Prace przy śluzie w Starogardzie

  • 12.12.2019, 10:32
  • redakcja
Prace przy śluzie w Starogardzie

Podziel się:

Oceń:

We wtorek, 3 grudnia, wymieniano elementy śluzy mostu na ul. Hallera. Na ten czas spuszczono wodę z kanału młyńskiego. Prace prowadzono bardzo sprawnie

Stare elementy, wykonane jeszcze częściowo z drewna, zamieniono elementami stalowymi. Do montażu użyto wysokiego dźwigu. Prace, których inwestorem jest firma Drzewicki z Bydgoszczy (właściciel elektrowni wodnej przy Młynach) wywołały spore zainteresowanie starogardzian.

_redakcja

Zdjęcia (2)

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc
Gosc 31.12.2019, 19:27
Lepiej trzeba zabezpieczyc brzegi rzeki.Nikogo to nie interesuje, ze nie ma jakichkolwiek barierek, czy cos w tym rodzaju?
italiano
italiano 18.12.2019, 09:24
Ma być w Starogardzie Wenecja to trzeba śluzę naprawić buahahahahahahaha
g
g 13.12.2019, 20:58
W innych miastach....w poniższym linku opłaty w Gdyni (też od m2 !?) , ale jest tez tabela z innych miast , gdzie stawki są od osób ! Czy śmieci produkują osoby czy m2 ?
Gdynia to bogate miasto, ale w Stg. takie stawki ?
https://www.gdynia.pl/co-noweg…
adamek
adamek 13.12.2019, 07:21
W Warszawie płacą i będą mniej płacić za odbiór śmieci zmieszanych niż my w Starogardzie. 148 zł za zmieszane i w dodatku jeszcze metraż ma znaczenie.Ktoś przesadził i to ostro.Dziękujemy naszym włodarzom.
delfin
delfin 13.12.2019, 07:45
I radnym głosującym ZA podwyżkami.
g
g 12.12.2019, 21:46
Szanowna Redakcjo,
bardzo prosimy o kontynuowanie tematu podwyżek za wywóz śmieci i sposobu ich NALICZANIA ZA M2 ? Czy w tym urzędzie jest KRET co podpowiada takie rozwiązanie , które tylko szkodzą mieszkańcom ? Dziwi tylko, ze radni z Naszego Starogardu to zaakceptowali !!!??? Dostali mandat zaufania od mieszkańców/wyborców i już po roku ich zawiedli ? A podwyżka diet to już szczyt demoralizacji !!! Diety są TYLKO dodatkiem za pracę SPOŁECZNA , a nie dochodem !!!
https://www.kociewiak.pl/wiado…
bulet
bulet 13.12.2019, 09:50
A który z tych radnych się zna? Który z prezydentów miałby im podpowiedzieć? Może ten od infry
J
J 12.12.2019, 20:19
Ciekawe że to jest aż taki problem ?aby koparka od razu trochę wybagrowała to koryto.

Pozostałe