XI Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach zostaje przełożony na 2021 rok!

  • 05.05.2020, 14:51
  • ŁR/JT
XI Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach zostaje przełożony na 2021 rok!

Podziel się:

Oceń:

Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Motocykli Dawnych ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa COVID-19 w Polsce przekładają "XI Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach" na przyszły rok. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2021 roku.

Koncerty zespołów Myslovitz i Varius Manx & Kasia Stankiewicz, także zostały przełożone i odbędą się 24 lipca 2021 roku. 

Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Motocykli Dawnych pragną, abyśmy wszyscy mogli bawić się bezpiecznie, dlatego wspólnie dołożymy wszelkich starań, aby XI Zlot w przyszłym roku był wyjątkowy dla mieszkańców Starogardu Gdańskiego, okolic, turystów i gości odwiedzających imprezę. 

Jednocześnie organizatorzy zachęcają stałych i nowych uczestników Zlotu, aby w obecnej sytuacji kwarantanny wysyłali do końca czerwca 2020 roku na maila: [email protected] fotografie lub krótkie filmiki swoich pojazdów, które brałyby udział w tegorocznym wydarzeniu. SCK i Klub Motocykli Dawnych przygotują specjalną niespodziankę Zlotu w czasie kwarantanny. 
 

ŁR/JT

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe