Zimowa Pełnia ’20

  • 13.02.2020, 13:05
  • redakcja
Zimowa Pełnia ’20

Podziel się:

Oceń:

Z piątku na sobotę w Rokocinie odbył się pierwszy w tym roku Nocny Marsz na Orientację. Tuż po godzinie 20 do świetlicy wiejskiej zjechali uczestnicy z całego regiony. W wydarzeniu wzięło udział blisko 30 osób. Uczestnicy mieli do pokonania od 5 do 8 kilometrów, jednak w rzeczywistości każda z osób pokonała znacznie większy dystans.

W piątkowy wieczór w świetlicy wiejskiej w Rokocinie zrobił się spory gwar. To wszystko za sprawą Nocnego Marszu na Orientację zorganizowanego przez Kociewski Klub Turystyczny.
Po przyjęciu wszystkich zawodników, po godzinie 21 odbyła się odprawa techniczna, po której pierwsi zawodnicy wyruszyli w teren.
Trasy były bardzo ciekawe i urozmaicone przeszkodami naturalnymi np. w postaci rzek, jednak nikt nie narzekał. Trasę oświetlał piękny księżyc, a we znaki dawał się nasilający mróz.

Najlepsze miejsce w kategorii zaawansowanej zdobyli Marek Wrona (Pruszcz Gdański) oraz Agnieszka Pozorska (Czersk). Miejsce drugie w tej samej kategorii należało do Filipa Fierka (Czersk) i Piotra Czarnowskiego (Czersk). Miejsce trzecie zajęli Karol Rekowski (Kaliska) wraz z Mateuszem Graowskim (Dąbrowa).
W trasie młodzieżowej wystartowała jedna drużyna, która bardzo dobrze poradziła sobie na trasie.
Pierwsze i jedyne miejsce należało do Uli, Franka oraz Grzegorza Adamskich (Starogard Gd.)
W kategorii osób początkujących udział wzięły dwie drużyny. Największą liczbę punktów zdobyli: Beata Zakrzewska (Rokocin) wraz z Arturem Piszorą (Starogard Gd). Miejsce drugie należało do Zuzanny i Kamila Wójcik (Gdynia).

Najbliższy Marsz na Orientację odbędzie się 14 marca. Już teraz serdecznie zachęcamy do udziału w zawodach.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe