Czwartek, 24.10.2019
Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend
Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend
Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend

Przekleństwa, obelgi, obelżywe oceny KOD. Wypłynęły szokujące nagrania Sławomira Neumanna!

  • 04.10.2019, 15:19
  • WM
Przekleństwa, obelgi, obelżywe oceny KOD. Wypłynęły szokujące nagrania Sławomira Neumanna!
Podziel się:
Oceń:
Jak podaje TVP INFO lokalny działacz Platformy Obywatelskiej nagrał spotkanie z szefem Klubu PO Sławomirem Neumanem. Nagranie dotyczyło m.in. układania list wyborczych przed nadchodzącymi wyborami. Nagranie jest szokujące zwłaszcza dla mieszkańców Tczewa i okolic, bo poseł w nieparlamentarnych słowach wyraża się o lokalnej Platformie Obywatelskiej.: "Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k... bronił jak niepodległości", "w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem".

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy tzw. „taśmy Neumanna” nagrał lokalny działacz PO. Cała sprawa wygląda na typową partyjną wojnę w rodzinie, gdzie boje toczą niezadowoleni z ułożenia list działacze wspomnianej partii.

 

Politycy rozmawiali też o bieżącej polityce, dokładniej o działalności obecnego prezydenta Mirosława Pobłockiego w kontekście sprzedaży gruntów (jak mówi rozmówca S. Neumanna - „sprzedał za bezcen, a potem zmienił plan zagospodarowania przestrzennego”) przy ul. Rokickiej w Tczewie. Sprawą interesowała się CBA.

„idą na wybory głosować ludzie, którzy g..no się interesują. Nie wiedzieli kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych „niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia”.

Dodajmy, że o sprawie gruntów przy ul. Rokickiej, przetargach i zmianach planów zagospodarowania przestrzennego Gazeta Tczewska informowała już w poprzednich latach.

 

Neumann w nagraniach dzieli się spostrzeżeniem, że nawet gdyby ta sprawa trafiła do prokuratory nie wpłynęłoby to na decyzję mieszkańców. Podaje przy tym całą listę samorządowców, którzy nadal utrzymują się na stanowisku mimo problemów z prawem. Wymienia m.in.: Hannę Zdanowską, Adamowicza, Karnowskiego, Jaśkowiak”. Według Neumanna elektorat uzna to za atak PiS na „niego” i jeszcze bardziej pójdą za nim.

W nagraniu padają tam stwierdzenia, że partia będzie zawsze bronić swoich działaczy, jednak pod warunkiem, że będą oni członkami PO. Pojawia się też opinia nt. Komitetu Obrony Demokracji.

„Ci ludzie z tego KOD-u bez organizacji, są niczym. Możesz mieć tysiąc ludzi, bez organizacji są niczym. Możesz mieć stu żołnierzy, którzy są ku...wa spartanami i wy... ten tysiąc w kosmos. Pospolite ruszenia w Polsce kończyły się tym, że się napili na końcu sejmu ku... Jak szło wojsko zacjężne przeciwnika to wyp... do domu. Taki jest KOD (…).

Ta wypowiedź może szokować tym bardziej, że poseł często pojawiał się jako aktywny mówca na marszach tego ruchu.

Sprawa „taśm Neumanna” odbiła się już szerokim echem w mediach. Pojawiają się pierwsze komentarze. Serwisy wprost.pl i wp.pl opublikowały już wyjaśnienia jakich w kontekście nagrań udzielił Sławomir Neumann.

W rozmowie z Onetem Sławomir Neumann podkreślił, że nie miał na myśli mieszkańców Tczewa a lokalnych działaczy PO. – Ja to mówiłem odnośnie działaczy PO, którzy nieustająco się kłócili. Zresztą ten człowiek, który nagrał tę rozmowę, też został z partii wyrzucony. Nie podobały mi się te kłótnie, stąd te słowa...

Dla portalu wp.pl Neumann przyznaje, że nagrania pochodzą sprzed dwóch lat i są nagrane nielegalnie. W tym samym artykule nt. nagrań Neumann czytamy też, że nie chciał nikogo obrazić: „Jeśli poczuli się obrażeni, to przepraszam” - kajał się polityk.

