40-latek po pijanemu wszczął awanturę i pobił swoją partnerkę

  • 30.03.2020, 13:25 (aktualizacja 30.03.2020, 13:31)
  • redakcja
40-latek po pijanemu wszczął awanturę i pobił swoją partnerkę

Podziel się:

Oceń:

40-latek, który wszczął w domu awanturę i pobił swoją partnerkę, odpowie przed sądem. W ataku złości mężczyzna groził kobiecie, że ją zabije. Agresor został skutecznie obezwładniony przez polianitów, a pobita kobieta trafiła do szpitala. Teraz sprawca tego przestępstwa stanie przed sądem, gdzie odpowie za uszkodzenie ciała oraz groźby. Za uszkodzenie ciała kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w mieszkaniu na jednym ze starogardzkich osiedli. Funkcjonariusze ustalili, że 40-latek po pijanemu wszczął awanturę, podczas której pobił swoją życiową partnerkę. Gdy policjanci dotarli na miejsce interwencji, usłyszeli krzyk kobiety wołającej o pomoc. Obecny w mieszkaniu mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi i zagroził policjantom, że jeśli będą próbowali wejść do środka, to zrobi krzywdę swojej partnerce.

Próby negocjacji z mężczyzną okazały się nieskuteczne. Funkcjonariusze wykorzystali fakt, że agresor stał w przedpokoju przy drzwiach wejściowych i w odpowiedniej chwili weszli do mieszkania przez otwarte okno. Trzymający w ręku nóż napastnik został skutecznie obezwładniony i zatrzymany. Pobita kobieta trafiła do szpitala, gdzie udzielona została jej pomoc medyczna. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że obezwładniony przez policję 40-latek jest również poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała 34-letniej mieszkanki Kociewia oraz kierowania wobec niej gróźb karalnych. Za popełnienie tych przestępstw może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Teraz mężczyzna trafi do aresztu śledczego, gdzie będzie oczekiwał na dalsze decyzje sądu.

_redakcja

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Martyna
Martyna 03.04.2020, 18:35
Jako sąsiadka mogę powiedzieć, że to nie była żadna patologia,Teraz to ludzie dziwnie się zachowują i niewiadomo tak naprawdę co w człowieku siedzi,brawo dla tego policjanta co uratował życie tej kobiecie.
didi
didi 31.03.2020, 21:48
Czy wy matołki(niektórzy) wiecie co to statystyka ?
Jeżeli na 50 akcji policji udanych interwencji będzie tylko 8 (o których głośno będą pisać) to nie należy chwalić policji.
Ja wielokrotnie miałem do czynienia z policyjnymi prowokacjami, ignorancją itd.
Większość z was nie ma patologi za sąsiadów co o 23:00 imprezy sobie urządza lub butelki ciska przez okno, a patrol chodzi po mieszkańcach i pyta sąsiadów:
-Czy wiecie kto to rzuca? Gdzie wiadomo kto to.

Policjanci bardzo dużo zaryzykowali taką akcją, bo ten 40 letni psychopata mógł ją zabić nożem zanim nasi RAMBO by go od tyłu obezwładnili.

I co wtedy? No policjanci chcieli dobrze, ale nie wyszło...
sxdd
sxdd 31.03.2020, 20:46
kto to pisal ? xD
po pijanemu hahahaha
Antydidi
Antydidi 31.03.2020, 20:00
Brawo didi brawo. O czym innym pisza a ty o czyms innym opisujesz. O godz. 02:00 to sie spi a nie po% sie wypowiada na tematy o ktorych sie nie ma pojecia. Jeszcze raz brawo?. A to ze jeżdżą i sprawdzaja to taka ich robota.
didi
didi 31.03.2020, 02:00
co to tera za pseudo artykuły dajecie gloryfikujace policjancików. Ludzie im teraz dziekuja za co ? Za to ze jezdza i sprawdzaja czy ktos na kwarantannie jest w domu?
WOOOOOW!
Cóż za trud służby!
Zadzwonić do domofonu i sprawdzic czy ktos jest w domu.

Przeciez nawet teraz oni nie potrafia sobie poradzic, bo na kopernika mlodziki sobie pozwalają nawet na grupki 6 osobowe.
W samochodach też siedza w 4 osoby.

Ale podobno Policja cieszy sie najwiekszym zaufaniem spolecznym


HAHAHAHAHAAHHA!!!!
Kama
Kama 31.03.2020, 09:33
Nie pracujesz w policji to sie nie wymądrzaj!Policjant uratowal kobiecie życie ...Ryzykowanie zycia to nic dla Ciebie..A co Ty robisz dla ludzi..?
o
o 30.03.2020, 20:40
A pod sklepami jak chlali tak dalej chleją. Z tym że tylko po dwóch teraz.
Natalia
Natalia 30.03.2020, 23:56
Pod sklepami po dwóch, a na melinach Eldorado, tam to dopiero się dzieje, ale kto to sprawdzi....
Gabrysia
Gabrysia 30.03.2020, 19:41
Teraz to dopiero się zacznie, Służby zajęte pilnowaniem kwarantanny a wszelkie patologie będą dokazywać.
Andrzej
Andrzej 30.03.2020, 18:54
Wielu lokatorów budynków typu blok lub kamienica, ma problem z awanturującymi się sąsiadami.Trwa to regularnie,są to osoby dobrze znane Policjii,rodziny mają niebieskie karty, spółdzielnie wiedzą o tym ale nic nie można przez lata zrobić.Do tego dochodzą zaległości czynszowe.
Arek
Arek 30.03.2020, 18:34
Zawsze z rezerwą podchodzę do takich informacji, bo w życiu różnie bywa.Są fajne samotne kobiety, którym nie wyszło w związku i poznają ekstra faceta w internecie a potem wychodzi, że lubi wypić , pracować nie chce no i w domu ma ciężką rękę oraz przyjmuje rolę dominatora.Również bywa tak że facet spoko pracowity kobieta nie pracuje i ma zajmować się domem a zamiast tego lubi pójść w tango i żadnemu po kilku głębszych nie przepuści.Mieszkam w blokowisku także niejedno się słyszało i widziało
abc
abc 30.03.2020, 18:29
"obezwładniony przez polianitów"
obywatel
obywatel 30.03.2020, 16:36
czyli ten jej partner to niezłe ziółko jest poszukiwany , a ona może lubi SM - co nie wiedziała z kim się zadaje ? . Ja bym sprawdził czy ona dodatkowo to go nie ukrywała ? A teraz wcale bym się nie zdziwił że za kilka dni wycofa oskarżenia.
teresa
teresa 30.03.2020, 15:42
wykastrować gnoja na żywca , a potem w kamieniołomy zboka !!!
Gosia
Gosia 30.03.2020, 15:09
Szok... ale spokojnie dla oprawcy nie dawno znajoma miała podobną sprawę pobicie groźby itp sąd łaskawy ,ułaskawił typa w Starogardzie a jak jeszcze był mundurowy to kobieta bedzie winna nie on,rada niech kieruję tą sprawe do innego Miasta tutaj sprawiedliwość jest ślepa albo czymś zaślepiona

Pozostałe