PRZEDSTAWIAMY WAM PIERWSZE WYNIKI! Trwa głosowanie na Super Pupila

  • 12.12.2019, 10:08
  • redakcja
PRZEDSTAWIAMY WAM PIERWSZE WYNIKI! Trwa głosowanie na Super Pupila

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. Drodzy Czytelnicy, w ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy rozpoczęcie możliwości oddawania głosów w V już edycji plebiscytu Super Pupil. Od tego czasu napływać zaczęły do nas pierwsze punkty – zarówno z kuponów papierowych, jak i z SMS-ów. Na stronie z wizerunkami zwierzaków publikujemy pierwsze podsumowanie wyników (ZOBACZ fot. w galerii pod artykułem). Pamiętajcie, że rywalizacja o fantastyczne nagrody od Sklepu Zoologicznego ZooBajka cały czas trwa! Głosujcie! :)

Jak głosować?

Na swojego faworyta można głosować za pomocą SMS i oryginalnych kuponów papierowych, drukowanych na łamach Gazety Kociewskiej przez okres trwania zabawy. Jeden głos z kuponu papierowego to równowartość 2 punktów, natomiast jeden głos z SMS to 1 punkt doliczany na konto pupila. UWAGA! Każdy ze zwierzaków otrzymał indywidualny numer "wps.", na który doliczamy punkty.

Sposób 1. Głosowanie poprzez KUPON. Kupujemy gazetę, wycinamy kupon, uzupełniamy we wskazanych miejscach danymi: numerem "wps.", np. "wps.8", jeśli chcemy zagłosować na Pupila z numerem 8 (można dodać obok imię zwierzaka), swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. Wypełniony kupon należy dostarczyć do Redakcji Gazety Kociewskiej, mieszczącej się przy ul. Browarowej 1/3 w Starogardzie Gdańskim osobiście, bądź wrzucić do redakcyjnej skrzynki pocztowej.
Sposób 2. Głosowanie poprzez SMS. Bierzemy do ręki telefon komórkowy i tworzymy wiadomość o treści "wps." dodając po kropce (bez odstępu) numer Pupila, na którego chcemy oddać swój głos, np. "wps.27", jeśli chcemy zagłosować na Pupila z numerem 27. UWAGA! Nie dodajemy nic poza wskazaną treścią, nawet imienia zwierzaka – w innym wypadku system odrzuci głos! Wiadomość wysyłamy na numer 7148. Koszt SMS to 1 zł + VAT.

 

Przebieg głosowania

W środę, 4 grudnia 2019 r., o godz. 6:00 rano otworzyliśmy bramki SMS, na które można wysyłać głosy na swojego faworyta. Czas na głosowanie dajemy Wam do poniedziałku, 20 stycznia 2020 r., do godz. 11:59. Punkt w południe system SMS zablokuje przyjmowanie głosów, a my ostatni raz zajrzymy do skrzynki. Następnie podliczymy wszystkie punkty. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w środę, 22.01.2020 r. na łamach Gazety Kociewskiej, na naszym portalu: www.kociewiak.pl oraz na facebook.com/kociewiak.

 

Kto otrzyma nagrody?

Pierwsza trójka, która zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma fantastyczne i wartościowe nagrody główne, których fundatorem jest Sklep Zoologiczny ZooBajka ze Starogardu Gdańskiego. Dla pozostałych, zakwalifikowanych do 30-tki uczestników, którzy uzyskają w drodze głosowania min. 20 punktów sponsor przygotuje nagrody za udział.

 

Niespodzianka

Pani Jolanta, właścicielka sklepu ZooBajka, przygotuje również dwie nagrody dla Czytelnika.

Pierwszego szczęśliwca wylosujemy spośród dostarczonych do Redakcji Gazety Kociewskiej oraz portalu Kociewiak.pl wypełnionych kuponów papierowych. Drugiego szczęśliwca wybierze losowo system głosowania poprzez SMS. Losowanie nastąpi po zakończeniu przyjmowania głosów i zamknięciu bramek SMS. O wygranej, Czytelnicy zostaną poinformowani telefonicznie.
 

Zachęcamy do śledzenia naszego Facebook'a!

Za wszystkich trzymamy kciuki! Powodzenia :)


PRZYPOMINAMY WAM ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW. 

GŁOSUJ na swojego faworyta wysyłając SMS na nr 7148
w treści wpisując numer zwierzaka, np. wps.30

 

1. MISIA - Wyślij SMS o treści wps.1 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Nazywa się Misia. Jest to kot całej naszej rodzinki. Lubi się bawić i być głaskana. Uwielbia z nami jeść.

