Koronawirus w starogardzkim szpitalu! Odział położniczy zamknięty. Obraduje sztab kryzysowy

  • 29.04.2020, 12:37 (aktualizacja 29.04.2020, 18:23)
  • redakcja
Koronawirus w starogardzkim szpitalu! Odział położniczy zamknięty. Obraduje sztab kryzysowy

Podziel się:

Oceń:

W związku ze stwierdzeniem zakażenia COVID-19 u jednej z osób personelu lekarskiego Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Kociewskim Centrum Zdrowia od dnia 29 kwietnia 2020 r. do odwołania Oddział został zamknięty i zostały wstrzymane przyjęcia pacjentek do szpitala. Trwa obecnie wywiad epidemiologiczny wśród personelu i pacjentek.

Będziemy na bieżąco informować o sytuacji w szpitalu.

_redakcja

Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sebastian
Sebastian 12.05.2020, 16:46
Jaki koronawirus ? Naprawde dajecie się tak manipulować ???
SYGNALISTA
SYGNALISTA 03.05.2020, 13:02
KORONAWIRUS JEST TEŻ W KOCBOROWIE ALE UDAJĄ ŻE GO NIE MA
ert
ert 01.05.2020, 20:08
Przed przeprowadzką byłam dumną starogardzianką. Dziś wstyd przyznać się do rodzinnego miasta! Kociewiacy brzmiało dumnie, dziś skundlili się dla judaszowych PISowskich srebrników! Hańba!
Kociewiak (dumny)
Kociewiak (dumny) 12.05.2020, 16:48
Sama się skundliłaś ... Mam nadzieje , że nie wrócisz na kociewie .
Andżelika
Andżelika 01.05.2020, 11:05
Zacofanie sięgnęło zenitu.Flustracje z braku pieniędzy, utraty pracy wylewane są na personel medyczny.Był dobry okres to naszym dawano socjal a pracowników sciągano z zagranicy.Wmawiano prostym ludziom,że lepiej niech siedzą w domach i dostają pieniądze z Mopsów bo są nieporadni życiowo co jest kompletną bzdurą.Pracy było jest i będzie zawsze dużo, tylko bogacze manipulują ludzmi i rynkiem.Jeden ma kasy tyle co pół Polski a drugi 2 tyś na rękę i tyra za darmochę na kredytach.Zwykły Poseł ma ochronę za kilkadziesiąt tyś miesięcznie, a w spółkach państwowych miesięcznie wyciągają nawet 100 tyś dlatego nigdy nie będzie dobrze.Emerytura od lat pracy, nie pracowałeś to nic ci się nie należy koniec stawiania na równi lenia i ciężko pracującego.W tym kraju ludzie lubią żyć pod butem Wielkich Panów.
JERRY
JERRY 01.05.2020, 08:58
LUDZIE - CO WY ZA IDIOTYZMY WYPISUJECIE ? W JAKIM KRAJU ŻYJĘ - DRAMAT
analityk
analityk 01.05.2020, 09:13
żyjesz w kłamliwym , złodziejskim , pisioro-katolickim i menelskim bagnie...
kik
kik 12.05.2020, 19:20
Tak, kur...wa masz rację za peło było tak miło, przyjaźnie, żaden poseł nie kradł, w radach nadzorczych siedzieli za tysiaka, co tydzień nie było afery....haha
leon
leon 13.05.2020, 10:00
Pisuarów nikt już nigdy nie przebije!!!
Gość
Gość 30.04.2020, 23:44
Nikt nie pisze o tym, że lekarz z wynikiem dodatnim kiedy zle sie poczul przyjechal na SOR gdzie mial kontakt z pracownikami z Sor-u. Moze Pani rzeczniczka sie wypowie co z tymi pracownikami, czy wszystkim pobrano wymazy?
hasan
hasan 30.04.2020, 13:33
kto wchodzi w skład sztabu kryzysowego ??
tak słyszałem
tak słyszałem 30.04.2020, 10:36
w Kocborowie POdobno jest dodatkowych kilka osób zarażonych covid 19
anty pis
anty pis 30.04.2020, 10:57
to wszystko i tak się wyda - banda kłamców , ludzkie życie i zdrowie mają za nic , aby wygrać wybory - swołocz !!!
zębolog
zębolog 30.04.2020, 09:10
ciekawe , ile kobiet ten piczkogrzebiec zaraził ???
nina
nina 30.04.2020, 09:15
a jak jeszcze badał te z waćmierka
Zocha
Zocha 30.04.2020, 01:19
Fakty
1. Stwierdzono obecność u lekarza z oddziału ginekologiczno-położniczego
2. Pojawiły się durne komentarze podkopujące autorytet służb medycznych.

Jakich informacji brakuje?
1. Jaka jest procedura przeprowadzania badań wśród pracowników szpitala?Jeżeli badają tylko lekarzy, to równie dobrze mogła to być pacjentka, pielęgniarka, salowa, osoba roznosząca posiłki itd.
2. Jaka jest częstotliwość przeprowadzania badań?

