Oglądaj żurawie na żywo w transmisji Lasów Państwowych (STAROGARD GD)

  • 17.04.2020, 11:51 (aktualizacja 17.04.2020, 11:54)
  • redakcja
Oglądaj żurawie na żywo w transmisji Lasów Państwowych (STAROGARD GD)

Podziel się:

Oceń:

Przekazujemy Państwu transmisję obrazu z kamery skierowanej na gniazdo żurawia zwyczajnego.

Gniazdo zlokalizowane jest  na śródleśnym stawie położonym na terenie Nadleśnictwa Starogard, leśnictwa Szczodrowo (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku).

 

 

_redakcja

Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

franek
franek 13.05.2020, 13:27
dlaczego banaś i nik nie kontroluje tego złodziejskiego wydawania pieniędzy w przysłowiowe błoto...?
bonzo
bonzo 13.05.2020, 08:41
za wybory które nie doszły do skutku należy wystawić pisuarom rachunek , obciążyć finansowo osoby odpowiedzialne i zdymisjonować tych pomyleńców...
myśl
myśl 10.05.2020, 10:10
Skoro kichawa-końska nie chce brać udziału w wyborach ,to co robią jej plakaty na mieście?Typowa schizofrenia PO.
popek
popek 10.05.2020, 17:04
zdjąć tego okropnego i dennego babiszona końskiego z płotów , posrańce zróbcie porządek na swoim posranym podwórku...
dany
dany 10.05.2020, 09:52
kolejny raz przegrały pisuary i ich gamoń kaczy***...
myśl
myśl 10.05.2020, 10:04
Jak PIS przegrywa to jakby Oszusty platformiane wygrały!!!!
kleofas
kleofas 07.05.2020, 17:29
***emu ze złości kaczemu wirusowi powiedzieliśmy NIE !!!
brawo MY !!!
xxxcz
xxxcz 10.05.2020, 10:03
Brawo debile z partii oszustów,brawo wy!
salcia
salcia 07.05.2020, 18:13
brawo... aj waj , aj waj , aj waj , francyzki powiedział jaś fasola...
dr alban
dr alban 07.05.2020, 18:20
dokładnie , gdzie jest wasz pisowski- starogardzki wódz , gdzie ten nieudacznik i obiecywacz obwodnicy i nie tylko ???
xxxcz
xxxcz 07.05.2020, 18:03
Niedorajdy peowskie,najpierw nauczcie się wygrywac wybory,bo wszystkie przegrywacie,dupki lewackie!
pioter
pioter 07.05.2020, 18:17
Oni wolą pokrzykiwać na forum,bo to bezpieczniejsze!
janek pancerny
janek pancerny 28.04.2020, 15:43
hahaha , wyborów 10 maja nie będzie , staremu sklerotykowi pokażą kuku , ten osioł nic już nie znaczy a i tak trafi pod trybunał stanu , do tego debil ma idiotów doradców
K.K.
K.K. 30.04.2020, 10:40
ZAMILCZ TROLLU
wacek
wacek 30.04.2020, 10:44
ty debilu i kościelny pedofilu pisowski , ryj w kubeł w urzędzie
abcd
abcd 30.04.2020, 11:37
w um , jesteś nikomu nie potrzebny , jak wrzód na *** gamoniu pisowski
Bartek
Bartek 28.04.2020, 19:17
Nikt się mnie nie pytał, czy mogą udostępniać moje dane Poczcie, a na wybory i tak nie pójdę, bo nie chodzę na to od lat.Widzicie tylko PoPis a ja widzę, że tam nie ma na kogo głosować.W końcu zabraknie pieniędzy nie tylko na socjale ale na wypłatę rent i emerytur.I co wtedy zrobisz jak po latach uczciwej pracy zagrają ci na nosie, z resztą mi też.Wydmuszki zuski, fundusze emrytalne, plany kapitału tylko płać bez gwarancjii.Optymiści mamy już bilionowe zadłużenie, a potem co konfiskata oszczędności Polaków żeby podreperować finanse państwa?.Rozwiązanie banalnie proste, obniżyć podatki, zabrać socjale, zredukować biurokracje, skończyć z kolesiostwem i wypłatami po 100 tyś w spółkach skarbu państwa.
Paulina
Paulina 28.04.2020, 18:57
