Spotkanie z Małgorzatą Kidawa-Błońską

  • 05.02.2020, 12:40
  • redakcja
 Spotkanie z Małgorzatą Kidawa-Błońską

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 8 lutego o godzinie 18.00 w Pomorskiej Szkole Wyższej odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Kidawa-Błońską.

– Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panią wicemarszałek. Będzie to doskonała okazja do rozmowy i uzyskania odpowiedzi na nurtujące społeczeństwo pytania – mówi Patryk Gabriel.

_redakcja

Komentarze (91)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

maliniak
maliniak 08.03.2020, 17:19
i znowu pyszczy ta wstrętna , kłamliwa i brzydka baba !!! , zdejmijcie banery tej cholery
nikt nie chce długopisa
nikt nie chce długopisa 08.03.2020, 17:28
Maliniak idź coś podpisz, najlepiej usprawiedliwienie jakiegoś ucznia :-) Tylko do tego nadaje się ten wasz prezydent długopisowy narciarz
franc maurer
franc maurer 08.03.2020, 17:37
paskudna pierdziawa jeszcze zionie platfusowym jadem , fuj , co za świńska baba
wek
wek 06.03.2020, 14:36
wstrętny paskudny babiszon , do tego kłamliwy
anka
anka 01.03.2020, 07:53
do dziś nie przewietrzyli smrodu po niej...
zofia
zofia 23.02.2020, 07:17
jest brzydka , jak grzech śmiertelny , że monstrum nie ma lustra ? , a w głowie siano...
albercik
albercik 29.02.2020, 09:29
fuj , maszkaron , wredna i kłamliwa...
kamilla
kamilla 29.02.2020, 09:37
nie pokazujcie zdjęć tej kłamliwej baba-jagi , dzieci się boją...
Roll
Roll 24.02.2020, 19:36
Zofia!
Opinia o M. K-B: BRZYDKA JAK GRZECH ŚMIERTELNY, MONSTRUM, W GŁOWIE SIANO ... .

