkodowani kierowcy byli trzeźwi. W celu ustalenia, czy podejrzewana o spowodowanie tego wypadku kobieta nie znajdowała się pod wpływem alkoholu lub narkotyków pobrana została krew.

- W wyniku tego zdarzenia w celu zdiagnozowania obrażeń ciała do szpitala trafiło 5 osób. Wiadomo już, że mieszkanka powiatu starogardzkiego, która kierowała hondą posiadała 3 sądowe zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi orzeczone za wcześniejszą jazdę w stanie nietrzeźwym - informuje asp. sztab. Marcin Kunka ze starogardzkiej komendy.
Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drogach. Pamiętajmy, aby nie podejmować za kierownicą żadnych ryzykownych manewrów. Brawura na drodze nie popłaca. W najlepszym przypadku może zakończyć się mandatem lub wnioskiem o ukaranie do sądu. Jednak połączone ze sobą czynniki takie jak nadmierna prędkość, niesprzyjające warunki na drogach i brak umiejętności przewidywania, bardzo często prowadzą do tragedii. Długotrwale leczenie, kalectwo i śmierć. To najgorsze zakończenia brawury na drogach.

 

_redakcja

Komentarze (93)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MonikaSkowrońska
MonikaSkowrońska 15.06.2020, 15:03
Poszkodowanych z Jetty i Passata proszę o kontakt. Mój e-mail: [email protected]
leszek
leszek 12.06.2020, 22:33
przera.żają mnie komentarze tej wywłoki...ludzi prawie pozabijała i na fb ma wylane na wszystkich...szok jak jeszcze jej znajomi ją wspierają i popierają...niepojęte .zamknąć ja na lata bo w kóncu kogoś zabije,,,nic sobie z tego nie robi co zrobiła
Ala
Ala 16.06.2020, 14:03
Nie zrobiła i nie zrobi, trzy zakazy mówią same za siebie. Jeśli sprawa nie bedzie medialna to nie mamy czego oczekiwać jak 4 zakazu prowadzenia pojazdów. Tak oto działają polskie sądy. Przecież to nic, że o mały włos wszystkich by pozabijała, jak na codzień jest "mama 24 na dobę". Przecież co by to biedne dziecko zrobiło bez takiej "przykładnej" madki ?
Anonim
Anonim 12.06.2020, 21:13
Posiadać 3 zakazy , spowodować wypadek , doprowadzić jedna osobe do śpiączki a ona sobie na mój dzień na Messengerze dzisiaj wstawiła zdjęcie z uśmiechem z dopiskiem " wróciłam 😁" A jakas jej znajoma pisała tydzień temu że w krytycznym stanie leży w szpitalu.
Zlewa to że mogła pozabijać ludzi .. chora
roman
roman 16.06.2020, 14:41
Jej znajoma dodaje dramatu, żeby chociaż troche żal ludziom było tej która spowodowała ten wypadek i wyszła z tego cało . Niestety ludzie nie są głupi i nie daja się na to nabrać. Szkoda, że zawiesiła FB fajnie się czytało te głupoty
yoo
yoo 05.06.2020, 00:51
Współczuję wszystkim, którzy ucierpieli na skutek nieudolności władzy, w tym przypadku ponosi odpowiedzialność też kaminski, którzy nie zrobili nic, aby powstrzymać tę piratkę drogową! Proponuję zbiorowy pozew jej ofiar z powództwa cywilnego i domagania się nie tylko odszkodowania, ale też oskarżenie tej "pani" o usiłowanie zabójstwa!
ZBULWERSOWANA
ZBULWERSOWANA 03.06.2020, 22:05
Jaka debilka! to poprostu brak slow! A nasz wymiar sprawiedliwosci jest bezsilny wobec glupoty ludzkiej! dziki zachod! Mloda guwniara ! ciekawe ile jeszcze ludzi przez ta kretynke zginie w przyszlosci!!!
P
P 16.06.2020, 10:38
Naucz sie pisać najpierw po polsku i wtedy do ludzi z przesłaniem wychodź.

