Zostało 12 dni na głosowanie! Kto stanie na podium? IV PODSUMOWANIE WYNIKÓW

  • 08.01.2020, 12:41
  • redakcja
Zostało 12 dni na głosowanie! Kto stanie na podium? IV PODSUMOWANIE WYNIKÓW

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. Finał plebiscytu zbliża się wielkimi krokami, zostało już tylko 12 dni na oddawanie cennych głosów i walkę o extra nagrody, ufundowane przez właścicielkę sklepu zoologicznego Bajka ze Starogardu Gdańskiego. To już kolejne podsumowanie wyników, w którym potencjalne podium zajmują: pies Maksio z sumą 276 pkt, za nim został w tyle, ale wciąż na II miejscu kot Pimpek z sumą 161 pkt, a jako ostatni w czołówce liderów – kot Syczek z sumą 147 punktów. Czy taka klasyfikacja się utrzyma? Czy to właśnie te pupile zostaną nagrodzone i będą cieszyły się z wygranej? - Dowiecie się o tym już niebawem!

Głosowanie na swojego faworyta

Na swojego faworyta można głosować za pomocą SMS i oryginalnych kuponów papierowych, drukowanych na łamach Gazety Kociewskiej przez okres trwania zabawy. Jeden głos z kuponu papierowego to równowartość 2 punktów, natomiast jeden głos z SMS to 1 punkt doliczany na konto pupila. UWAGA! Każdy ze zwierzaków otrzymał indywidualny numer "wps.", na który doliczamy punkty.

Sposób 1. Głosowanie poprzez KUPON. Wycinamy kupon z zakupionej Gazety Kociewskiej, uzupełniamy go we wskazanych miejscach danymi: nr "wps.", np. "wps.24", jeśli chcemy zagłosować na Pupila z numerem 24 (można dodać obok imię pupila), swoim imieniem, nazwiskiem oraz nr telefonu. Wypełniony kupon należy dostarczyć do Redakcji mieszczącej się przy ul. Browarowej 1/3 w Starogardzie Gd. osobiście, bądź wrzucić do redakcyjnej skrzynki pocztowej.
Sposób 2. Głosowanie poprzez SMS. Wysyłamy na numer 7148 wiadomość o treści "wps." dodając po kropce (bez odstępu) numer zwierzaka, na którego chcemy oddać swój głos, np. "wps.2" na nr 7148, jeśli chcemy zagłosować na Pupila z numerem 2. UWAGA! Nie dodajemy nic poza wskazaną treścią, nawet imienia zwierzaka – w innym wypadku system odrzuci głos! Koszt SMS to 1 zł + VAT.

 

Przebieg głosowania

W środę, 4 grudnia 2019 r., o godz. 6:00 rano otworzyliśmy bramki SMS, na które można wysyłać głosy na swojego faworyta. Czas na głosowanie dajemy Wam do poniedziałku, 20 stycznia 2020 r., do godz. 11:59. Punkt w południe system SMS zablokuje przyjmowanie głosów, a my ostatni raz zajrzymy do skrzynki. Następnie podliczymy wszystkie punkty. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w środę, 22.01.2020 r. na łamach Gazety Kociewskiej, na naszym portalu: www.kociewiak.pl oraz na facebook.com/kociewiak.

 

Kto otrzyma nagrody?

Pierwsza trójka, która zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma fantastyczne i wartościowe nagrody główne, których fundatorem jest właścicielka sklepu ZooBajka ze Starogardu Gdańskiego. Dla pozostałych, zakwalifikowanych do 30-tki uczestników, którzy uzyskają w drodze głosowania min. 20 punktów sponsor przygotuje nagrody za udział.

 

Niespodzianka

Pani Jolanta, właścicielka sklepu ZooBajka, przygotuje również dwie nagrody dla Czytelnika.

Pierwszego szczęśliwca wylosujemy spośród dostarczonych do Redakcji Gazety Kociewskiej oraz portalu Kociewiak.pl wypełnionych kuponów papierowych. Drugiego szczęśliwca wybierze losowo system głosowania poprzez SMS. Losowanie nastąpi po zakończeniu przyjmowania głosów i zamknięciu bramek SMS. O wygranej, Czytelnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

 

Powodzenia!

_redakcja

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe