Podczas kontroli okazało się, że jest poszukiwany. 48-latek nie spodziewał się takiego obrotu sprawy

  • 10.10.2019, 10:00 (aktualizacja 10.10.2019, 10:05)
  • redakcja

Podziel się:

Oceń:

Mundurowi ze Skarszew zatrzymali 48-letniego kierowcę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas kontroli drogowej wyszło na jaw, że mieszkaniec Trójmiasta kierował niedopuszczonym do ruchu autem oraz nie posiadał aktualnej polisy ubezpieczeniowej. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna zostanie doprowadzony do placówki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

W ubiegłym tygodniu policjanci ze Skarszew zatrzymali do kontroli drogowej białego volkswagena, który miał rozbite lewe lusterko. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że kierowca jest poszukiwany przez sąd w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Ponadto wyszło na jaw, że mieszkaniec Trójmiasta kierował niedopuszczonym do ruchu autem, które dodatkowo nie posiadało ubezpieczenia komunikacyjnego.
- Funkcjonariusze odholowali kontrolowane auto na parking strzeżony, a o braku OC pojazdu powiadomili fundusz gwarancyjny – mówi rzecznik policji asp. sztab. Marcin Kunka.  
- Mężczyzna został zatrzymany i przekonwojowany do starogardzkiej komendy. Zgodnie z decyzją sądu 48-latek trafi teraz do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 3 lat pozbawienia wolności za wcześniej popełnioną kradzież oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego – wyjaśnia.

 

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bronek
Bronek 10.10.2019, 11:41
O tym co dzieje się w Skarszewach, to można dowiedzieć się od samych mieszkańców piszących na Fejsie o problemach.
marko
marko 10.10.2019, 11:51
skandal , to dzieje się ponoć w katolickiej mieścince !!!
Ola
Ola 10.10.2019, 12:35
Parkują gdzie popadnie, jeżdżą bez uprawnień, palą gumę, oklejają prawidłowo zaparkowane auta czarną folią, o tym można miedzy innymi poczytać i obejrzeć fotki na portalu społecznościowym.

Pozostałe