Salony HADM Gramatowski wychodzą naprzeciw obecnym potrzebom klientów.

  • 07.04.2020, 18:09
  • redakcja
Salony HADM Gramatowski wychodzą naprzeciw obecnym potrzebom klientów.

Podziel się:

O tym, że świat ulega obecnie wielkiej zmianie nie trzeba nikogo przekonywać. A jaka jest sytuacja rynku motoryzacyjnego w czasie pandemii wirusa COVID-19?

     Z uwagi na ciągłe zaostrzenia zauważalny jest spadek popytu, który obserwujemy w każdej dziedzinie życia, również motoryzacji. Eksperci przewidują nadejście głębokiej recesji. Fabryki ogłaszają zawieszenie produkcji samochodów która nie wiadomo, kiedy zostanie wznowiona. Zawirowania na rynku walutowym powodują osłabienie złotego, co w konsekwencji zwiększa popyt zagraniczny na nasze towary. Już zauważalny jest reeksport samochodów - klient zagraniczny jest bardziej zainteresowany zakupem dóbr w Polsce niż na swoim rynku.

     Wszystkie te czynniki doprowadzą do sytuacji, w której niebawem może zabraknąć nowych samochodów. Salony dysponują jeszcze zapasami nowych aut dostępnych od ręki, ale z pewnością nie wystarczą one na długo. Dlatego osoby zainteresowane zakupem auta powinny wiedzieć, że to być może ostatni moment na zakup nowego auta i to w dobrej cenie.
 

     Oferta samochodów w salonach HADM Gramatowski jest obszerna.
Do zaoferowania posiadamy pojazdy osobowe i dostawcze - zarejestrowane, nowe, bez przebiegu, po demonstracyjne oraz używane różnych marek. Wszystkie auta gotowe do wyjazdu z salonu. Wydanie samochodu w salonach następuje nawet w ciągu godziny od decyzji o zakupie! Istnieje możliwość oględzin auta online, transport pod drzwi oraz dokonanie wszelkich formalności bez wychodzenia z domu. Pełna oferta na stronie.

 

Poniżej zdjęcia kilku modeli samochodów używanych...

...dostępnych od ręki, w salonie HADM Gramatowski.

 

  

► INFORMUJEMY

♦ Działanie naszych serwisów pozostaje w niezmienionych godzinach. Jedyna zmiana dotyczy serwisu Kia, którego czas pracy odbywa się w godzinach 6:00 - 18.00. Natomiast działy handlowe pracują w godzinach 9.00 - 17.00.

O wszelkich zmianach, na bieżąco będziemy informować na naszym profilu na Facebooku.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Klientów i pracowników wdrożyliśmy procedury mające na celu ochronę przed panującą epidemią.

 

► W dalszym ciągu dowozimy części zamienne na terenie miast: Elbląg, Starogard Gdański, Gdańsk, Tczew, Malbork, Nowy Dwór Gdański i okolic. O więcej szczegółów prosimy pytać telefonicznie bądź mailowo.

                                                                            

► Dodatkowo, zachęcamy do kontaktu poprzez naszą aplikację mobilną HADM SOS, która jest dostępna na system Android i iOS w linkach poniżej:

? Android http://bit.ly/3aT1IMH 

? iOS https://apple.co/2Q1BMGx
 


 
Skoda i Kia

Adres: Rokocin 4G, 83-200 Starogard Gdański
tel. 58 560 94 80

 

Skoda i Citroen
Adres: ul. Warszawska 87, 82-300 Elbląg
tel. 55 235 24 57

www.hadm.pl

 

    

_redakcja

Komentarze (0)


Pozostałe