Policyjna akcja „Andrzejki”

  • 29.11.2019, 13:15
  • red./KWP Gdańsk
Policyjna akcja „Andrzejki”

Podziel się:

Oceń:

29 listopada pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Andrzejki”. Ich celem jest eliminowanie z ruchu kierujących, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środków działających podobnie oraz zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości.

29 listopada pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Andrzejki”. Ich celem jest eliminowanie z ruchu kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środków działających podobnie oraz zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości.

Od godziny 18:00  do godziny 10:00 dnia następnego na pomorskich drogach użytkownicy dróg mogą się spodziewać wzmożonych kontroli trzeźwości oraz prędkości. Do działań „Andrzejki” zostaną także zaangażowani policjanci należący do grupy SPEED. Trudne warunki atmosferyczne wymagają zachowania szczególnej ostrożności oraz przestrzegania przepisów.

Przypominamy, że nawet niewielka ilość alkoholu ma duży wpływ na czas reakcji kierowcy. Środki odurzające oraz nadmierna prędkość tworzą bardzo niebezpieczną mieszankę, której następstwem może być tragiczne zdarzenie drogowe.

red./KWP Gdańsk

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

advokat
advokat 30.11.2019, 19:38
Donosić - nię dziękuję. Pamiętajcie! Głupie gadanie, że policja gwarantuje anonimowość to fikcja. Mój kolega z pracy parę razy zadzwonił po policję, że kilku chłopaków notorycznie wydzierają się pod jego klatką. Policja wiadomo nic im nie zrobiła tylko spisała (wiadomo, że ze strachu, bo to ponoć silni faceci byli). Jakiś tydzień potem pod klatką dostał solidny łomot od jednego kolesia w kapturze, który kopiąc go już na ziemi powiedział mniej więcej: Jeszcze raz doniesiesz to zdechniesz.

Więc baardzo ciekawi mnie kto powiedział, że to on dzwonił po policje.
A
A 01.12.2019, 11:14
Ja bym nie odpuścił.
Cel: gnoja w kapturze wsadzić więzienia.
Rura by mu zaraz zmiękła.
tt
tt 01.12.2019, 11:02
Jazda samochodem po pijaku to nie wydzieranie się pod klatka (tu powinna błysnąć straż miejska).
a jak tobie kiedyś pijany kierowca okaleczy kogoś bliskiego to będziesz oburzony dlaczego nikt nic nie zrobił ! Dla mnie każdy pijany kierowca to potencjalny zabójca i bez skrupułów nie pozwoliłbym na jazdę takiemu kretynowi . No ale ja mam jaja , a nie to co "alkomat" ,"advokat" itp. cioty !!!
Grzegorz
Grzegorz 01.12.2019, 12:06
tt twoje jaja nas nie interesują,chwal się nimi gdzie indziej.Ludzie widzą te podwójne standardy przykład nachlanego Kamilka od brudnego stolu albo Piotrusia który bez prawa jazdy, ubezpieczenia potrącił staruszkę na pasach i żadnych konsekwencji nie ponieśli.Potencjalny zabójca to każdy nachlany, naćpany, po dopalaczach kupionych w sklepach kolekcjonerskich, taki który nie ma uprawnień, oraz taki któremu je zabrano a dalej jeździ.Kara więzenia to za mało dla takich tylko kajdany i prace porządkowe chociażby odśnieżać w okresie zimowym a nie w ciepełku odsiadywać karę i wyjść za dobre sprawowanie.
Obywatel
Obywatel 01.12.2019, 12:46
Jakby ktoś wcześniej zareagował to i kamilek i piotruś może by nie wsiedli za kółko i nikt by nie ucierpiał. Prawda taka że sam sobie zrobi krzywdę ma karę za taki czyn. Natomiast dlaczego ma cierpieć osoba postronna.
stg
stg 01.12.2019, 10:19
Jak dzwonić na numer alarmowy w spawie wszelkiej patologii to lepiej anonimowo, chociaż teraz masz wszystkie numery rejestrowane ciekawe czemu?.Z tej samej miejscowości nie powinien być Policjant tzn, mieszka i służy w miejscowości xyz.Mam tutaj na myśli małe miejscowości gdzie każdy każdego zna i wielu Mundurowych prosi o przeniesienie.
BoloStg
BoloStg 30.11.2019, 09:43
Inspektro gadżet jak pracujesz w policji to musiałbyś zacząć od siebie i swoich kolegów
obywatel
obywatel 30.11.2019, 14:52
Dlaczego uważasz że inspektor gadżet pracuje w policji ? Przecież jego komentarz jest ironiczny który pokazuje takie osoby jak ten alkomat który niby coś wie a nie zgłosi tylko rozsyła ploty ! Jak by miał jaja to uprzejmie by poinformował odpowiednie służby, a tak kiedyś dojdzie do tragedii i wtedy będzie gadanie że nikt nic nie zrobił !!!
U
U 29.11.2019, 18:16
Znaczy się Andrzejowie mają pzresrane.
alkomat
alkomat 29.11.2019, 15:59
a kiedy policja weżmie się za miejscowych urzędasów , którzy pracują i jeżdzą po pijaku ???
Inspektor gadżet
Inspektor gadżet 29.11.2019, 16:13
Zgłoszenie przyjęte. Tylko gdzie podjechać i kogo kontrolować tego już nie napisałeś alkomacie.
vega
vega 01.12.2019, 09:22
już wy wiecie za kogo się brać , tylko palicie głupa - kolesie...

Pozostałe