 

2. BOBI - Wyślij SMS o treści wps.2 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Bobi to najbardziej rozpieszczony pies na Kociewiu. Jego miejsce do spania to każde miękkie miejsce 50 cm powyżej podłogi. Potocznie nazywany mały człowieczkiem - chrapie, obraża się, je tylko przy stole, notorycznie przytula się, śpi w łóżku, ale najważniejsze to, że jak nikt cieszy się zawsze, bez względu na wszystko na mój widok.

 

3. PIXEL - Wyślij SMS o treści wps.3 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Pixel to lekarstwo na moje troski.

 

4. TOFFIK - Wyślij SMS o treści wps.4 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Toffik - sympatyczna i przyjacielska kluseczka o apetycie wilka ;) Niezwykły słodziak, za którym przepadają wszyscy w rodzinie.

 

5. DAISY - Wyślij SMS o treści wps.5 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Cześć! Jestem Daisy – jestem najszczęśliwszym psem na tej planecie! Mam ekstra właścicieli! Tata jest cool, a mama jeszcze bardziej! Ale najlepsza jestem ja! Lubię biegać, skakać, kopać dziury i generalnie broić. Rodzice zawsze mi wszystko wybaczają, bo jestem ich oczkiem w głowie.

 

6. PIMPEK - Wyślij SMS o treści wps.6 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Pyton królewski, odmiana yellow belly, urodzony w tym roku. Wężyk zdrowo je i rośnie. Ma na imię Pimpek. Pozdrawiam

 

7. ABI - Wyślij SMS o treści wps.7 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Nasza kotkę Abi przygarnelismy ze śmietnika, była chora i miała mnóstwo robaczków. Przy nas pięknie wyrosła i co najważniejsze jest zdrowa, wdzięczna i kochana.

 

8. MAKSIO - Wyślij SMS o treści wps.8 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Na zdjęciu Maksio. 6-cio letni uciekinier i wróg kotków, dlatego każdy spacer musi być z pańcią

 

9. WEN - Wyślij SMS o treści wps.9 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Wen nie jest tylko psem, jest on członkiem rodziny, najlepszym przyjacielem i duszą domu.

 

10. GUCIO - Wyślij SMS o treści wps.10 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Dzień dobry, przedstawiam Wam GUCIA. Najwierniejszego psa na świecie. Gucio ma 10 lat i do zabawy nadal jest chętny, a w szczególności ze swoją kaczka. Jedyna jego słabość to jedzenie, w szczególności przysmaków

 

11. KEJSI - Wyślij SMS o treści wps.11 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Spokojna, gdy właściciele są poza domem, a gdy wracają wulkan energii wywraca dom do góry nogami. Uwielbia przytulanie, kocha właścicieli ponad życie

 

12. TORSEN - Wyślij SMS o treści wps.12 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Mój pupil wabi się Torsen, nie wygląda na domową maskotkę przez swoje gabaryty, ale to 40kg pies kanapowy. Jego wiek to 5 lat, ale dalej zachowuje się jak roczny szczeniak. Pozdrawiam

 

13. TADEUSZ - Wyślij SMS o treści wps.13 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Witam, jestem Tadeusz! Tadeusz lubi zabawy ze słomkami, których niestety już od jakiegoś czasu nie ma u nas w domu, więc przerzucił się na kłębuszki ze skarpetek, które upoluje sobie sam przy pierwszej okazji otwarcia szuflady. Uwielbia spać z nami w łóżku, ewentualnie z dziećmi, a w ciągu dnia, gdy mu zimno, grzeje się leżąc na dekoderze. Jest straszną przylepą i ciężko się od niego opędzić, ale kochamy go bardzo mocno

 

14. LAGER - Wyślij SMS o treści wps.14 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Lager to dwuletni owczarek niemiecki. Skrada serca swoim nietypowym umaszczeniem i kochanym charakterem - jego ulubionym zajęciem jest rozdawanie buziaków i domaganie się drapania po brzuszku :)

 

15. SCOOBY - Wyślij SMS o treści wps.15 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Mój Scooby to piesek mały, do zabawy doskonały. Lubi biegać, gryźć i skakać przy nim ze śmiechu można płakać. Wygląda jak mała kuleczka brązowa do zabawy zawsze gotowa. Biega jeszcze dość niezdarnie i rozwala wszystko bezkarnie. Jest kochany i malutki on rozgania moje smutki.

 

16. BENIO - Wyślij SMS o treści wps.16 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Benio jest szarobiałej maści, jest kotem leniwym. Lubi dużo jeść. Niestety nie lubi być przytulany, no chyba, że sam ma na to ochotę. Mieszka razem ze swoją mamą Kicią, która również startowała w konkursie, zajmując I miejsce.

