Zostały tylko 3 tygodnie na głosowanie! III PODSUMOWANIE WYNIKÓW

  • 02.01.2020, 07:06
  • redakcja
Zostały tylko 3 tygodnie na głosowanie! III PODSUMOWANIE WYNIKÓW

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. Drodzy Czytelnicy, przedstawiamy Wam już trzecie podsumowanie wyników naszego plebiscytu. Jak widzimy, na potencjalnym podium zrobił się ścisk – prowadzi pies MAKSIO z sumą 109 pkt, goni go kot PIMPEK z sumą 104 pkt, a tuż za nim kot SYCZEK z sumą 96 pkt. Uwaga - do finału jeszcze 3 tygodnie i wszystko może zmienić się, dlatego głosujcie! Każda zakupiona gazeta (z kuponem o wartości 2 pkt) i każdy wysłany SMS (o wartości 1 pkt) to dodatkowa szansa na wygraną. Zapewniamy, że Wasze zwierzaki będą Wam wdzięczne za wytrwałą walkę o tak fantastyczne i wartościowe nagrody od Sklepu Zoologicznego Bajka.

GŁOSUJ na swojego faworyta wysyłając SMS na nr 7148
w treści wpisując numer zwierzaka, np. wps.30Jak głosować?

Na swojego faworyta można głosować za pomocą SMS i oryginalnych kuponów papierowych, drukowanych na łamach Gazety Kociewskiej przez okres trwania zabawy. Jeden głos z kuponu papierowego to równowartość 2 punktów, natomiast jeden głos z SMS to 1 punkt doliczany na konto pupila. UWAGA! Każdy ze zwierzaków otrzymał indywidualny numer "wps.", na który doliczamy punkty.

Sposób 1. Głosowanie poprzez KUPON. Kupujemy gazetę, wycinamy kupon, uzupełniamy we wskazanych miejscach danymi: numerem "wps.", np. "wps.8", jeśli chcemy zagłosować na Pupila z numerem 8 (można dodać obok imię zwierzaka), swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. Wypełniony kupon należy dostarczyć do Redakcji Gazety Kociewskiej, mieszczącej się przy ul. Browarowej 1/3 w Starogardzie Gdańskim osobiście, bądź wrzucić do redakcyjnej skrzynki pocztowej.
Sposób 2. Głosowanie poprzez SMS. Bierzemy do ręki telefon komórkowy i tworzymy wiadomość o treści "wps." dodając po kropce (bez odstępu) numer Pupila, na którego chcemy oddać swój głos, np. "wps.30", jeśli chcemy zagłosować na Pupila z numerem 30. UWAGA! Nie dodajemy nic poza wskazaną treścią, nawet imienia zwierzaka – w innym wypadku system odrzuci głos! Wiadomość wysyłamy na numer 7148. Koszt SMS to 1 zł + VAT.

 

Przebieg głosowania

W środę, 4 grudnia 2019 r., o godz. 6:00 rano otworzyliśmy bramki SMS, na które można wysyłać głosy na swojego faworyta. Czas na głosowanie dajemy Wam do poniedziałku, 20 stycznia 2020 r., do godz. 11:59. Punkt w południe system SMS zablokuje przyjmowanie głosów, a my ostatni raz zajrzymy do skrzynki. Następnie podliczymy wszystkie punkty. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w środę, 22.01.2020 r. na łamach Gazety Kociewskiej, na naszym portalu: www.kociewiak.pl oraz na facebook.com/kociewiak.

 

Kto otrzyma nagrody?

Pierwsza trójka, która zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma fantastyczne i wartościowe nagrody główne, których fundatorem jest Sklep Zoologiczny ZooBajka ze Starogardu Gdańskiego. Dla pozostałych, zakwalifikowanych do 30-tki uczestników, którzy uzyskają w drodze głosowania min. 20 punktów sponsor przygotuje nagrody za udział.

 

Niespodzianka

Pani Jolanta, właścicielka sklepu ZooBajka, przygotuje również dwie nagrody dla Czytelnika.

Pierwszego szczęśliwca wylosujemy spośród dostarczonych do Redakcji Gazety Kociewskiej oraz portalu Kociewiak.pl wypełnionych kuponów papierowych. Drugiego szczęśliwca wybierze losowo system głosowania poprzez SMS. Losowanie nastąpi po zakończeniu przyjmowania głosów i zamknięciu bramek SMS. O wygranej, Czytelnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

 

Zachęcamy do śledzenia naszego Facebook'a!

Za wszystkich trzymamy kciuki! Powodzenia :)

_redakcja

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe