Już dziś wspólne sprzątanie zapomnianego cmentarza w Kocborowie!

  • 12.10.2019, 03:05
  • redakcja
Już dziś wspólne sprzątanie zapomnianego cmentarza w Kocborowie!

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszenie Starogard 2030 wraz ze Stowarzyszeniem Kocborowo z Dawnych Lat organizują wspólną akcję, podczas której uporządkowany zostanie zaniedbany od dawna cmentarz znajdujący się poza murami szpitala. Swoją chęć udziału w wydarzeniu wyraziło już ponad 100 osób!

Dziś od godziny 9.00 członkowie obu stowarzyszeń oraz chętni mieszkańcy porządkować będą Cmentarz Kocborowski, który od dawna jest w opłakanym stanie.
- Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji. Zabieramy ze sobą grabie, sekatory, szczotki, środki do czyszczenia nagrobków, worki na śmieci, rękawice itp. Profesjonalny sprzęt czyszczący i kosiarki oraz podkaszarki są mile widziane. Do zobaczenia – mówią pomysłodawcy akcji.
Osoby, które nie mogą tego dnia wziąć udziału w akcji, mogą wesprzeć działania, przekazując wrzosy oraz znicze, które zapalone zostaną przed Dniem Wszystkich Świętych.
– Jeśli chcesz pomóc, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila ([email protected]) – podsumowują organizatorzy akcji.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe