(DRASTYCZNE NAGRANIE) U naszych sąsiadów: Sprawca brutalnego pobicia kota i jego partnerka zatrzymani! Grozi im 5 lat więzienia.

  • 16.01.2020, 14:27 (aktualizacja 16.01.2020, 14:40)
  • redakcja
(DRASTYCZNE NAGRANIE) U naszych sąsiadów: Sprawca brutalnego pobicia kota i jego partnerka zatrzymani!  Grozi im 5 lat więzienia.

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj na profili OTOZ Animals pojawił się filmik, na którym widać, jak 20-letni mężczyzna (mieszkaniec Prabut) pastwi się na kotem, uderzając go najprawdopodobniej metalowym drągiem. Nagrywająca całe zajście, oraz jej 20-letni partner trafili w ręce funkcjonariuszy.

Policjanci przedstawili zarzuty dwóm osobom w związku ze znęcaniem się nad kotem. Policjanci pracując nad sprawą dotarli do bezpośredniego świadka zdarzenia, ustalili tożsamość osób podejrzewanych o to przestępstwo i zaczęli ich poszukiwać. Wczoraj została zatrzymana 19-letnia kobieta, dziś do komisariatu stawił się 20-letni mężczyzna. Obie osoby usłyszały zarzuty. Podejrzane są o znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 14 stycznia br. policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące znęcania się nad zwierzęciem. Na umieszczonym w Internecie filmie mężczyzna znęcał się nad kotem, uderzając go kijem. Policjanci pracując nad sprawą dotarli do bezpośredniego świadka zdarzenia, ustalili tożsamość osób podejrzewanych o to przestępstwo i zaczęli ich poszukiwać

Funkcjonariusze, którzy pracowali przy tej sprawie zabezpieczyli komputer mężczyzny, telefon kobiety, a także nagranie tego zdarzenia.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty dot. znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

 

 

 

 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomek
Tomek 17.01.2020, 10:42
Dla mnie każdy kto bije i pastwi się nad zwierzętami jest psychopatom.Psychopatom jest również osoba która trzyma psa na metrowym łańcuchu bez ciepłej budy, jedzenia oraz picia 12 miesięcy w roku.Ale największymi psychopatami są osoby który mają w miastach dużych, małych i wioskach odpowiadać za przeciwdziałanie nękaniu zwierząt,a nie reagują i proceder trwa.Tacy to powinni odpowiadać karnie za niedopełnienie obowiązków.
Tom
Tom 17.01.2020, 08:07
Powinny *** siedzieć równe 5 lat. Od dechy do dechy.
dziab dziab
dziab dziab 16.01.2020, 17:30
Tu jeszcze filmik jest:
https://www.youtube.com/watch?…
dziab dziab
dziab dziab 16.01.2020, 17:25
Jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Kotek podobno nie żyje.
chłopaczek od razu się przyznał, bo wszystkie jego dane zaczęły krążyć po facebooku (łącznie z adresem zamieszkania) więc jak to widział pos**any ze strachu szybciutko pobiegł na policję błagać o azyl.Pewnie już niejeden nalot miłośników zwierząt miał u siebie w domku.
Ja tak od siebie życzę mu równiuśkich 5 latek odsiadki.
gonzo
gonzo 17.01.2020, 16:41
co na to banaś z niku ???
likwor
likwor 16.01.2020, 17:08
Bydlak,spałowac go tak samo.
Jprd
Jprd 16.01.2020, 15:04
Nawet nie wiecie jak tym ludziom zrobiłbym to samo

Pozostałe