Dobra zachęta do lepszej nauki. Stypendium dla młodzieży z Technikum nr 2

  • 28.11.2019, 10:57
  • redakcja
Dobra zachęta do lepszej nauki. Stypendium dla młodzieży z Technikum nr 2

Podziel się:

Oceń:

7 listopada 2019 roku najlepsi uczniowie Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim o specjalności technik elektryk otrzymali stypendia ufundowane przez zakład Energa Operator. Będą one wypłacane co miesiąc. Stypendia są doskonałą motywacją do dalszej nauki.

Wśród wyróżnionych w ten sposób znaleźli się: Eryk Dziewiątkowski, Kamil Bukowski i Maciej Patocki z klasy IV EB, Maciej Kędziorski z klasy III EB oraz Bartosz Radkowski z klasy II EB.

Stypendia wręczyli
Stypendia wręczała Romualda Gałęzewska - Dyrektor Pionu Spraw Korporacyjnych i  Zasobów Organizacyjnych.
W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli także Anna Laskowska - Kierownik
Biura Polityki Kadrowo-Płacowej oraz PO Kierownika Biura Rozwoju Personelu oraz Katarzyna Dębska - Główny Specjalista ds. Zarządzania Personelem.

Współpraca przynosi efekty
Podczas spotkania w Firmie Energa Operator w Gdańsku Katarzyna Dębska przedstawiła stypendystom i ich opiekunom - Monice Leszczinskiej - wychowawczyni klasy III EB i Ryszardowi Czerwińskiemu - pedagogowi szkolnemu, strukturę organizacyjną firmy Energa oraz przybliżyła możliwości zatrudnienia absolwentów.
- Współpraca szkoły z Energą trwa już od wielu lat i znacząco przyczyniła się do wzrostu poziomu nauczania w technikum – zauważają pedagodzy. - Warto też odnotować fakt, że możliwość otrzymania takiego stypendium jest skuteczną
zachętą do podjęcia nauki właśnie w kierunku technik elektryk. Jesteśmy pewni, że nagrodzeni uczniowie nie zawiodą pokładanych w nich nadziei, a w przyszłości firma
Energa może spodziewać się świetnych pracowników – podkreślają.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe