#NieKłamMedyka

  • 23.03.2020, 12:27
  • redakcja
#NieKłamMedyka

Podziel się:

Oceń:

Starogardzka dzielna ekipa z SOR, jak i cały personel, przyłącza się do akcji #NieKłamMedyka.

Ratownicy apelują:
Jeśli potrzebujesz pomocy lekarskiej, wzywasz karetkę, to nie zatajaj, że w domu jest osoba objęta kwarantanną, czy też nie zatajaj, że podejrzewasz u siebie koronawirusa.
- Mając taką wiedzę, będziemy mogli się odpowiednio zabezpieczyć. Prosimy nie okłamujcie nas, ale również innych służb - strażaków i policjantów. Pamiętajcie! Nasze bezpieczeństwo jest również Waszym bezpieczeństwem! – apelują ratnwnicy.

 

_redakcja

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paula
Paula 25.03.2020, 09:58
Prawda jest droga do celu zreszta jedyna
pigóła
pigóła 25.03.2020, 10:02
tak , ale wytłumacz to tym nieodpowiedzialnym wycieczkowiczom i lekarkom- narciarkom , którzy w świadomy sposób zarażają innych !!!
d-d
d-d 24.03.2020, 13:20
Na SORze niech się lepiej do roboty zajmą.
Kolejek pełno ludzie wszyscy wściekli, a ci sobie jakieś bezużyteczne akcje robią, które nic nie dają.
Na zdjęciu piękne uśmieszki, a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej.
J
J 24.03.2020, 01:10
Prawa i obowiązki Polaków w czasie epidemii koronawirusa – poradnik Ordo Iuris

"Instytut Ordo Iuris zdecydował się na uruchomienie bezpłatnej infolinii dla osób potrzebujących wsparcia prawnego w związku z zaistniałą sytuacją. Infolinia będzie czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00 pod numerem telefonu 533 326 803. Pytania można kierować również na adres mailowy: [email protected] "

https://ordoiuris.pl/wolnosci-…
J
J 24.03.2020, 00:41
AKCJA bardzo słuszna bo w samym STG. było już parę takich sytuacji, że ludziska przyjeżdżali na SOR z podejrzeniem tego wirusa ! A tyle się mówi, pisze, ze mają dzwonić !!!
A tak na marginesie to bardzo mnie wkurza układanie takich haseł przez "wybitnych" gdzieś tam ludzi od promocji i reklamy (PR) ! To brzmi popolskiemu !
marek gencza
marek gencza 23.03.2020, 18:58
martwie sie o was/? Pozdrawiam serdecznie wszystkich z SOR oraz caly personel szpitala-brakuje mi Was ale taki jest los!
m g
m g 24.03.2020, 19:10
moj los - przecierz ze wzgledu na moja chorobe nie moge pracowac a chcialbym \jeszcze raz pozdrawiam -wlasnie taki jest moj los
Kociewiak
Kociewiak 23.03.2020, 16:42
Życzę Wam dużo zdrowia i mało pacjentów, żebyśmy tę pandemie przeszli wszyscy w zdrowiu. Pozdrawiam wszystkie pielęgniarki, salowe, lekarzy i cały personel szpitala i wszystkich przychodnie całym kraju.
kiler
kiler 23.03.2020, 15:51
chyba nie okłamuj medyka! Koronawirus nie zwalnia ze znajomości ortografii.
bang
bang 26.03.2020, 11:35
przecież to hasło...sieroto
obywatel
obywatel 23.03.2020, 14:10
Najśmieszniejsze jest to że ludzi oburza zachowanie seniorów którzy wychodzą na zakupy, ludzie dajcie spokój seniorom - oni nie są zarażeni co najwyżej mogą się zarazić. Zacznijcie się przejmować ludźmi którzy wrócili z zagranicy, takich jest sporo w Starogardzie. Nie przestrzegają kwarantanny i chodzą do sklepów.
nauczyciel
nauczyciel 23.03.2020, 12:39
a wycieczkowicze do francji włoch i niemiec , którzy jechali z miejscowych urzędów i polpharmy , tych utajniliście ? , bo teraz nikt się nie przyznaje...
danka