gÓwniara, interpunkcja
ZBULWERSOWANA
ZBULWERSOWANA 22.06.2020, 06:56
a ty- pani czy pan wielce nie mylay (ca) sie, po prostu IDEAL :)
Aas
Aas 03.06.2020, 17:53
Oby zdechło to kur.. Wisko
Aga96
Aga96 03.06.2020, 17:51
Jakim cudem ta szczerbata wywłoka chodziła po wolności? Trzy zakazy sądowe a ta naćpana prostytutka dalej autem jeździ? Ma rodzinę w prokuraturze czy może tak dobrze współpracuje z policją i z ucha daje mała 60 tka?
Agnes
Agnes 03.06.2020, 15:25
Dlaczego jeszcze nie siedzi?????
Anonim.
Anonim. 03.06.2020, 15:57
Bo leży w szpitalu w stanie krytycznym.
Swiadek
Swiadek 04.06.2020, 13:41
Nieprawda leży i czeka na operację .
Ala
Ala 03.06.2020, 20:02
Taj to ciekawe kto redaguje jej FB i usuwa zdjecia
Anonim.
Anonim. 03.06.2020, 20:45
Tyle co patrzyłam na jej fb to wszystko jest jak było. Zdjęcie ostatnie dodane 6 dni temu.
magda_kropidlowska
anonim 03.06.2020, 22:44
a jak się nazywa?
magda_kropidlowska
anonim 03.06.2020, 22:44
a jak się nazywa?
Anonim.
Anonim. 04.06.2020, 06:06
Zapomnij, że podam taką informację publicznie.
brooch
brooch 03.06.2020, 09:26
E tam już córka. Na pewno działaczka lokalnych struktur PISioróf
Budka
Budka 03.06.2020, 00:28
Pewnie córka jakiegoś POstkomunisty.
mat
mat 02.06.2020, 17:53
skad ta idiotka byla?3 razy jezdzic po pijaku w tym wieku to pokazuje ze jakas alkoholiczka wiec czemu na wolnosci?????Poza odsiadka dla niej rozliczyc to towarzystwo ktore wczesniej ja tak lagodnie sądzilo!
Anonim.
Anonim. 03.06.2020, 15:58
Starogard Gdański
grigori
grigori 02.06.2020, 14:14
W niedzielę wracałem z Piły do Gdańska i kilka razy byłem wyprzedzany ,ale włos na głowie się wyprostował. Rozumiem że w Polsce brak Formuły 1 ale każdy nie jest KUBICĄ i trzeba trochę przepisy przestrzegać.Myślę że sąd wydając TRZECI raz zakaz prowadzenia pojazdów zabrał na siebie odpowiedzialność za dalsze działania tej pani za kierownicą. NIECH ŻYJĄ SĘDZIOWIE ,HURA HURA.
stiopa
stiopa 02.06.2020, 16:46
Nadzwyczajna kasta może by wolała 'ura,ura'
Ja
Ja 02.06.2020, 12:54
Wszystkim ktorzy bronia ta m***czynie, zycze zeby w przyszlosci spotkali takie scierwo na drodze, jadace prosto na nich. Jak i jesli obudzicie sie w szpitalu to pewnie zmienicie zdanie i juz nie bedziecie bronic takich jak ona.
Słowo
Słowo 02.06.2020, 07:58
Czytam komentarze i jestem przerażona tym, jak społeczeństwo jest wypełnione jadem. Kobieta zrobiła źle, ale nie jesteście nic lepsi skoro piszecie co piszecie. Za chwilę "Ty" przyczynisz się do czyjejś śmierci tworząc takie komentarze. Nie będzie to przez spowodowanie wypadku, ale przez hejt, który tworzysz. I w czym "Ty" będziesz lepszy od tej kobiety. Myślę, że poniesie już karę za prowadzenie tego auta, być może ma trudną sytuację w domu. Być może sobie z tym nie radzi i popełnia rzeczy, których nie robiłaby nie mając tych problemów. Nie Wam jest ją oceniać i pisać te wszystkie złe rzeczy. Życzę osobom poszkodowanym w pełni powrotu do zdrowia, tego fizycznego i psychicznego. Osobie, która spowodowała wypadek życzę dużo siły i wiary w siebie, aby móc stawić czoła temu co jeszcze przed Tobą.
