Przywitanie Nowego 2020 Roku!

  • 29.12.2019, 21:03
  • red.
Przywitanie Nowego 2020 Roku!

Podziel się:

Oceń:

Przed nami Noc Sylwestrowa. Jak zamierzacie ją spędzić i przywitać Nowy Rok? Czy kupiliście już szampana?

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy ankietę. Chcemy poznać Wasze opinie. Zapraszamy do zaznaczenia właściwej odpowiedzi!

_red.

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stg.
Stg. 31.12.2019, 18:08
Życzę sobie by w 2020 roku polska odrzuciła Konkordat i opodatkowała KK.czas zrobić porządki z czarnym okupantem Polski.
Dla wszystkich-zaznaczam dla wszystkich Polaków zdrowia,spełnienia marzeń i wszystkiego dobrego
Twój Wikary
Twój Wikary 01.01.2020, 12:44
Hans, twój dziadek mordował naszych księży w Lesie Szpęgawskim. Nie myśl, że jesteś anonimowy w sieci. I nie "zaznaczaj", że masz coś wspólnego ze "wszystkimi Polakami". Tylko z folksdojczami.
Jolanta
Jolanta 31.12.2019, 16:07
Wszystkim komentatorom życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,a niektórym ,zeby Bozia dała więcej rozumku,a zabrała trochę pychy.Najlepszego!
leokadia
leokadia 31.12.2019, 16:32
wszystkim kościelnym pedofilom życzę żeby się nieustannie bali , bo wreszcie odpowiedzą za swoje zbrodnie , pis wiecznie nie będzie rządził i ich bronił, a i jarosław zawsze dziewica kłamczyński niedługo odda władzę , pozdrawiam przez kupę kamieni...
barbórka
barbórka 31.12.2019, 17:11
A tak z ciekawości a co z innymi pedofilami?
erwin
erwin 01.01.2020, 12:09
w kamieniołomy wszystkich pedofili , bez wyjątku
Sylwia
Sylwia 31.12.2019, 11:34
Czego wam życzyć Drodzy Czytelnicy?, podwyżki macie zapewnione w raz z Nowym Rokiem , a bida sama was znajdzie.No ale cóż większość tak wybrała.
Wald
Wald 01.01.2020, 15:14
Napisz droga Sylwiu jak by np. Zadzila inne ugrupowanie polityczne, to co by to było obnizki?. Niemniej jednak życzę wszystkiego dobrego w nowym 2020 roku dużo zdrowia hej
KP
KP 30.12.2019, 15:20
Za pisu to nie do śmiechu Polakom.W przyszłym roku to strach się bać co nam zgotują.Podwyżki? Wojna z Putinem?
ludka
ludka 30.12.2019, 07:44
stop dla kościelnej pedofilii...
tutam
tutam 29.12.2019, 22:08
Od wielu lat nowy rok w Polsce zaczyna się podwyżkami cen i opłat. Smutny kraj...
Marek
Marek 29.12.2019, 21:27
Opcja, której nie wzięliście pod uwagę: "W inny sposób". Mianowicie mam zamiar zacząć biegać w tym roku i skończyć w przyszłym. Północ gdzieś w polu, w lesie... :)

Pozostałe