Ruszyli w teren, zebrali mnóstwo śmieci

  • 30.11.2019, 15:15
  • redakcja
Ruszyli w teren, zebrali mnóstwo śmieci

Podziel się:

Oceń:

Podobnie jak w latach ubiegłych w trakcie spacerów na lekcjach wychowania fizycznego uczniowie szkoły w Czarnej wodzie łączyli przyjemne z pożytecznym, dając przy okazji dowód swojego patriotyzmu oraz troski czarnowodzką Ojczyznę.

W trakcie dotychczasowych „wypraw” udało się uwolnić od nadmiaru śmieci chodnik biegnący od szkolnego parkingu na dworzec oraz ścieżkę prowadzącą z dworca na ulicę Pomorską.
– Zawitaliśmy też na tereny okalające tak zwane Zory. Spenetrowaliśmy lasek pomiędzy mostami na rzece Wdzie oraz teren leśny w okolicach przedszkola i apteki – mówi Paweł Rybacki z Czarnej Wody. - W dobie globalnego ocieplenia nieustannie powiększająca się ekologiczna świadomość młodych mieszkańców naszej planety daje nadzieję na to, że ludzkość jest w stanie się opamiętać i uchronić Ziemię przed różnie pojmowaną zagładą. Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Urzędowi Miejskiemu w Czarnej Wodzie za zapewnienie worków oraz rękawiczek,
Miejskiemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej za pomoc w wywozie zebranych śmieci oraz samym uczestnikom za zaangażowanie, chęć czynienia naszych okolic piękniejszymi oraz dawanie przykładu na to, że lepiej jest działać niż siedzieć i narzekać – podsumowuje.

 

_redakcja

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dumny
Dumny 07.12.2019, 22:41
Dzieci dają przykład pozostałym... Brawo!
dziab dziab
dziab dziab 03.12.2019, 02:23
I to są prawdziwi ekolodzy, a nie pajace co tylko krzyczeć potrafią, że trzeba naprawiać klimat itd..
stefan
stefan 03.12.2019, 14:55
chyba mylisz pojęcia...Dbanie o klimat a zbieranie zużytych kondomów po lasach to zupełnie dwie różne rzeczy.
S
S 30.11.2019, 16:52
Skandal ,żeby dzieci śmieci zbierały? Co na to sanepid?

Pozostałe