A w pasku info czy to rano czy wieczorem Nie pozwolę, aby zabrano Polskim rodzinom 500 plus.
armagedon
armagedon 07.05.2020, 17:57
500+ to jedna wielka patologia wykorzystywana przez kościelne nałożnice i wszelkiej maści ku..rewki , oraz pijackie menty i nieroby
yokis
yokis 07.05.2020, 18:19
Was nie stać nawet na ,jak to ładnie ująłeś ,nałożnice,bo rozkradziona kasa już poszła na prochy co?
magda
magda 07.05.2020, 18:25
kościelny finansowy cyc się urwał i nałożnice z koloratkowymi wyją w niebogłosy - menele
panopticum
panopticum 07.05.2020, 18:34
Jak to widać od razu,że w Starogardzie mieszka nojman i płaci trollom za szczucie,przejrzyjcie inne miejskie portale tam nie ma takiego ujadania wiecznego jak tu.
jolac
jolac 28.04.2020, 18:06
pancerny to ty masz łeb,a raczej zakuty!
caloj
caloj 29.04.2020, 07:13
ty już nie masz nawet cioty - cioto
dred
dred 28.04.2020, 17:00
pieniądze za ten bałagan będziecie pisiory zwracać z własnych kieszeni !!!
juka
juka 28.04.2020, 13:25
kto dowodzi tymi pisowskimi "bohaterami" w starogardzie , kiljan , czy już ktoś inny ??? , czas się obudzić przed wyborami wystraszeni...
paprykarz
paprykarz 29.04.2020, 07:28
gdzie się schował ten nieudacznik i leser - jaś fasola ???
bez pisiora
bez pisiora 28.04.2020, 15:26
może już ta nawiedzona debilna *** ?
anty pis
anty pis 28.04.2020, 07:24
jakim prawem minister cyfryzacji przekazał dane wszystkich obywateli , gdzie prawo , gdzie sprawiedliwość i rodo , gdzie my żyjemy - to już chyba afryka dzika , będziecie za to siedzieć pisiory !!!
yokis
yokis 28.04.2020, 18:07
Buhahahaha.Nojman dzban!
obywatel
obywatel 27.04.2020, 11:27
teraz chcą menelom i patologii dopłacać 1500 zł do wynajmowanych mieszkań , a co dla ludzi uczciwie pracujących , pisuary przestańcie rozdawać nie wasze pieniądze , nie rujnujcie gospodarki , te wybory i złośliwy upór konusa nie są tego warte !!!!!
gąska balbinka
gąska balbinka 27.04.2020, 07:18
kaczystom już dziękujemy...
lopez
lopez 30.04.2020, 10:16
kaczorowi już dziób spiłowali i tylko sraka leci z kupra
xxxcz
xxxcz 28.04.2020, 18:08
Coś ci sie po...ło to partii oszustów naród podziękował ze trzy razy,jak nie wiecej!
antypis
antypis 25.04.2020, 15:52
skandal , pandemia się rozwija , a skarlony pisowski *** po trupach dąży do wyborów , dać maluchowi grzechotkę , niech się debil pobawi , może ta wściekłość i pazerność na władzę absolutną mu minie !!!
yokis
yokis 25.04.2020, 17:12
Ty się lecz,za wcześnie cię wypuścili.
sikoy
sikoy 27.04.2020, 12:06
mózg ci zrypali , wierz tym durniom dalej , niedaleko zajdziesz
jolac
jolac 17.04.2020, 15:24
Oj są zurawie ,są ,od 5 rano drą dzioby,że spać nie można.
miszmasz
miszmasz 17.04.2020, 12:48
myślałem , że to przekaz z wiejskiej i szukałem śpiącego kaczora...
teodor
teodor 28.04.2020, 13:28
sen tego kurdu..pla jest ściśle tajny , jak ta cała nieodpowiedzialna i złośliwa postać...
kociewiak
kociewiak 28.04.2020, 14:23
Ale się trolli wysypało,ile wam nojman płaci?Dniówkę ,czy od wpisu?Możecie się zaszczekac ,a Pis i tak wygra!Wy kundle!
kociewiak
kociewiak 28.04.2020, 15:22
nie podszywaj się kościelny menelu , porąbany pseudo-szafarzu pod kociewiaka , niedłudo cię zwolnią nierobie i przestaniesz smrodzić...
