Ścieżka rowerowa przy ulicy Skarszewskiej. Prace idą pełną parą!

  • 17.05.2020, 08:40
  • redakcja
Ścieżka rowerowa przy ulicy Skarszewskiej. Prace idą pełną parą! (Fot. Powiat Starogardzki)

Podziel się:

Oceń:

 

Wiele wskazuje na to, że już 10 czerwca miłośnicy dwóch kółek będą mieli powody do radości Dlaczego? Wszystko za sprawą powstającej właśnie ścieżki rowerowej, która zlokalizowana jest na odcinku od cmentarza na Łapiszewie do wjazdu na dawne wysypisko śmieci w Linowcu. 

- Odcinek liczący prawie 1,2 km zostanie wybudowany za 800 tys. zł. Pieniądze na ten cel pochodzą z budżetów trzech samorządów - Powiatu Starogardzkiego, Miasta i Gminy Starogard Gd. – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Starostwa Powiatowego.

W piątek władze Powiatu: starosta Kazimierz Chyła, wicestarosta Patryk Gabriel oraz Wioleta Strzemkowska-Konkolewska, członek Zarządu wraz z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg Dariuszem Kurzyńskim przyglądali się postępom prac. Komunikat z placu budowy brzmi: Jest dobrze!

 

_redakcja

Zdjęcia (15)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kaśka
Kaśka 24.05.2020, 08:49
A zapomnieli włodarze o przejściu dla rowerzystów bo zakłady pracy są po drugiej stronie. I to powinny być światła bo jak nie to będzie kilka zgonów Droga tam jest kręta i kierowcy mało co widzą.
xxxcz
xxxcz 19.05.2020, 14:26
Dziab dziab,czy jest coś co ci się na tym świecie podoba?Nie mówię o nojmanie i reszty kolesi ,bo to wiadomo.
dziab dziab
dziab dziab 19.05.2020, 15:28
twoja kobieta mi się podoba
dziab dziab
dziab dziab 19.05.2020, 13:01
"W piątek władze Powiatu: starosta Kazimierz Chyła, wicestarosta Patryk Gabriel oraz Wioleta Strzemkowska-Konkolewska, członek Zarządu wraz z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg Dariuszem Kurzyńskim przyglądali się postępom prac. Komunikat z placu budowy brzmi: Jest dobrze!"

Przyjechali, popatrzyli, pojechali...
ALE! Gdyby nie szanowne władze powiatu to byśmy nie wiedzieli jak jest! A tak wiemy! JEST DOBRZE!
Dziękujemy wam ,że choć od czegoś jesteście i bierzecie za to gruby hajs :)
trawis
trawis 19.05.2020, 15:19
dziab dziab frustracie ty się lepiej zajmij czymś porządnym a nie tylko narzekaniem na forum. Napisz co ty zrobiłeś dla miasta przyjedź zrób se zdjęcie odjedź i niech owoc twej pracy pozostanie. Trzeba się było uczyć to może też brałbyś gruby hajs a nie tylko na pięćset plus liczyć.
Pedalarz z grupy kolarskiej STG
Pedalarz z grupy kolarskiej STG 19.05.2020, 11:27
"zlokalizowana jest na odcinku od cmentarza na Łapiszewie do wjazdu na dawne wysypisko śmieci w Linowcu"- to jakiś żart??? A na wysypisku co, piknik rodzinny można sobie urządzić???
chodnik
chodnik 17.05.2020, 18:38
ale fachowcy , koń by się uśmiał...
Woźnica
Woźnica 19.05.2020, 08:20
Mieli szczęście, że konia nie było bo wyczułby sieczke. W ten sposób tych dwóch zachowało lepetyny w całości.
Jprd
Jprd 17.05.2020, 11:22
Ścieżka rowerowa kończąca się przy zakładach pracy:-):-) a dalej co ?
zrobipis
zrobipis 17.05.2020, 15:45
A dalej obiecana obwodnica hihi

Pozostałe