Rozpoznajecie tego mężczyznę? Jest podejrzany o pobicie

  • 11.12.2019, 12:24
  • redakcja
Rozpoznajecie tego mężczyznę? Jest podejrzany o pobicie

Podziel się:

Oceń:

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia mieszkańca Kociewia. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzny, który jest podejrzany o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją. Możliwe jest również skontaktowanie się z funkcjonariuszami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie pobicia 49-letniego mieszkańca Kociewia.
- Do zdarzenia doszło wieczorem 11 listopada 2019 roku w pobliżu zejścia do Parku Miejskiego przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim. Pobity mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, a wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring – mówią policjanci.


Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa mężczyzny proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 34, oficer dyżurny /58/ 737 02 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected]  
Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

 

_redakcja

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pisnanic
pisnanic 13.12.2019, 23:17
toż to macierewicza nowy przy***s, jo go znom, toż to łon
Maniek
Maniek 12.12.2019, 08:55
Monitoring sluzy do szybkiego reagowania przez policje w trakcie tego zdarzenia gdzie sluzby porzadkowe byly ?
noe
noe 14.12.2019, 09:55
tak jak na dworcu pkp jest staż miejska, a kibel jest okupowany przez kloszardów
Witwm
Witwm 11.12.2019, 23:20
Do pracy takich zwyroli do kopalni żeby pracowali 24/7!! Żyją z 500 plus i innych dodatków i w głowach maja głupoty nic więcej jak zatluc
My
My 11.12.2019, 22:13
Jakie środki na monitoring, taka jakość
mieszkaniec0
mieszkaniec0 12.12.2019, 07:57
Trzeba było zamiast wydawać ćwierć miliona na nowy samochód dla władzy zainwestować w monitoring.
Mieszkanieeec
Mieszkanieeec 12.12.2019, 21:08
Jaki samochód?
Grzegorz
Grzegorz 11.12.2019, 21:21
Dajcie mi go,ja go bardziej ukaram niż policja i sad,przeciez to wiór ze 70kg
pumpa
pumpa 13.12.2019, 03:17
a co ma waga ? bruce lee miał około 64 kg i połamał by cie chocbys wazył i 120 kg.
Bolek
Bolek 11.12.2019, 18:41
Parę a nie parę. Patologia przejęta po rządzie Platfusów.
kj
kj 12.12.2019, 20:25
Największą patologią jesteś ty Srolku.
outpis
outpis 12.12.2019, 08:00
Parę a nie parę? Ty jesteś nie tylko Bolek ale i Trolek
Anonimus
Anonimus 11.12.2019, 15:25
Powinni wrzucić zdjęcie w oryginale a nie przerobione przez dziecko z przedszkola...
Jan
Jan 11.12.2019, 13:39
Jak widze to foto z monitoringu...to po Wuja taki monitoring...!
Ja
Ja 11.12.2019, 13:09
Macie swoje 500plus. Patologoa rosnie w sile. Ale tak sobie wybraliscie. Za pate lat normalni ludzie beda niwolniczo pracowac na ta patologie. Tfu tfu pis.
Robi
Robi 12.12.2019, 19:01
Kolejny bezdzietny troll
On