Hyundai trafił w ręce policjantów

  • 16.01.2020, 10:43 (aktualizacja 16.01.2020, 10:56)
  • redakcja
Hyundai trafił w ręce policjantów

Podziel się:

Oceń:

Starogardzcy kryminalni otrzymali nowy radiowóz. Środki na zakup tego auta przeznaczyła Komenda Główna Policji oraz lokalny samorząd. Hyundai Kona będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy w podczas realizacji codziennych zadań służbowych na terenie powiatu starogardzkiego.

10 stycznia o godz. 11.00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim odbyła się uroczystość przekazania funkcjonariuszom nowego radiowozu.
- Samochód marki Hyundai Kona ze 177 konnym silnikiem zakupiony został z połączonych środków samorządowych oraz budżetu Policji. W jego kosztach partycypowało Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim. Kluczyki do policyjnego auta wraz z życzeniami pomyślnego użytkowania przekazali na ręce policjantów starosta Kazimierz Chyła oraz wicestarosta Patryk Gabriel – mówi asp. sztab. Marcin Kunka ze starogardzkiej policji.
Na zakończenie uroczystości insp. Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim podziękował za dotychczasowe wsparcie i pomoc samorządu na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz skutecznej walki z przestępczością kryminalną.
Nowe auto z napędem 4x4 znacząco przyczyni się do lepszej mobilności policjantów w trudno dostępnych terenach, co z kolei wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu starogardzkiego. Radiowóz pozwoli także podnieść jakość i efektywność akcji poszukiwawczo-ratowniczych, prowadzonych przez funkcjonariuszy wspólnie z innymi służbami ratowniczymi.

 

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mika
Mika 17.01.2020, 23:56
I bardzo dobrze niech maja.mnie to osobiscie nie boli.a zawistnych sciskodupcow pozdrawiam serdecznie.skad w was tyle zawisci i nienawisci.a panow policjantow pozdrawiam i gratuluje odwagi za wykonywany zawod.korzystajcie z auta ile sie da.pozdrawiam
dziab dziab
dziab dziab 16.01.2020, 16:44
"Nowe auto z napędem 4x4 znacząco przyczyni się do lepszej mobilności policjantów w trudno dostępnych terenach, co z kolei wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. powiatu starogardzkiego. Radiowóz pozwoli także podnieść jakość i efektywność akcji poszukiwawczo-ratowniczych, prowadzonych przez funkcjonariuszy wspólnie z innymi służbami ratowniczymi."

Większych pierdół długo nie czytałem.
Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców ?
Podniesie jakość i efektywność akcji ?
Rozumiem, że Państwo przeprowadzili szereg badań i są pewni, że dzięki temu pojazdowi te wszystkie korzyści będą zagwarantowane ?

To może teraz prywatny helikopter dla Pana starosty i wicestarosty, który z pewnością poprawi jakość waszej pracy i mobilność ?
jack
jack 16.01.2020, 13:05
Proponowałbym lepiej aby starostwo zainwestowało w tabor Waszego przedsiębiorstwa jakim jest PKS, a nie w samochody dla policji. Policja posiada na to budżet z podatków ludzi.

Pozostałe