kociewiak
kociewiak 17.04.2020, 14:02
ten zwykły poseł , stary i chory z nienawiści człowiek , dążący do władzy absolutnej i za wszelką cenę , życiowy nieudacznik i safanduła - zróbcie pisiory z niego cesarza i dajcie maluchowi zabawki i koronę , może to pomoże , nie daj Boże !!!
yokis
yokis 28.04.2020, 18:09
Kociewiak ale ty jesteś dzban,jak ten nojman!
rzeżbiarz
rzeżbiarz 27.04.2020, 12:09
wystrugałem z nudów 2 wieże , prysnę srebrzanką i mu wyślę , podajcie adres , pigmej się pewnie z prezentu ucieszy - skoro nie może mieć oryginału ...
panopticum
panopticum 28.04.2020, 14:25
Wystrugaj może lepiej trumienkę dla siebie,bo już niedługo pociągniesz.
poposropo
poposropo 28.04.2020, 15:23
ty już zdychasz pisiorze z małym fiutem
panopticum
panopticum 18.04.2020, 16:31
Ty uważaj bo się swoim jadem udusisz.
selusa
selusa 28.04.2020, 08:50
ciebie ten kościelno-pisowski jad już drąży...
zyga
zyga 17.04.2020, 16:21
strachliwy i stary zawistny typ , kogo się boi , że ma ochronę jak prezydent USA ? , kto się h.... urodził kanarkiem nie umrze , kto płaci za jego przewały ? - my wszyscy...
kociewiak
kociewiak 28.04.2020, 14:24
Ty za cokolwiek płacisz?nie sądzę żebyś miał swoje pieniądze.
mota
mota 18.04.2020, 14:49
a to pisiorska menda , skundlony i gnuśny karzeł , nic dziwnego , że kot przy nim zdechł...
ramzes
ramzes 18.04.2020, 16:22
fuj , kaczy fetor i łupierz na karku , oto cała ballada o jarku , dziad kalwaryjski
xxxcz
xxxcz 25.04.2020, 17:35
Wy mu możecie najwyżej buty czyścić,kundle.
passport
passport 19.04.2020, 13:00
kupić jemu i jego przy***som bilety do smoleńska , a władymir zajmie się resztą...
abel
abel 19.04.2020, 13:12
wsadzić mu żagiel w kuper , żeby szybciej poszło , bo łajza niemrawo się rusza
ludowick
ludowick 30.04.2020, 09:40
a co konus może powiedzieć o życiu , skoro nie ma śmiałości do kobiet ???
popcorn
popcorn 18.04.2020, 16:27
taka formacja , jaki ich wódz , pislamiści...
kociewiak
kociewiak 28.04.2020, 18:11
I ciągle was ogrywamy ,kundle platformiane.
xxxcz
xxxcz 18.04.2020, 16:33
Jeszcze wam pislamiści pokażą złodzieje z partii oszustów,wygrajcie choć jedne wybory zwyrodnialce,pedały.
podpaska
podpaska 18.04.2020, 20:52
skarlak prezio już sika w pampersa , a z przodu ma worek , nie wytrzymuje ciśnienia , niedługo w pisiolandii będą wybory , ciekawe jaka menda przejmie władzę
kustosz
kustosz 28.04.2020, 13:30
jedno jest pewne , na Wawelu nie ma dla niego miejsca !!!
kociewiak
kociewiak 28.04.2020, 18:12
A dla tuska miejsce w kanale Raduni się znajdzie.
artby
artby 25.04.2020, 17:38
Szczekanie tuskowych kundli-bezcenne.
Pioter
Pioter 17.04.2020, 15:21
Sam sobie przeczysz,albo safanduła,albo władca absolutny .Z tej nienawiści do niego to wam się we łbach powywałało.
jajo
jajo 17.04.2020, 16:05
chłopczyku , ile masz klas nieuku ?
pioter
pioter 18.04.2020, 09:28
Trzy fakultety ,w tynm jeden z psychiatrii sądowej,starczy?
kiker
kiker 18.04.2020, 19:25
Z psychiatrii.... he he. Pioter czy ramzes, zdecyduj się desperacie. Na skarszewskiej udostępniają komputery... he he
pioter
pioter 20.04.2020, 17:28
Nie wiem nie leżałem ,jak ty, na skarszewskiej,to się nie orientuję w ich komputerach.
hahaha
hahaha 18.04.2020, 11:59
kłaaamieeesz :)))

Pozostałe