62-latek odpowie za kradzież

  • 03.04.2020, 10:48
  • redakcja
62-latek odpowie za kradzież

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni zatrzymali 62-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże z terenu jednego z zakładów produkcyjnych. Według ustaleń policjantów sprawca kradł głównie elektronarzędzia. Mundurowi ustalili, że w wyniku tych kradzieży powstały straty na ponad 4 tys. złotych. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczący kradzieży. Dodatkowo funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

30 marca br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pracując nad sprawami kradzieży z terenu jednego z zakładów produkcyjnych na terenie miasta, ustalili, że związek z tymi zdarzeniami ma 62-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Według ustaleń mundurowych do tych zdarzeń dochodziło od połowy marca tego roku. Sprawca wykorzystywał nieobecność pracowników i wchodził na teren zakładu, skąd kradł elektronarzędzia, różnego rodzaju akcesoria montażowe. Śledczy ustalili, że w wyniku przestępczej działalności sprawcy tego przestępstwa powstały straty na ponad 4 tys. złotych.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego przedwczoraj zatrzymali podejrzewanego 62-latka, którego doprowadzili do miejscowej komendy. Dodatkowo policjanci podczas przeszukania pomieszczeń należących do zatrzymanego mężczyzny odzyskali część skradzionych przedmiotów. Śledczy przedstawili już zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe