Noworoczne spotkanie mieszkańców na Stadionie

  • 31.12.2019, 10:05
  • redakcja
Noworoczne spotkanie mieszkańców na Stadionie

Podziel się:

Oceń:

Starogardzki magistrat zaprasza na „Noworoczne Spotkanie Mieszkańców 2020”.

Impreza odbędzie się 1 stycznia 2020 r. na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny o godz. 17:30. Zaczniemy od podsumowania wydarzeń minionego roku. Około godz. 18:00 posłuchamy życzeń od Prezydenta Miasta Starogard Gdański i wspólnie obejrzymy pokaz fajerwerków.

Jednocześnie kierujemy prośbę do mieszkańców miasta, aby ze względu na bezpieczeństwo swoje i innych a także dobro zwierząt nie używać materiałów pirotechnicznych w Sylwestra oraz Nowy Rok.

Krótki pokaz sztucznych ogni przygotowany przez organizatorów z pewnością dostarczy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń. Zadbajmy wspólnie o to, aby koniec starego i początek Nowego Roku był dla nas wszystkich miły i bezpieczny.

 

_redakcja

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

segal
segal 08.01.2020, 21:20
Pokaz bardzo fajny, powinien być co roku.
Mma
Mma 02.01.2020, 13:02
Podnieść dodatek o 140 % na materiały pirotechniczne, jak za śmierci w Warszawie.
Mamy XXI wiek a dalej strzelamy petardami. Przecież są już pokazy laserowe w Starogardzie nigdy takiego nie było a szkoda.
M.
M. 02.01.2020, 13:36
Prezydent zapowiedzial ze bedzie chcial poznac zdanie mieszkancow nt tego w jakiej formie ma byc przyszloroczny pokaz. Osobiscie bylam i mnie sie podobalo.
Chuck
Chuck 02.01.2020, 11:19
Dla każdego co strzelał w nowy rok petardami za 500 plus osobiście przyjdę i za*** w w tą waszą psią mordę. Do was powinno się strzelać bez ostrzeżenia.
d
d 02.01.2020, 10:22
chyba jakieś rozdwojenie jaźni. Zapraszają na pokaz fajerwerków i jednocześnie apelują do mieszkańców, żeby sami nie używali materiałów pirotechnicznych. Dzięki starogardzkiemu magistratowi mieliśmy non stop napierd.... petardami od 7 rano w sylwestra. Zabrakło pomyślunku. Ciekawe jak podobało się to osobom chorym, niemowlakom. Nie można wyjść z psem na spacer, bo watahy pińcet plusów szaleją z petardami.
adamek
adamek 02.01.2020, 04:47
Strzelanie do godziny 18,20 w pierwszy dzień roku powinien podlegać karze. Ten kto wyraził na to zgodę powinien odpowiadać za znęcanie się nad zwierzętami.Jeśli widziałeś sąsiada że puszcza fajerwerki od rana do wieczora pierwszego powiedz mu że ma coś z głową.
myslacy obywatel
myslacy obywatel 01.01.2020, 21:22
pokaz kosztuje + inne niepotrzebne wydatki i tak oto macie podwyżki biletów, parkowania itd.
Ale oczywiście urzędasy będą wmawiać mieszkańcom że podwyżki sa spowodowane władzą z Warszawy :)
kiro
kiro 02.01.2020, 09:16
Może i masz trochę racji ale tam w Warszawie Jaruś z Mateuszkiem ukręcą nam taki bacik że będziemy płacić i płakać.
dg
dg 01.01.2020, 19:57
pokaz był fantastyczny!!! dziekujemy
henryk
henryk 01.01.2020, 17:29
a co dalej z prałatem jankowskim , kiedy ten kapuś,donosiciel i pedofil przestanie być honorowym obywatelem starogardu gdańskiego ???
kiro
kiro 01.01.2020, 12:43
