Podczas kontroli policjanci znaleźli reklamówkę, w której znajdował się worek foliowy z suszem roślinnym

  • 12.02.2020, 10:52
  • redakcja
Podczas kontroli policjanci znaleźli reklamówkę, w której znajdował się worek foliowy z suszem roślinnym

Podziel się:

Oceń:

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszy dzisiaj 52-letni kierowca renault. Mężczyzna posiadał przy sobie blisko 180 gramów marihuany. Mieszkaniec powiatu gdańskiego wpadł na gorącym uczynku, gdy policjanci postanowili sprawdzić auto, w którym siedział. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek wieczorem starogardzcy kryminalni zauważyli osobowe renault, które było zaparkowane przed jednym z zamkniętych już marketów. Samochód posiadał gdańskie numery rejestracyjne, a za kierownicą siedział mężczyzna.

Mundurowi ustalili personalia kierowcy, który w rozmowie z nimi wykazywał oznaki zdenerwowania. Podczas kontroli policjanci znaleźli reklamówkę, w której znajdował się worek foliowy z suszem roślinnym. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana. W wyniku interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 180 gramów tego narkotyku.

Mieszkaniec powiatu gdańskiego został doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie spędził noc w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dziab dziab
dziab dziab 12.02.2020, 23:57
Brawo. W krajach cywilizowanych za konopie są ewentualnie kary finansowe, w zaściankowych więzienie.
Do 3 lat więzienia za roślinę, która przy odpowiednim zastosowaniu ma walory medyczne. BRAWO.

A co do pana ze zdjęcia to po prostu wstyd, że tacy ludzie w ogóle pracują w policji. Gdzie jakieś testy sprawnościowe dla mundurowych ?
GDA
GDA 12.02.2020, 14:55
Mieszkaniec powiatu gdańskiego...i wszystko jasne.

Pozostałe