Policjanci zabezpieczyli ponad 0,5 kg narkotyków. Zatrzymali dwóch mężczyzn

  • 09.05.2020, 09:18
  • Źródło: KPP Policji
Policjanci zabezpieczyli ponad 0,5 kg narkotyków. Zatrzymali dwóch mężczyzn KPP w Starogardzie Gdańskim W plecaku 17-latka kryminalni znaleźli ponad 260 gramów haszyszu oraz 320 gramów marihuany.

Podziel się:

Kryminalni, w samym centrum Starogardu Gdańskiego, zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających przy sobie woreczki strunowe z amfetaminą.

W czwartek (7 maja) starogardzcy kryminalni zatrzymali 17 i 24-latka, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Mieszkańcy Kociewia zostali zatrzymani na gorącym uczynku w czasie, gdy szli jedną z ulic w centrum miasta. Podczas legitymowania, funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej znaleźli u obu mężczyzn woreczki strunowe z białym proszkiem. Jak wykazało badanie testerem, była to amfetamina.
Podczas przeszukania mieszkań podejrzanych, u 17-latka, w szafie ubraniowej, kryminalni znaleźli plecak, w którym znajdowało się ponad 260 gramów haszyszu oraz 320 gramów marihuany. W mieszkaniu wynajmowanym przez 24-latka, zabezpieczyli 12 gramów marihuany. Narkotyk ukryty był w szafie ubraniowej. 
W piątek śledczy przedstawili obu zatrzymanym zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Młodszy z nich odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za ten czyn karę do 10 lat pozbawienia wolności.
MK/RedJ

Źródło: KPP Policji

Komentarze (0)


Pozostałe