ZBULWERSOWANA
ZBULWERSOWANA 03.06.2020, 23:00
NIE MA TLUMACZENIA W STYLU - MIALA TRUDNA SYTUACJE W DOMU - BZDURA I BREDNIE !! KAZDY MA PROBLEMY ALE TO NIE POWOD ZEBY JEZDZIC POD WPLYWEM % UCZCIWY CZLOWIEK NIE UCIEKA GDY GO DO KONTROLI POLICJA ZATRZYMUJE!!!! ONA EWIDENTNIE MA WYWALONE ZE 3 RAZY MA ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDOW! O CZYM TO SWIADCZY ZEBY TAKA 22 LETNIA RECYDYWISTKA DRWILA SOBIE Z ZAKAZOW I Z PRAWA I DALEJ JEZDZI I ROBI CO CHCE NA DRODZE!
W TYM WIEKU POWINNA BYC SKIEROWANA NA PRZYMUSOWE LECZENIE ALKOHOLOWE! Ona MUSI MIEC PLECY BO NIC INNEGO!!!
TERAZ W NAGRODE NIECH JEJ DADZA SZYBSZE AUTO. BOZE BRON OD TAKICH PIRATOW SZALENCOW!!!!
!!!!!
!!!!! 03.06.2020, 09:57
A może trzeba ją po główce pogłaskać, bo ona taka biedna!!!
Mogła pozabijać niewinnych ludzi!!! Wielka kozaczka na drodze,a niewinni przez tą patologie cierpią.
Łukasz
Łukasz 02.06.2020, 19:39
Co za ***enie jak by zabiła ci dziecko też byś pisała że może miała trudną sytuacje w domu.Miała zakaz i powinna zostać ukarana z całą surowością .Patologia!!!
Martin
Martin 04.06.2020, 01:48
Szkoda mi tych ludzi których trafiła na czołówke... mam nadzieje ze żyją...
widzialem filmik to poprostu niewiarygodne....

Stg
Stg 02.06.2020, 18:30
No nie wiem czy bede uciekac przed Policja zeby stworzyc wypadek.
Ten kto ją zna to wiee jaka AGENTKA to jest !!!! Nie radzi sobie z czyms to do psychiatry a nie wsiada za kółko i odpie.dala !!!
K.
K. 02.06.2020, 14:24
Czy Ty widzisz co piszesz ? A gdybyś Ty jechała ze swoją rodzina ? Gdyby to ta wariatka wjechała właśnie w Twój samochód ? Też byś napisała to samo ? Albo gdyby zabiła tych ludzi, którzy brali udział w wypadku ? Nie sądzę. Ta dziewczyna o mało co nie zabiła niewinnych ludzi ! Teraz właśnie to ONI walczą o życie .
Mi rownież nie jest żal takich ludzi, którzy powodują wypadki . Wystarczy trochę oleju w głowie . Ta dziewczyna jest na tyle dorosła , że powinna wiedzieć co robi .. Chociaż watpie skoro mózg już przećpany i przepity .. Nie mam słów na takich ludzi . Tak jak wypowiadały sie osoby w komentarzach : do końca życia powinna płacić tym ludziom zadośćuczynienie i do końca swojego życia wykonywać prace społeczne na rzecz tych poszkodowanych . Bo nikt im już w pełni zdrowia nie zwróci . Powinna trafić do najgorszego więzienia jakie istnieje gdzie jest „rygor” ! A nie do takiego , w którym poczuje sie jak na wakacjach ! I popieram tu wszystkie osoby , które myslą tak samo jak ja !
Słowo prawdy
Słowo prawdy 02.06.2020, 09:39
Nic nie osprawiedliwia tego, co ona zrobiła. Kiedy ja mam problem w domu to nie wsiadam za kierownicę i nie jadę tak, że mogę kogoś zabić. Nic nie usprawiedliwia jej wcześniejszej jazdy po pijanemu, kiedy ja byłem na imprezie samochodem i się tam napiłem, to kazałem się odwieźć, a nie jechałem sam nachlany.
Gdyby ktoś przez nią zginął, to też byś powiedziała, że no trudno, zdarza się, miała trudną sytuację w domu, to zabiła kogoś po drodze.
Ludzie to ***e.
Ludzie to ***e. 02.06.2020, 12:59
Teraz byla trzeźwa.
ty też jesteś ******m
ty też jesteś ******m 02.06.2020, 16:47
Ale z 3 sądowymi zakazami prowadzenia pojazdów
Ktoś
Ktoś 02.06.2020, 09:31
Polskie społeczeństwo myśli, że słowem krzywdy nie zrobi. Tylko fizycznie można przecież krzywdzić drugą osobę. Spójrz w lustro, kobieto, mężczyzno i powiedz "jestem idealnym człowiekiem". Nikt z Was nie powinien mieć odwagi to powiedzieć. pozdrawiam.
