AKTUALIZACJA: Zaginiona 27-latka została odnaleziona. Dziękujemy Wam za pomoc

  • 07.04.2020, 12:05 (aktualizacja 09.04.2020, 10:36)
  • redakcja
AKTUALIZACJA: Zaginiona 27-latka została odnaleziona. Dziękujemy Wam za pomoc

Podziel się:

Policjanci poszukują 27-letniej kobiety, podopiecznej Domu Pomocy Społecznej w Szpęgawsku. Zaginiona na początku kwietnia br. opuściła wspomnianą placówkę i oddaliła się w nieznanym kierunku. Na chwilę obecną z kobietą nie udało się nawiązać żadnego kontaktu.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują osobę (dane ukryte), która będąc podopieczną Domu Pomocy Społecznej w Szpęgawsku, 3 kwietnia br. nie informując personelu, samowolnie opuściła wspomnianą placówkę. Do chwili obecnej nie udało się ustalić aktualnego miejsca pobytu zaginionej 27-latki.

 


 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. /58/ 737-03-55,bądź dyżurnym jednostki nr tel. /58/ 737-02-22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]

 

AKTUALIZACJA:

Policjanci odnaleźli zaginioną kobietę.

Starogardzcy funkcjonariusze zakończyli poszukiwania 27-letniej kobiety, która zaginęła na początku kwietnia br. Mieszkanka Kociewia została odnaleziona w ramach współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

_redakcja

Pozostałe