Rozświetlamy Starogard na święta

  • 06.12.2019, 10:11
  • redakcja
Rozświetlamy Starogard na święta

Podziel się:

Oceń:

Prezydent miasta Janusz Stankowiak zaprasza mieszkańców miasta na wieczór pełen magii i radości. 6 grudnia o godzinie 17.00 wspólnie rozświetlimy starogardzką choinkę. Świąteczne drzewko stanie na Rynku przed Ratuszem. - W ten sposób rozpoczniemy w mieście radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie – mówią organizatorzy wydarzenia.

Wszyscy wiemy, że 6 grudnia to dzień wyjątkowy – pełen radości, magii i niespodzianek. Wielu z nas rozpocznie ten dzień od zajrzenia do swojego buta. Wielu z nas znajdzie w nim niespodziankę – może jakieś ulubione słodycze, może drobny upominek. Niewątpliwie tego dnia wszyscy będziemy wypatrywać św. Mikołaja.
Być może ten ulubiony – zwłaszcza przez dzieci – mieszkaniec Laponii pojawi się również na starogardzkim Rynku. Dlatego, aby tradycji stało się zadość, prezydent miasta Janusz Stankowiak zaprasza wszystkich mieszkańców – dużych i małych do wspólnej zabawy. Jej uwieńczeniem będzie głośne odliczanie do 10, by na słowo „start” – nasza starogardzka choinka rozbłysła tysiącem światełek i cieszyła mieszkańców swoim blaskiem przez następnych kilka tygodni. Chwilę tę uprzyjemnią mali artyści z dziecięcego zespołu kociewskiego FEFERNÓSKI.
- Przyjdźcie na Rynek 6 grudnia! Stwórzmy naszą miejską rodzinę i wspólnie rozpocznijmy radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

 

_redakcja

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomek
Tomek 08.12.2019, 08:32
Jak zwykle poziom komentarzy malkontentów na poziomie ........i wyzywanie od "bałwanów" co się kwalifikuje pod art .216 par.2 kk. Życzę wszystkim miłej niedzieli w spędzeniu czasu w Starogardzie Gdańskim. :).
Ola
Ola 08.12.2019, 08:29
Lapiszewa się burzy rynek jest dla każdego to przyjdźcie się nacieszyć widokiem
Zico
Zico 07.12.2019, 22:34
Wielki prezydent miasta byl na spotkaniu z mieszkancami blokow skarszewska 9 i 11 obiecal droge i chodnik,droge zrobili,a chodnik porasta dzika roslinnoscia,ale droga jest,mozna jechac....
Zico
Zico 07.12.2019, 22:27
Kiedy tam na latarniach zawisnie cos zwiazane ze swietami,kiedy? Ta droga kojarzy sie kazdemy tylko i wylacznie z tym,ze jadą tam karetki i straz pozarna,czytam miasto sie rozrasta na prawo,na lewo a ŁAPISZEWO zapomniane,gownianego bankomaty nie ma,szok...Szaro,ponuro i tylko karetki badz inne sluzby slychac jak jada na sygnalach ot cala atrakcja,chociaz tego nie nazwalbym atrakcja...
Zico
Zico 07.12.2019, 22:16
A skarszewska?Czy tam mieszkaja nie ludzie?
Obywatel pracujący.
Obywatel pracujący. 06.12.2019, 21:18
Jak zwylkle mieszkańcy prawdę powiedzą. A urzędnicy zachwalają i jeszcze krytykują tych co mówią prawdę! Jest wolność słowa i każdy może komentować jak mu pasuje ! A wy urzędasy nie zapominajcie że to my w podatkach płacimy wam pensje i mamy prawo oceniać waszą pracę !
K
K 06.12.2019, 13:41
Już k....a tam pędzę.
margareta
margareta 06.12.2019, 13:46
a ksiądz pedofil , ten od wielbłądka też będzie ???
Jaw
Jaw 06.12.2019, 13:49
Będzie. I to wszystko opryska cieczą,
aby się darzyło.
sandra
sandra 06.12.2019, 14:34
to ten który na chłopców do gdyni jeżdzi ? , fuj stary pedofil...
marta
marta 06.12.2019, 14:04
chyba osika...
Jaw
Jaw 06.12.2019, 13:13
Żenada..
bJ
bJ 06.12.2019, 13:52
Owszem , może i skromnie.No ale stary, merc kosztuje.
adrian
adrian 06.12.2019, 12:31
za wszystko jak zawsze zapłacą mieszkańcy , za te bzdety też...
cudzoziemiec
cudzoziemiec 08.12.2019, 17:39
Durnie głosowali to niech płacą.
tt
tt 08.12.2019, 18:18
ci co głosowali to niech płacą a dlaczego ja który na nich nie głosowałem mam za nich im płacić ? Zrobią podwyżki i wymyślą sobie nowe wydatki ! A dlaczego skoro jest potrzeba wydatków nie można skromniej ?

Pozostałe