PILNE: Atak hakerski na ogromną firmę w powiecie tczewskim. Fabryka zatrudnia pracowników z powiatu starogardzkiego

  • 21.02.2020, 12:07 (aktualizacja 21.02.2020, 21:53)
  • redakcja
PILNE: Atak hakerski na ogromną firmę w powiecie tczewskim. Fabryka zatrudnia pracowników z powiatu starogardzkiego

Podziel się:

Oceń:

W jednej z wielkich międzynarodowych firm w powiecie tczewskim doszło do ataku hakerskiego.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w fabryce stanęła cała produkcja.

Na chwilę obecną policjanci nie posiadają żadnych szczegółowych informacji w tej sprawie.

Nie wiadomo, czy dane pracowników są zagrożone.

Mimo wielu prób, nie udało nam się skontaktować z władzami firmy, wszystkie telefony milczą.


Będziemy informować Was na bieżąco.

AKTUALIZACJA, godz. 21.50.
Zwróciliśmy się do władz firmy o informacje. Pytaliśmy m.in. czy dane wyciekły dane pracowników. Niestety do tej pory nie otrzymaliśmy informacji.

Jak udało nam się jednak ustalić, część pracowników otrzymała SMS-y, w których zwierzchnicy poinformowali o niedziałajacych serwerach. W związku z tym część pracowników mogła pozostać w domach.

 

_redakcja

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

popieram
popieram 22.02.2020, 05:45
Dovista .Za te roszady czyli zwalniania i przyjmowania oraz za podejście do pracowników to jeszcze za mała kara dla tej firmy.
Pracownik
Pracownik 22.02.2020, 14:04
Karma to sz*ma*ta
Haker5+
Haker5+ 21.02.2020, 18:22
Jak to bujda ?? Szczera prawda że mili panowie włamali się do systemu :) wolne wszystko stoi potwierdzone info!
Come down
Come down 21.02.2020, 17:01
"Wanna Cry" Come back ......
Gdy widzę słodycze
Gdy widzę słodycze 21.02.2020, 16:37
Mówiłem już wczoraj że ograniczenie po 2 paczki na łeb się odbije wielką czkawka. Dalej oszczędzajcie xd

Alojzy
Alojzy 21.02.2020, 15:42
Więcej redtube ?
Dyżurny od Astry
Dyżurny od Astry 21.02.2020, 15:15
U nas na nastawni nic nie padło :P
a
a 21.02.2020, 15:15
Grabowskiego wylać!
Pracownik
Pracownik 21.02.2020, 15:07
Panowie hakery
Jak już tam sota to zwiększta mi podstawe.
T5
T5 21.02.2020, 21:23
Panowie hakery;p Może da się też w końcu jakieś premię dla pracowników zrobić konkretne. Numery konta już macie ?
Znowu Pan Haker ?
Znowu Pan Haker ? 21.02.2020, 22:17
Panie T5 widzę, że Pan miał dużo pomysłów ppi, więc dostał Pan wystarczajaco dużo pkt do wykorzystania na allegro. Żadnej premii nie będzie. Bez pozdrowień
Pan Haker
Pan Haker 21.02.2020, 15:16
I może *** jeszcze frytki do tego co? Byś robił ppi to byś miał ?
T5
T5 21.02.2020, 19:08
Waśnie, pewnie nie macie jeszcze zbyt wielu haczyków na miotełki, haczyków na szufelki, haczyków na węże jeszcze w tym wszystkim brakuje haczyka żeby się zahaczyć ? i cyk + 1 ppi do puli
Pracownik
Pracownik 21.02.2020, 14:16
Produkcja pracuje na tyle ile może za jakąś chwilę skończą sie prace do której nie jest potrzebny komputer.
Szefi
Szefi 21.02.2020, 14:09
Potwierdzone info
O
O 21.02.2020, 14:07
A skąd wy wiecie , że doszło do ataku hakerskiego?!
Powołujecie się na niesprawdzoną plotkę?
człek
człek 21.02.2020, 21:30
Który dziennikarz powie ci skąd ma info. żadne
Wodziryj
Wodziryj 21.02.2020, 14:01
Co wy za głupoty tu piszecie? To jakaś bujda na kółkach.
Prawdo mówmy
Prawdo mówmy 21.02.2020, 21:43
To nie żadne głupoty o tym ataku to prawda
dzban