Szkoda że władze nie wpadły na pomysł żeby spotkanie odbyło się w najbardziej reprezentacyjnym miejscu w mieście , mianowicie przy naszej wspaniałej dziurze na rynku ale myślę że to nic straconego bo pewno ona jeszcze kilka lat będzie cieszyć nasze oczy.
benek
benek 01.01.2020, 12:06
opodatkować kasę z kolęd , nie dajcie zarobić szarej strefie czarnych pedofili i złodzieji w koloratkach , niech te zboki płacą podatki jak my wszyscy !!!
PIOTR
PIOTR 01.01.2020, 17:01
Głupi jesteś! Duchowni płacą ZUS, podatek dochodowy ryczałt dla osób duchownych oraz normalny podatek dochodowy jeśli mają dochody z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, emeryturę lub rentę. Ciekawe jakie podatki ty płacisz?. Może żyjesz z zasiłków i 500 na dzieciaki a finansują ciebie placacy podatki w tym i duchowni. Twój wpis wskazuje, że wiara ci obca a kolędy nie przyjmujesz. Takie Twoje prawo ale odpieprz się od innych osób, które mają inne stanowisko i chcą ze swoich dochodów po pobraniu składek na ZUS i podatku przekazać datek na swoją Parafie. Mnie nie podobają się miliony złotych z naszych podatków przekazywanych na partie polityczne. Płacą na to wszyscy, w olbrzymiej większości bezpartyjne. Te miliony za nic należy opodatkować!!!. Jeśli nie to niech partie utrzymujs ich członkowie ze swoich dochodów netto. Będzie to wówczas czyste jak dowolne datki przy okazji kolędy.
kiker
kiker 01.01.2020, 22:55
Daj spokój... te istoty maja jedną swoją prawdę i nic tego nie zmieni....Na próżno im to wyjaśniasz!!!
Ja
Ja 01.01.2020, 20:36
Czytam Piotrze to co napi***s. Rece opadaja. Calkowicie straciles kontakt z rzeczywistoscia. Proponuje zebys sie udal na ul. Skarszewska. Powinni coe przyjac w trybie pilnym. Koleda i ksiadz cie nie wylecza
ojejjj
ojejjj 01.01.2020, 22:59
Piszesz ze skarszewskiej.... he he. Autopsja!!!
jola
jola 01.01.2020, 17:10
idz do szkoły kościelny parobku i głupot nie opowiadaj
ola
ola 01.01.2020, 17:27
ten kościelny osioł nic nie kuma , rozum nie jest jego mocną stroną
olekhehe
olekhehe 01.01.2020, 22:57
Ale pustak z ciebie.... he he. I ty mówisz o rozumie....
adamek
adamek 01.01.2020, 07:15
Zapłaciłem 20 zł za środek na uspokojenie psa. Po nowym roku wejdę do magistratu po zwrot kasy.
z wioski Starogard
z wioski Starogard 31.12.2019, 19:14
u nas na wiosce w Starogardzie od rana walenie petardami. Sylwester pincet plus
tutam
tutam 31.12.2019, 19:02
Wow! Masa atrakcji, zwłaszcza przemówienie... Nie można przegapić...
kk
kk 01.01.2020, 12:42
Osiągnięcie roku..... otwarcie parku... he he.
k
k 31.12.2019, 18:43
Już biegnę.
mmm
mmm 31.12.2019, 17:25
Lepiej jechać do Pelplina na Noworoczny Pokaz Fireshow
gg
gg 31.12.2019, 16:10
wymyślono już pokazy laserowe, a u nas na wiosce nadal huk i straszenie zwierząt.
robot
robot 31.12.2019, 16:13
A przelicz to przez cały świat,to jest dopiero wytwórnia smogu.Dziwne o tym żadna Gretha się nie zająknie nawet.
Irek
Irek 31.12.2019, 16:57
Randap w żarciu, w tabletkach środki powodujące raka a wy się skupiacie na smogu.Smog jest trujący za to środki owadobójcze w jedzeniu pieszczą wnętrzności.

Pozostałe