Nie żyje Tadeusz Kubiszewski, wieloletni nauczyciel i były dyrektor I LO w Starogardzie. Miał 90 lat

  • 14.11.2019, 18:08
  • redakcja
Nie żyje Tadeusz Kubiszewski, wieloletni nauczyciel i były dyrektor I LO w Starogardzie. Miał 90 lat

Podziel się:

Oceń:

To już kolejna smutna informacja, którą musimy Państwu przekazać. Dziś, w wieku 90 lat, zmarł Tadeusz Kubiszewski.

Wieloletni nauczyciel języka polskiego, francuskiego, etyki, filozofii, wychowawca wielu pokoleń młodzieży i dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Starogardzie Gdańskim miał 90 lat. [*]

Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie się w sobotę 23 listopada o godzinie 12.00 w kościele pw. św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim. Po ceremonii nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarz parafialny (Nowy) przy u. II Pułku Szwoleżerów.

Różaniec za duszę zmarłego odmówiony zostanie 22 listopada o godzinie 18.00 oraz w dniu pogrzebu o godzinie 11.15 w kościelnej kościoła św. Wojciecha.

Rodzina prosi, aby uczestnicy pogrzebu zamiast kwiatów złożyli datek wolontariuszom. Ofiary zostaną przeznaczone na Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Roll
Roll 04.12.2019, 17:58
Do Moderacji! Dlaczego zdecydowaliście się usunąć z forum mój komentarz dot. niedawno zmarłego Tadeusza Kubiszewskiego? Zupełnie tego nie rozumiem. Przypominam, że na temat Zmarłego, napisałem bardzo pozytywne, osobiste uwagi i wspomnienia, a przy okazji, polemizowałem z innym z komentatorów. A mimo tego, zostały one usunięte z forum. Komu zależało na tym, aby moje uwagi dot. T. Kubiszewskiego nie zachowały się na forum?
Jakub Reuschel
Jakub Reuschel 19.11.2019, 20:59
Bardzo smutna wiadomość. Miałem zaszczyt bycia uczniem Pana Profesora w I LO. Niezwykły Człowiek. Niezapomniane lekcje języka polskiego. Wyrazy współczucia dla Rodziny
były uczeń I LO
były uczeń I LO 15.11.2019, 18:01
Dobry, szlachetny człowiek i świetny nauczyciel. Nie znam nikogo, kto mówiłby o Nim źle. R.I.P.

Pozostałe