Kamil
Kamil 02.06.2020, 08:31
Idz wygłaszać takie piękne sentencje na ambonę.Ludzie piszą prawdę, krytykują to co powinno być napiętnowane a z szacunkiem podchodzą do drugiego człowieka który każdego dnia niewinnie cierpi przez kogoś kto wsiada do auta bez prawa jazdy, z sądowym zakazem, po alkoholu, narkotykach, dopalaczach.Hejt a raczej to co się z nim niesie został wymyślony, aby nie krytykować antyspołecznych zachowań.Ile jest historii, gdzie wyżej wymienieni doprowadzili swoim stanem do śmiertelnych wypadków, zrobili kalekami na wózkach osoby który miały plany na przyszłość.Komuś zginęło ukochane dziecko tyle jest tych przypadków ale jak widać nadal jest przyzwolenie i usprawiedliwianie przestępców.Porozmawiaj z ofiarami które nie mogą pozbyć sie bólu po stracie bliskiej osoby, oraz z tymi którzy latami sądujom sie o marną rente kilku stów i zamiast auta jeżdżą wózkiem inwalidzkim.Popełniła błąd to neich płaci własną pracą za szkody do końca życia a nie wikt na koszt podatnika.
Miłego dnia.
Miłego dnia. 02.06.2020, 09:36
Można napisać swoje zdanie, ale nie trzeba być wulgarnym. Życzę tylko wszystkim, by nie musieli być nigdy w skórze tej osoby, która spowodowała
Wypadek, ani osobą, która jest ofiarą. Życzę miłego dnia. Niech Bóg będzie z Wami, niech prowadzi Was tylko przez tą prawidłową ścieżkę, a wy nigdy z własnej woli z niej nie zbaczajcie.
Babcia Jadzia
Babcia Jadzia 02.06.2020, 20:38
Amen
z
z 02.06.2020, 12:54
Ja akurat byłem poszkodowanym w podobnym wypadku kilka lat temu i właśnie dlatego nie potrafię zrozumieć takich durnych tłumaczeń typu "nie oceniaj", "miała kłopoty w domu". Absolutnie nic nie usprawiedliwia takich czynów. To nie zadrapanie samochodu, albo stłuczka na parkingu, tylko wypadek, w którym mogło zginąć kilka osób
Ludzie to ***.
Ludzie to ***. 02.06.2020, 07:57
Patrząc na te komentarze aż łzy w oczach.. najlepiej ocenic i sie kłócić. "Polskie społeczeństwo". Ciekawy jestem cz wy jestescie tacy idealni... jak mówicie "narkomanka" a połowa z was kim jest alkoholicy i ostatnie *** co plotkuja na blokach.. zamiast sie cieszyć ze żyją wszyscy i to najlepiej "do piachu z nia" nikt nie jest święty każdy robi błędy w życiu. Ale zawsze można z nich wyjść. Warto sie cieszyć ze wszyscy żyją. I mają szanse od boga. Ciekawe jak wy byscie mieli taki wypadek i ktos o was by tak mówił. "Alkoholik za kraty z ***" jak byście sie czuli nie widzieć waszego dziecka przez wiele lat? Albo rodzine jak i bliskich.. lepiej skomentować książkę po okładce a nie ja przeczytać przecież ją znacie jak własną kieszeń... szkoda słów na was "Polacy" za granicą jak w wlasnym kraju tylko z was sie śmiać.. nie dziwię sie dlaczego polski nikt nie lubi tylko krajobrazy.
L.
L. 02.06.2020, 23:12
jakbym ja tam jechała ze swoimi dziećmi i ta krowa by zrobiła krzywdę moim dzieciom to osobiscie bym ja za***... !!!!!!
W.
W. 02.06.2020, 14:26
Jestem ciekawa czy tez byś taki pisał gdybys był na miejscu osób poszkodowanych ! Gdybys był to Ty ze swoją rodzina !
co
co 02.06.2020, 09:42
Takie zachowanie i jeżdzenie wcześniej po pijaku nazywasz błędem? Masz nierówno pod sufitem. Ciekawe, czy gdybyś przezył taki wypadek jako ofiara, to też byś wygłaszał takie dyrdymały?
