Wybory parlamentarne 2019. W wyborach do Senatu wygrał Ryszard Świlski, kandydat z ramienia KO

  • 14.10.2019, 13:04 (aktualizacja 14.10.2019, 13:12)
  • redakcja
Wybory parlamentarne 2019. W wyborach do Senatu wygrał Ryszard Świlski, kandydat z ramienia KO fot. fb/R.Świlski

Podziel się:

Oceń:

Ryszard Świlski (KO) otrzyma mandat do Senatu. Tak zadecydowali wyborczy w okręgu wyborczym nr 66 (powiaty: starogardzki, tczewski, gdański).

Po podliczeniu głosów z 228 obwodowych komisji wyborczych okazało się, że Świlski otrzymał poparcie 87 639 obywateli (57.30 proc.), natomiast na Antoniego Szymańskiego (PiS) zagłosowało 65 318 wyborców (42,70 proc.).

- Z całego serca najmocniej państwu dziękuję za każdy głos! Dziękuję także za rywalizację w duchu fair play mojemu kontrkandydatowi, Antoniemu Szymańskiemu – podsumował Ryszard Świlski.

 

_redakcja

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 19.10.2019, 14:13
Neumann miał rację,ludzie obrzygani i umieszczeni głęboko w dup....(członkowie i sympatycy PO) fanatycznie działają na rzecz swoich współpartyjnych braci.Zachowanie jest zgodne z pojęciem masochizmu
Łuszczak
Łuszczak 14.10.2019, 19:11
Brawo dla Kacpra Płażyńskiego zdyskontował wszystkich Ubeków z PO.
gs
gs 14.10.2019, 22:10
Gdańska wygrywa, Płażyński wyjeżdża! Hurrrrra!!! Miłej pracy dla całej Rady Miasta Gdańsk! Kacper z wozu, koniom lżej!!!!!!!!!
Das
Das 14.10.2019, 21:56
Zdyskontował.???!!!😂 Chyba zdeklasował suwerenie.
wygrany
wygrany 14.10.2019, 18:11
nojman gratulacje dla ciebie ,z takimi wyborcami,to do emerytury masz chlebek z masełkiem i możesz im pluć i rzygać prosto w gębę,oni powiedzą ,że deszcz pada.
Sasiad
Sasiad 14.10.2019, 18:03
No to kilian przepadl z kretesem! Nic nie robil przez 4 lata i myslal, ze ludzie znowu go wybiora do zbijania bakow! Do roboty chlopie, pokaz, ze cos potrafisz!
Das
Das 14.10.2019, 21:58
Kilian doskonale potrafił hodować pająki w swojej byłej aptece podpierajac szanowną małżonka.
Obuwatel
Obuwatel 14.10.2019, 16:58
A co PO nie pasuje pisowskim cwaniakom?
liwia
liwia 14.10.2019, 14:40
No szkoda,że Po jeszcze istnieje,
fred
fred 14.10.2019, 21:11
Po tak świetnym wyniku Pana Kacpra czas na roszady w radzie miasta. Jeden z wiceprzewodniczących powinien zrezygnować a na jego miejsce wziąć Pana Kucharczyka który jest związany z Płażyńskim. Może coś z tego dobrego wyniknie dla Starogardu.
Gosc
Gosc 18.10.2019, 11:03
A kto to jest Kucharczyk. W Starogardzie większość ma Stowarzyszenie Nasz Starogard 13 radnych a PiS 4. To o czym tu gadać. W stg nie chcemy partyjniactwa i kropka.
Das
Das 14.10.2019, 22:00
Może zrozumiesz, ze jedno z drugim nic nie ma wspólnego, ale może z tego debila zrobią szefa struktur pisiakow w STG.
mk
mk 14.10.2019, 15:49
szkoda to że postkomunistyczny pis wygrał. dobrze że chociaż w senacie wygrała opozycja
antyplatfus
antyplatfus 14.10.2019, 17:56
Gówno tam wygrała jak zresztą wszędzie.to wy Potraficie przyrządzać w Platfusowie.
R.G
R.G 14.10.2019, 14:34
Właściwy czlowiek na właściwym miejscu brawo -Gratulacje
Greckoo
Greckoo 14.10.2019, 14:26
No to żal. Nie mając większości w senacie i sejmie będzie tam bąki zbijał.
...
... 14.10.2019, 15:48
... ale większość jest.
Targi Ślubne
Targi Ślubne 14.10.2019, 13:46
KO to znaczy nokaut?
StG
StG 14.10.2019, 13:43
Brawo. Wreszcie ktoś kto się angażował w pracę dla naszych powiatów.
Karim
Karim 16.10.2019, 19:25
Taaa tak samo jak angażował się w przyznanie dofinansowanie na remont naszego rynku, Potrafi tylko obiecywać a jak co do czego rozdaje oszczędności po kluczu partyjnym. Dofinansowania dostają tylko te miasta w których rządzą kacyki z PO. Miasta neutralne nie mają najmniejszej szansy na wsparcie finansowe. Oto prawdziwa twarz pana Świlskiego i jego bandy. Bardzo dobrze się stało, że będą tylko statystami w obecnym parlamencie.
Beata Jankowska
Beata Jankowska 14.10.2019, 13:21
Brawo, owocnej pracy
karasek
karasek 14.10.2019, 17:58
Brawo dla debili głosujących na PAradę Oszustów.
xxx444
xxx444 14.10.2019, 19:19
przenieś się na forum do rydzyka
yyy9
yyy9 15.10.2019, 10:07
A ty do bryjzy.

Pozostałe