Aby artykuł był rzetelny, trzeba sięgnąć głębiej. Najbardziej "podobają" mi się komentarze od osób posiadających zawód "szlachta nie pracuje" z pretensjami, dlaczego medycy nie pracują w jednym miejscu w dobie pandemii. Plebs musi pracować i plebs podpisuje umowy, z których musi się wywiązać.
ser
ser 29.04.2020, 22:17
Jak się niemylę to szpitalem rządzą ludziki popierajace PO.
eh
eh 01.05.2020, 08:43
Za to z ortografią raczej ci nie po drodze. Tylko nienormalni wierzą, że skuteczne leczenie ludzi powinno zależeć od opcji politycznej zarządu szpitala.
oddzialowa
oddzialowa 30.04.2020, 11:31
to dlatego jest taki bajzel i brak sterylności , skoro posrańcy rządzą tym szpitalem
fortuna
fortuna 30.04.2020, 00:20
I dobrze. Powstaje nowy blok, remontowanych jest kilka oddziałów. Jakby rządził szpitalem pis to było tam wielkie nic!
E. Damski
E. Damski 29.04.2020, 22:24
No to już znasz odpowiedz na pytanie dlaczego zablokowane są środki na jego funkcjonowanie.
Otwórzcie ludzie gały!
Otwórzcie ludzie gały! 29.04.2020, 22:12
Jak powiedział jeden z PiSowskich kacyków: Albo będziem rządzić albo będziem siedzieć.
Tym samym przyznał się do faktu ,że mają za co siedzieć.
xxxcz
xxxcz 30.04.2020, 14:45
Mylisz się to powiedział Gawłowski z PO.
zwała z xxx
zwała z xxx 01.05.2020, 11:10
Twoja kobita mi to wyszeptała do ucha hehehe
Qpa
Qpa 29.04.2020, 22:04
Najważniejsze sa wybory i to aby duda wygrał. Wszystko inne sie nie liczy.
uti
uti 29.04.2020, 21:46
Jestem pewien, że covid to "pryszcz", do jadu który wylewacie z siebie w komentarzach. Co z was za ludzie! Nic was już nie zmusi do powściągliwości i pokory w czasie zarazy XXI w. Tylko hejt, hejt, hejt... Co ma was zjednoczyć? Bomba N, czy inne świństwo, na ułamek sekundy rozświetli, dosłownie, wasze umysły? No i ...
MS
MS 29.04.2020, 21:38
Lepiej wydrukować 30 mln kart wyborczych niż przebadać personel czy nie jest zakażony. Po trupach do celu. Teraz wstawcie się w kobiety rodzące dzieci. Brawo pińcsetplusy.
Jan
Jan 29.04.2020, 19:54
Wszystki rozumiem ale czemu oddzial nie zostal zamkniety w sobote jak juz byl wynik dodatni u tego pana ...tylko dopiero dzis
czcza
czcza 29.04.2020, 22:19
Bo nie mogli znaleźć klucza?
gumka
gumka 30.04.2020, 15:53
bzykał sobie jeszcze i zakażał...
Andrzej
Andrzej 29.04.2020, 17:56
Hejtowanie ludzi którzy codziennie narażają swoje zdrowie oraz życie powinno być napiętnowane przez społeczeństwo.To co się wyprawia w stosunku do personelu medycznego oraz ich rodzin jest chore delikatnie mówiąc.Wspierajmy ich bo nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebował pomocy.
U
U 29.04.2020, 19:46
Kaczyńskiemu zależy na tym aby roz***ić służbę zdrowia.
leokadia
leokadia 29.04.2020, 15:57
no , starogardzkie pisuary , teraz nic nie macie do powiedzenia ???
Proboszcz
Proboszcz 29.04.2020, 21:34
Patrząc na statystyki reakcji na twój komentarz śmiem domniemywać, że bezmyślny i bezrozumny motłoch stanowi 70% populacji tego miasta.
leopold
leopold 29.04.2020, 17:38
Koronawirus to też wina PISu?No to ty poważnie powinnaś się leczyć,
Piotr
Piotr 29.04.2020, 22:21
Koronawirus to może i nie ale to jak słabo jesteśmy przygotowani na walką z tym zjawiskiem to juz wina PiSowskiego rządu.
kkajki
kkajki 30.04.2020, 14:47
Bogu dzięki,że rządzi PIS,bo za partiioszustów to już połowy Polski by nie było!
księgowa
księgowa 29.04.2020, 19:10
wy urzędasy z um i starostwa też wyjeżdzaliście na zagraniczne wycieczki , za frajer w okresie pandemii
jac
jac 30.04.2020, 00:26
Zazdrościsz? Weź się do roboty to też pojedziesz
Gość
Gość 30.04.2020, 08:17
a moze do chlania ?
kiki
kiki 30.04.2020, 08:08
ty leserze , jeździcie za społeczne złotówki , draństwo , ale niedługo was zwolnią - nieroby !!!
kaszub
kaszub 29.04.2020, 15:40
kiedy marszałek województwa struk odpowie karnie za swoją głupotę , za kwarantannę w urzędzie i zarażenie podwładnych , w tym starosty starogardzkiego , kiedy prawo będzie stosowane ???
Amen
Amen 29.04.2020, 21:37
Odpowiem ci . Kiedy PiS odda władze (na pewno nie w ręce PO bo to to samo) i prawo zostanie naprawione.
AA
AA 29.04.2020, 19:14
Starosta zarażony przez Marszałka ,co za glupoty piszesz ?
Z tego co wiadomo jest zdrowy i dobrze "zakonserwowany"a i tak przyjdzie czas na rozliczenie go z publicznych finansów przeznaczonych na imprezy integracyjne.
jacek
jacek 29.04.2020, 19:17
gówno wiesz , był u struka po jego powrocie z włoch i przechodził kwarantannę , nie tylko on
Gość
Gość 29.04.2020, 23:22
To,ze przechodził kwarantannę to nie oznacza,ze był zarażony a swoją drogą dobrze mu to zrobiło.
paragraf
paragraf 29.04.2020, 19:08
ten osioł dał najgorszy przykład i jako urzędnik państwowy powinien ponieść surową karę z dymisją włącznie
Helena
Helena 29.04.2020, 15:37
Przykre. Duzo zdrowia dla pacjentek, oraz całego personelu medycznego. Dbajcie o siebie ,bo jak Was zabraknie to my pacjenci pozostaniemy bez opieki.

Pozostałe