Ludzie to ***e
Ludzie to ***e 02.06.2020, 12:56
Byłem w sutacji gdzie mialem dwa razy dachowanie i wyszlem cało. Sprawdzca wypadku odrazu żałował czego zrobił i do dzisaj mamy z sobą kontakt.
Ty też jesteś ******m
Ty też jesteś ******m 02.06.2020, 16:50
Świetnie! Ja miałem wypadek, w którym przy odrobinie więcej pecha mogłem zginąć i jakoś nie mam kontaktu ze sprawcą, bo sprawca uciekł i nie obchodziło go to, co się ze mną stało. Jesteś umysłowym pierwotniakiem
Mateusz
Mateusz 02.06.2020, 08:40
Masz w pełni racje, każdy pracujący powinien być szczęsliwy, że może pracować na tych co mają kilkoro dzieci, całymi dniami stoją pod blokiem nafaszerowani procentami, a matki takie jak kobieta z sąsiedniego bloku, która w czasie ciąży nie potrafiła zachować abstynencjii powinny być wzorem do naśladowania.Dzieci takich matek idą w ślady rodziców, kłopoty z prawe, wczesne ciąże, brak okazywania zdrowych emocjii, agresja, kłopoty z nauką same zalety i superlatywy, normalnie skacze z radości, że to wszystko jako podatnik finansuje.
didi
didi 02.06.2020, 02:04
Pretensje nie do smarkatej 22 latki bo ona jest tylko pionkiem.
Pretensje miejcie do władzy (PIS, PO) które od lat ustanawiają prawo takie że tacy ludzie jak ta Kryminalistka jest cały czas na wolności.
W NORMALNYM! kraju już za samą jazdę bez uprawnień dostałaby wyrok paru lat za kratami.

Ona tylko skorzystała z PRAWA, które jej na to "pozwoliło"
Swiadek
Swiadek 04.06.2020, 13:29
Nie ma żadnego stanu krytycznego leży SB odpoczywa i czeka na operację nie macie info nie piszcie bzdur.
ja
ja 02.06.2020, 05:55
Niestety źle to rozumiesz. Prawo prawem, ale problemem Polski jest brak egzekwowania przepisów prawa. W Polsce jest przeświadczenie, że przepisy są po to, żeby je łamać, a władze nie reagują, nawet jak mają możliwość zareagować. Niska, ale nieuchronna kara jest bardziej odstraszająca, niż wysoka kara, której i tak nikt nigdy nie zasądzi
didi
didi 02.06.2020, 22:31
Niestety to Ty źle rozumisz.
Co to za głupie gadanie, że lepiej, aby w ogóle była kara ?
W Norwegii wszyscy jeżdżą przepisowo na drodze, bo bo się obawiają WYSOKICH kar.
Tylko wysoka kara odstrasza od wykroczeń.
Jeżeli politycy PISu czy PO, którzy rządzą krajem od 89roku nie potrafią tego zrobić to czas ich wypierd.....
Pozdrawiam
dorotka
dorotka 03.06.2020, 05:32
Ciągle podwyższają mandaty. I co? I jajco...
Debil pozostanie debilem i nie będzie jeździł przepisowo, takich trzeba odsiewać już na badaniach lekarskich przed kursami na prawo jazdy
Aga97
Aga97 02.06.2020, 00:41
Takie wywłoki jak ona powinni izolować od społeczeństwa. Szczerbata narkomanka z aids
Stg
Stg 01.06.2020, 23:42
3 zakazy sądowe, co za kpina. Przy złamaniu pierwszego odwiesić wyrok i odsiadka a nie trzy razy dawać szansę przestępcom drogowym.
Odido
Odido 02.06.2020, 06:14
Ma znajomości w policji albo sądzie
kahd
kahd 02.06.2020, 05:56
Taki mamy w Polsce wymiar sprawiedliwości, ktory chyba ma jakiś kompleks żony pijaka - sto razy wybacza, bo ciągle myśli, że bijący mąż jednak się zmieni
ja
ja 01.06.2020, 21:57
jo,jo dajta już spokój,żenada
U
U 01.06.2020, 20:01
Ciekawe na kogo będzie głosować ta panienka?
Mam pewien typ.

Pozostałe