No rzeczywiście, Pani (zakładam, że autorką powyższego komentarza jest kobieta?) opinia dot. kandydatki na urząd Prezydenta RP, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, jest dołująca, niesamowita, potworna i wręcz przerażająca. Coś niebywałego! Domyślam się, że kobieta - która innej kobiecie wystawia na tym forum internetowym tak fatalną opinię - jest piękna, cudowna, czarująca i niezwykle zjawiskowa o posągowej figurze. I przy tym - bryluje w towarzystwie - będąc autentyczną intelektualistką (o poziomie intelektualnym, niewątpliwie świadczy Pani powyższy komentarz). Jeżeli faktycznie tak jest, to jestem pod wrażeniem Pani zalet fizycznych i umysłowych!
re
re 25.02.2020, 19:52
proponujesz kawkę , chyba cię nie stać !!!
bifek
bifek 25.02.2020, 09:24
I dobrze ,zgredek ,zakładasz.
Roll
Roll 26.02.2020, 20:03
bifek!
"Zgredek"? Przyznaję, oryginalne określenie. Czy Pan, Panie bifek, samodzielnie to wymyślił, czy taką ksywkę miał kumpel - wśród ferajny w dawnym barze "ZACISZE" w Starogardzie? Zapytam ponadto: Panie bifek, a jaką sobie przypiąłby Pan łatkę?
I przy okazji, widać wyraźnie, Panie bifek, że osoba Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i jej kandydatura na urząd Prezydenta RP, wyraźnie nie daje Panu spokoju.
Ale cierpliwości, zalecam spokój i wiele pokory. Ostatecznie, do wyborów prezydenckich w dniu 10 maja br., pozostało już niewiele dni!
kandydat
kandydat 22.02.2020, 16:34
purchawa końska już dość narozrabiała , ale u bezmózgów to normalne , żadna z niej kandydatka , chyba że w wychodku...
lokis
lokis 26.02.2020, 20:28
ta kidawa to straszna kłamczucha i zakręciła się w swoim łgarstwie jak thusek , a feee , a beee
tadeusz
tadeusz 20.02.2020, 09:42
nigdy więcej spotkań z tą kandydatką - szkoda czasu i pieniędzy , dno , dna i kilo mułu...
koniuszy
koniuszy 19.02.2020, 07:20
fuj , że ta kichawa końska nie ma wstydu !!!
jarek
jarek 19.02.2020, 07:44
platfusy , to patologia i do tego plują na własny kraj - o zgrozo !!!
witek
witek 19.02.2020, 13:53
obrzydzenie bierze na sam widok , a fee , a bee
king
king 19.02.2020, 08:16
Plują na pis a nie na swój kraj, tak jak 70 procent społeczeństwa. Ale po co ja to piszę i tak pisiorku tego nie zrozumiesz. A tak pozatym to dodam że pis i po to jedno zło, z tą różnicą że pis doi nas 5razy więcej od po.
gnik
gnik 19.02.2020, 09:29
żal , niczego się jeszcze nie nauczyłeś , do szkoły - jeszcze raz od początku...
genio
genio 17.02.2020, 08:51
małgośka mówią ci , nie jesteś warta ani jednej łzy i wynoś się ty z życia publicznego , szkoda czasu na ciebie...
Roll
Roll 14.02.2020, 22:31
Do Moderatora!
Dobrze, że na forum portalu Kociewiak.pl widnieje czytelny zapis, który zacytuję w całości: "dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu". I dalej: "TREŚCI WULGARNE, OBRAŹLIWE, NARUSZAJĄCE REGULAMIN BĘDĄ USUWANE" [podkreśl. moje]. A teraz proszę, aby Moderator dokonał analizy treści wszystkich, dotychczasowych 71 komentarzy (zamieszczonych do chwili obecnej, tj. do dnia 14.02.2020 r. do godz. 22:30) i wyciągnął odpowiednie wnioski! A także, zadał sobie pytanie: ile wspólnego ma powyższy zapis z treścią - przynajmniej niektórych - zamieszczonych na forum komentarzy? Mówiąc wprost: Moderacji powinno bardzo zależeć, aby na forum tego portalu, był przestrzegany regulamin oraz właściwe, elementarne standardy językowe i wszystkie pozostałe - obowiązujące na anonimowych portalach społecznościowych. Tylko w ten sposób - będzie można zachować powagę tego portalu oraz jego forum i bez zażenowania czytać zamieszczane tut. komentarze. Innej możliwości nie ma! Moderacji portalu Kociewiak.pl - ponownie zwracam na to uwagę.
ginekolog
ginekolog 14.02.2020, 07:29
nigdy więcej tej menopauzy , kichawa - kup illadian , może ci pomoże...
pińcet+
pińcet+ 12.02.2020, 08:11
ale jazda - bez hamulców i trzymanki , do nikąd
anzelm
anzelm 12.02.2020, 10:06
i do tego ta umoczona sędziowska kasta !!! , obraz nędzy i rozpaczy
mk
mk 14.02.2020, 08:01
Z piotrowiczem na czele
ufo
ufo 11.02.2020, 10:33
kichawa końska - mniej niż zero...
dudaout
dudaout 11.02.2020, 11:32
No pewnie lepszy narty, długopis i klęcznik?
juhas
juhas 10.02.2020, 15:42
gosia miała suflera , czy czytała z plomptera ??? , bo sama nie jest w stanie nic mądrego powiedzieć...
pisof
pisof 10.02.2020, 15:52
Janek, sebik i tomuś jej dyktowali hahahahahahahaha
maestro
maestro 10.02.2020, 13:13
mkb - jedna wielka żenada !!!
kary
kary 10.02.2020, 13:34
szkoda , że nie wystąpiła w stadninie...
Pioter
Pioter 10.02.2020, 16:55
Może i szkoda bo konia się nie boi. Za to Pisiory unikają koni jak przestrzegania Konstytucji. Pisiory nie zbliżają się do, koni bo zwierz poczuje sieczke w ich łbach i ugryxienie jest pewne
as
as 10.02.2020, 17:47
No co ty Pioter przecież te asy nasze stado ratowali ha ha. Oczywiście było to przed wyborami i wielkie g...no z tego wyszło. Wtedy stało do zdjęcia chyba dwóch pisiorków i lokalna chorągiewka.
foto-video
foto-video 10.02.2020, 08:10
końskiej kichawie należy się wierzyczanka , za brak czegokolwiek !!!
gerwazy
gerwazy 10.02.2020, 07:41
coś słaby jakościowo obrok dostają te sprzedajne koniki z platformy , ani ładu , ani składu , a gosia samopas na innej planecie na miotle lata , ihahaha
miszcz
miszcz 10.02.2020, 17:49
Gerwazy a co to jest obrok?
kuba
kuba 09.02.2020, 20:40
kichawa końska , koń się uśmiał uhahaha
ważka
ważka 08.02.2020, 19:30
horror , że jej nie wstyd pokazywać się w naszym mieście i jeszcze ten leniwy nieudacznik jako wprowadzający , dziadostwo...
alkomat
alkomat 07.02.2020, 20:08
gabriel - NIE , NIE , NIE , I NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!
łukasz
łukasz 07.02.2020, 20:04
nie wpuścić tych szujów i szumowin do starogardu , dość opluwania własnego kraju

Pozostałe