Eliminacje do MŚ w kulturystyce już w ten weekend! Zapraszamy do Zblewa!

  • 11.10.2019, 10:12
  • redakcja
Eliminacje do MŚ w kulturystyce już w ten weekend! Zapraszamy do Zblewa!

Podziel się:

Oceń:

Już w najbliższy weekend w nowej hali sportowej w Zblewie odbędą się eliminacje do Mistrzostw Świata w Kulturystyce i Fitness. Przez dwa dni rywalizować będą ze sobą kulturyści z Polski oraz kilku innych krajów. To już kolejne zawody, które odbędą się na Kociewiu. Ubiegłoroczne zawody w Skarszewach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a do podziwiania zmagań zachęca Wojciech Nadolski, wielokrotny mistrz świata w kulturystyce.

W tym roku zawody zaplanowano na 12 i 13 października.
Podobnie jak w latach ubiegłych, rywalizacja podzielona będzie na kategorie. Pierwszego dnia na scenie rywalizować będą osoby dorosłe, a dnia drugiego na scenie zmierzą się dzieci.
- Będą to dwa dni pełne emocji i sportowej rywalizacji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – mówi Wojciech Nadolski, prezydent federacji WBBF – WFF. – Na scenie zobaczymy również pokazy boksu zawodników Łukasza Rusiewicza, pokazy KicK Boxingu zawodników Tomasza Janowicza, a także pokazy siły Mariusza Dorawy. Podczas trwania zawodów będzie również okazja do zmierzenia się w podciąganiu na drążku, a także do zaobserwowania najlepszych w tej dziedzinie zawodników – dodaje Wojciech Nadolski.
Na zawody przybędzie również Mistrzyni Świata  - Kamila Porczyk, która znana jest m.in. z programu telewizyjnego „Ninja”.

 

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Turysta
Turysta 11.10.2019, 19:44
Bedziecie dalej wybierac na wojta głąba dmuchanego po sterydach to bedziecie tylko miec imprezy sportowe
smakosz
smakosz 11.10.2019, 20:13
a wędliny coraz droższe i gorsze...
władysław
władysław 11.10.2019, 12:12
Sekretarz Byczkowski ze Skarszew powinien wystąpić figura nienaganna.

Pozostałe