Stężyca. Kolejna udana Gala Rocky Promotion

  • 06.03.2020, 11:01
  • redakcja
Stężyca. Kolejna udana Gala Rocky Promotion JRok

Podziel się:

Oceń:

Sobotnią Galę Rocky Boxing Night, 29 lutego w Stężycy poprzedziły trzy pojedynki boksu olimpijskiego. Potem osiem walk stoczyli zawodowcy. Galę transmitował Polsat Sport Fight HD.

Po raz pierwszy w karierze przez czasem wygrał Kacper Meyna, podobnie przed czasem wygrał Damian Tymosz. W debiucie Armen Avagyan niejednogłośną decyzję sędziów zremisował z Hubertem Krasuskim i ten werdykt dziwił, bo Armen dominował. W zawodowym debiucie nowy nabytek Rocky Promotion, mistrz Chin w boksie olimpijskim Shi Yun Long, pewnie wszedł do ringu i efektownie, przez TKO, pokonał Pawła Sowika
- Dziękujemy, że byliście z nami, dziękujemy wszystkim za wsparcie. Kibice w Stężycy pokazali wielką klasę a hala drżała w posadach. Specjalne podziękowania dla Gminy Stężyca. Tego dnia w "Sercu Kaszub" fani pięściarstwa mogli celebrować prawdziwe święto boksu - powiedział po gali promotor Krystian Każyszka, który miał prawo być zadowolony, bo większość walk była na dobrym lub bardzo poziomie, dopisali kibice, a walka wieczoru nie zawiodła.
Jako medialni partnerzy wydarzenia też jesteśmy zadowoleni i już czekamy na kolejna galę. 15 maju, w Kościerzynie, Finał Polskiego Turnieju Wagi Ciężkiej oczywiście pod naszym patronatem.

Wyniki
Maks Bodak pokonał (TKO, runda 1) Damiana Ławniczaka
Hubert Benkowski pokonał (jednogłośna decyzja sędziów) Adama Grabca
Armen Avagyan zremisował (niejednogłośna decyzja sędziów) z Hubertem Krasuskim .
Jakub Sosiński pokonał (jednogłośnie) Rafała Jaszczuka
Damian Tymosz pokonał (TKO, runda 3) Tomasza Piotrowskiego.
Max Miszczenko pokonał (jednogłośnie) Piotra Podłuckiego
Kacper Meyna pokonał (TKO, runda 3) Andrasa Csomora
Shi Yun Long (史云龙) pokonał (TKO, runda 2) Pawła Sowika.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe