Pranie dywanów Gdańsk

  • 21.01.2020, 08:15
  • washman.pl
Pranie dywanów Gdańsk

Podziel się:

Pranie dywanów to czynność, którą należy regularnie wykonywać, aby zachować świeżość i ładny wygląd dywanów. Dywany są podatne na zabrudzenia, ponieważ często się po nich chodzi, zdarza się, że w zabłoconych butach. Dzieci traktują dywan jako miejsce do zabawy, zdarza się, że na nim jedzą, zostawiają okruszki i plamy. Również zwierzęta domowe brudzą dywany, zostawiają sierść i ślady łap. Niestety, samo odkurzanie nie wystarczy, ponieważ usunie tylko zalegające okruszki, nie usunie plam i zabrudzenia, które głęboko wniknęły w strukturę dywanu czy wykładziny. Usługę prania dywanu najlepiej zlecić specjalistycznej firmie, która posiada odpowiedni sprzęt i umiejętność.

Pranie dywanów - Gdańsk

Pralnia dywanów zaprasza wszystkich mieszkańców Gdańska. Świadczymy usługi prania dywanów dla mieszkańców Oliwy, Przymorza, Zaspy, Żabianki, Kokoszki, Matarni, Nowego Portu, Olszynki, Oruni, Osowy, Wrzeszcza, Śródmieścia i pozostałych dzielnic.

Pranie dywanów odkurzaczem piorącym

Dywany można próbować prać w domu, ale metody domowe rzadko bywają skuteczne, nie usuwają wszystkich plam, robią się zacieki i dywan, zamiast odzyskać świeżość, często wygląda gorzej niż przed czyszczeniem. Wiele osób nie korzysta z prania dywanów, ponieważ nie chce wozić dywanu do firmy piorącej. Ale jest na to rozwiązanie. Pracownicy mogą przyjechać do klienta i na miejscu wyprać dywan. Pranie dywanów Gdańsk oferuje pranie za pomocą odkurzacza piorącego, rozproszonej wody oraz profesjonalnych środków chemicznych. Używane środki są bezpieczne, nie powodują podrażnień skóry, z powodzeniem można ich używać do prania dywanów dziecięcych. W pracy używamy profesjonalnego odkurzacza, najnowszej generacji, marki Kärcher. Odkurzacz, dzięki dużej mocy, wyciąga z dywanu brud i wodę. Działanie odkurzacza można wzmocnić, poprzez specjalnych szczotek czyszczących, przeznaczonych do różnych powierzchni. Przed czyszczeniem nasi pracownicy dokładnie sprawdzają skład dywanu, stopień zabrudzenia i do tych parametrów dobierają odpowiednie środki. Pranie usuwa również zalegające bakterie i roztocza, dlatego powinno być często wykonywane w mieszkaniach alergików. Pranie dywanów to usługa, która poradzi sobie z każdym brudem, dobry sprzęt plus nasze doświadczenie poradzi sobie z każdą plamą.

Jak wygląda usługa prania dywanów Gdańsk i okolice

Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na dogodny termin. Reszta zajmie się już nasza firma. Często możemy przyjechać w ten sam dzień, w który zamówiona była usługa. Warto dodać, że w Trójmieście dojazd do klienta jest darmowy. Potrzebujemy tylko dostępu do wody i zasilania. Pracownik przyjeżdża z odpowiednim sprzętem i czyści dywan. Czas usługi jest różny, zależy od wielkości dywanu i stopnia zabrudzenia. Pracownik po obejrzeniu dywanu przedstawi cenę oraz szacunkowy czas wykonania usługi. Po praniu dywan potrzebuje od 12 do 24 godzin, aby wysechł. Czyścimy nie tylko dywany, ale również meble tapicerowane oraz tapicerki samochodowe.

Pranie dywanów Gdańsk - zapraszamy do kontaktu

Na rynku istnieje wiele firm, które świadczą usługi prania dywanów. Ale wybierając firmą dla siebie, warto sprawdzić, jakie ma opinie, co oferuje i jakim sprzętem dysponuje. To bardzo ważne, zapewnia wykonanie usługi na wysokim poziome. W Trójmieście warto skorzystać z firmy washman.pl. Co wyróżnia naszą firmę spośród innych, podobnych. Posiadamy duże doświadczenie, wszyscy pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i potrafią poradzić sobie z każdym zabrudzeniem. Pranie dywanów Gdańsk i okolice to firma, która do każdego klienta podchodzi z szacunkiem, zlecenia realizuje terminowo, starannie i profesjonalnie. Dzięki najwyższej klasy sprzętowi usługa prania dywanów jest wykonana dokładnie, dywan jest czysty i odświeżony. Zapewniamy bezpłatny dojazd, Klienci płacą tylko za wykonaną usługę. Środki czyszczące, którymi dysponujemy, są bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych.

Pranie dywanów jest ważnym elementem dbania o czystość i porządek. Należy to robić regularnie, dzięki temu dywan przez długi czas będzie wyglądał jak nowy. Czysty i pachnący dywan jest niewątpliwą ozdobą mieszkania, więc należy o niego należycie dbać. Pomoże w tym pranie dywanów Gdańsk i okolice.

washman.pl

Pozostałe