 

17. TOFIK - Wyślij SMS o treści wps.17 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Przedstawiam Wam Tofika, mały kundelek który uwielbia hasanie po swoim osiedlu i nie tylko ... wesoły, uroczy, ulubieniec swoich domowników. Bez niego życie byłoby nudne


18. PIKUŚ - Wyślij SMS o treści wps.18 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Pikuś, najlepszy przyjaciel naszego 11 miesięcznego synka, no i nasz :) uwielbia bawić się, zaczepiać i szczekać :)

 

19. ALISS - Wyślij SMS o treści wps.19 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Zgłaszam Aliss, kompankę podróży. Chętna na każdy wypad czy to do lasu czy nad morze. Aliss ma dystans co do poznawania ludzi, ale na rowerku wodnym nie boi się płynąć. Konie także nie robią na niej większego wrażenia. Jako pies ze schroniska wie, że cZŁOwiek jest tym, kogo można się bać.

 

20. OREO - Wyślij SMS o treści wps.20 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Piesek nazywa się Oreo. Jest naszym przyjacielem domu. Lubi zabawę z piłeczką. Jest bardzo uczuciowym psem, uwielbia się do nas przytulać.


21. LUNA - Wyślij SMS o treści wps.21 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Wabi się LUNA. IMIĘ DOSTAŁA ZE WZGLĘDU NA JEJ OKO, JEDNO NIEBIESKIE. JEST RASY MIESZANEJ: KUNDELEK-HUSKY. MA OKOŁO 1 ROKU. STRASZNIE LUBI SIĘ BAWIĆ, BYWA, ŻE JEST POSŁUSZNA. JAK TO HUSKY LUBI DŁUGIE SPACERY, UWIELBIA DZIECI.

 

22. ROKI - Wyślij SMS o treści wps.22 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Przeuroczy Roki mieszka z nami od roku. Jest pieskiem ze schroniska... Jak widać po postawie, niczego się nie boi. Kochany przyjaciel.


23. CHIKO - Wyślij SMS o treści wps.23 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Cześć jestem Chiko. Moja ulubiona pora dnia to pora obiadku! Uwielbiam bawić się skarpetkami.

 

24. ARON - Wyślij SMS o treści wps.24 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Aron - Dwuletnie haszcze żywe srebro; Niebieskooki przystojniak, przy którym nie ma czasu na nudę!

 

25. FRUGO - Wyślij SMS o treści wps.25 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Mam na imię Frugo. Bardzo lubię gonić piłeczkę, nie ważne czy duża czy mała, żadna mi jeszcze nie uciekła. Lubię też bawić się w chowanego z moja Panią Natalią, zawsze ją znajdę. A po długim dniu zabawy szybko zasypiam i glooooooooośno chrapię.

 

26. GEORGE - Wyślij SMS o treści wps.26 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Szalony łobuz kochający zabawę, smakołyki i pieszczotki. Moje włochate szczęście.

 

27. PIMPEK - Wyślij SMS o treści wps.27 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Pimpek jest wyjątkowym kotem. Po prawej stronie sierść układa się w mu w serce i tak samo na grzbiecie.

 

28. SABA - Wyślij SMS o treści wps.28 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu:
Saba w listopadzie skończyła rok. Saba to owczarek podhalański, jest nie tylko psem, ale też naszym członkiem rodziny. Wszystkich traktuje jak swoje owieczki. W jej naturze jest opiekowanie się owcami, ale u nas pilnuje wszystkich domowników i nikomu nie pozwoli zrobić krzywdy swoim owieczkom.

 

29. COOKIE - Wyślij SMS o treści wps.28 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: Jest 2 letnim chomikiem dżungarskim. Cookie jest przyjaznym, szalonym zwierzątkiem. Jego ulubionym przysmakiem jest marchewka

 

30. SYCZEK - Wyślij SMS o treści wps.30 na nr 7148 (koszt SMS to 1 zł + VAT)
O pupilu: imię kota Syczek. Urodzony w maju 2016 kotek, mieszkający na działkach ogrodowych "Przy Młynie". Ulubieniec działkowców. W 2018 roku ktoś go bardzo skrzywdził, przeszedł 2 operacje i 3 miesiące przebywał w szpitaliku, w schronisku, na Hermanowie. Po zakończeniu leczenia i rehabilitacji wrócił na działki. Początkowo był bojaźliwy i nieufny, ale z czasem stał się wesołym i przyjaznym, ufającym ludziom kotem. Odwiedzamy i karmimy go codziennie, jak i pozostałe kotki. Lubi jeść karmę w saszetkach wątróbkę i serduszka drobiowe, również bardzo lubi suchą karmę. Jego zabawa to psocenie i wdrapywanie się na drzewa i altanki.

_redakcja

Zdjęcia (3)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

alik
alik 15.12.2019, 09:14
kocie,psie i gówniane dno

Pozostałe