Podyskutują o nieznanych aspektach Zbrodni Szpęgawskiej

  • 06.02.2020, 10:32 (aktualizacja 06.02.2020, 18:23)
  • redakcja
Podyskutują o nieznanych aspektach Zbrodni Szpęgawskiej

Podziel się:

Oceń:

Gmina Starogard Gdański oraz Instytut Pamięci Narodowej -Oddział w Gdańsku oraz Gmina Starogard Gdański zapraszają na promocję książki Mateusza Kubickiego "Zbrodnia w Lesie Szpęgawskim 1939-1940", która odbędzie się w piątek 21 lutego 2020 r. o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Grodziska Owidz. Wstęp wolny.

Ze Starogardu Gdańskiego zapewniony będzie transport: autobus MZK odjedzie z Rynku w Starogardzie o godz. 17.00. Powrót przewidziano na godz. 19.15 z przystanku przy Grodzisku Owidz.

_redakcja

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kociewiak
kociewiak 29.03.2020, 17:48
i co dalej z tym świńskim prałatem , prezydenci i radni do roboty , ta sprzedajna kapusiowata świnia i pedofil nie może być honorowym obywatelem naszego miasta !!!
kociewiak
kociewiak 27.03.2020, 08:43
wypowiedzieć konkordat i nie płacić koloratkowym zbokom ani grosza , a znajdą się pieniądze na koronawirusa , pożytku z tych zboczeńców nie ma żadnego !!!
jon
jon 26.03.2020, 09:40
czy nie ma siły na tego pedofila i kapusia , folksdojcza - prałata ???, ten bydlak straszy nawet po śmierci
katolik
katolik 26.03.2020, 09:48
głódz z kasyną mieli sprawy w sądzie o ukrywanie i tolerowanie kościelnej pedofilli i pedalstwa , ciekawe czy i jak te sprawy się zakończyły ?
historyk
historyk 23.03.2020, 10:45
kiedy ta świnia pedofilska prałat przestanie być honorowym obywatelem naszego miasta - to ujma na honorze !!!
kociewiak
kociewiak 18.02.2020, 08:03
rozszyfrujcie z imienia i nazwiska tych volksdojczów i podajcie do publicznej wiadomości , bardzo prawdopodobne , że są to tatuśkowie lub dziadkowie czerwono-czarnych oprawców i dzisiejszych " elyt ..."
kociewiak
kociewiak 19.02.2020, 13:58
a TW delegat i lubella , oraz świński pedofil prałat dalej jest honorowym obywatelem naszego miasta , to dopiero skandal !!!
mieszkaniec miasta
mieszkaniec miasta 20.02.2020, 09:32
prezydenci i radni - do roboty , czas najwyższy to zmienić , nie wstyd wam ???
kociewiak
kociewiak 02.03.2020, 20:15
skandal , dali bydlakowi zdechnąć bez rozliczenia , szkoda ofiar tego zboczeńca i kapusia !!!
misza
misza 04.03.2020, 19:44
i do tego te świnie z kk minusują , ***e i pedofile
Polly
Polly 05.03.2020, 09:54
A ty jesteś wstrętniejszy od Szreka!
yllop
yllop 05.03.2020, 15:43
kościelna blerwo , masz szczęście , że ciebie ten zbok kościelny nie wydymał !!!
polly
polly 12.03.2020, 15:47
kościelnym ***om tego nie wytłumaczysz , ladacznice
polly
polly 05.03.2020, 19:59
Oj biedaku ,a ty się dałeś wydymać?to masz presrane!
re
re 05.03.2020, 20:52
nałożnica koloratkowego i jeszcze nienormalna - fuj...
gargamel