 

WM

Komentarze (258)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Real
Real 11.10.2019, 19:10
Nigdy więcej POstkomuchów!Trzeba oczyścić wreszcie tą stajnię Augiasza z ludzi prlowskiego systemu,którzy tylko tym kim byli dobrze się urządzili w IIIRP gdy tymczasem inni nie związani z tamtym systemem wegetowali i cierpieli nędzę!
abc
abc 11.10.2019, 18:57
Tylko PiS!Tylko Jarosław Sellin lista nr.2!
pertu
pertu 11.10.2019, 17:40
Nigdy więcej PO to kryptokomuniści
ulek
ulek 11.10.2019, 16:17
nigdy więcej nie głosujemy na jana kiliana , to szansa zmarnowana...
wer
wer 11.10.2019, 10:12
Za co kupił Szyszko 1 700 000 ha ziemi? Nauczyciel akademicki, minister! Teraz wyobraźcie sobie ile kupił kościół przy sprzyjającej im ustawie PISowskiej! Normalnie kupili Polskę, a głupi naród za miskę ryżu ma za...



leonia
leonia 11.10.2019, 06:07
nigdy więcej Nojmana,ani nikogo z PO.
no
no 11.10.2019, 01:21
Nadprezes dał głos - gorszy sortu, będzie "piętnowany"! Pytanie?
Co ma na myśli:1. potępiać, krytykować, wyklinać, ekskomunikować, gromić, smagać, stawiać pod pręgierz/pręgierzem opinii publicznej, odsądzać kogoś od czci i wiary, ciskać/ miotać/rzucać gromy/piorunami/pioruny, nie szczędzić czegoś/kogoś, ostrzyć sobie na czymś/kimś zęby. Czy 2. oznaczać, znakować, znaczyć, cechować, wypalać. Sięgnie do metod, które już były, tzn.: wypalane piętno, opaska z gwiazdą Dawida, tatuaż na przedramieniu, czy ogłosi referendum wśród PISowskiej braci KKK?
Pogratulować wyborcom pis miłości do prezesa i jego partii. Samo utożsamianie się z jego słowami świadczy o jego i waszej bezwzlędności!
pitupitu
pitupitu 11.10.2019, 06:05
Lepiej rzucać ***mi i h..jami?Lepiej mieć u siebie porąbaną Jachirę?Lepiej wyśmiewać się z ludzi zmarłych?no gratuluję ci etyki.Kazdy sądzi według siebie co znaczy piętnować.Tak jak mówisz piętnuje Platforma Oszustów.
pisiupisiu
pisiupisiu 11.10.2019, 08:02
pitupitu ty jesteś ograniczony czy tylko się zgrywasz?
oksjan
oksjan 11.10.2019, 14:40
Już pojutrze się przekonamy.
joko-ono
joko-ono 10.10.2019, 10:51
jan kilian - NIE !!!
lenonn
lenonn 11.10.2019, 06:07
Joko-ono NIE!!!
gs
gs 10.10.2019, 09:27
Same kwiatki w PISie, narzekacie na Neumanna, a Wasz wojewoda Drelich był w PRON, powołanym przez Jaruzelskiego! Komuchy uwiły sobie ciepłe gniazdko w PISie i decydują o milionach Polakach, którzy walczyli i pragnęli wolnej Polski. Piotrowicz, Kryże, Jasiński, Łaniewska, Karski, Graczyk, Wolski, Aumiller... To niektóre kwiatki! Ciekawy jest też życiorys ojca Kaczyńskiego, AKowiec nagrodzony willą w Warszawie, a mój wuj był więziony po wojnie za przynależność w AK!
agata
agata 10.10.2019, 08:12
co z rozliczeniem i ukaraniem kościelnych pedofili ???
xawier
xawier 10.10.2019, 08:11
neumann - WON na zawsze...
wyborca
wyborca 09.10.2019, 19:25
Możemy się wkurzać, przeklinać, narzekać, psioczyć na władzę, bo jak wiecie: "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził!". To stare powiedzenie jest aktualne i dziś. Ale pomyślcie, bo musimy na kogoś zagłosować. Nie musimy kochać polityków, ale ktoś musi scalać państwo, ktoś kto będzie "naszym", "waszym, "moim" przedstawicielem w sejmie i senacie. Pomyślcie o przyszłości swoich bliskich, dzieciach, wnukach. Jakiej Polski chcecie dla Nich? - zacofanej, kołtuńskiej, zdewociałej, konserwatywnej, szariackiej, stłamszonej, ocenzurowanej, czy Polski ludzi szczęśliwych, kulturalnych, mądrych, tolerancyjnych. Życzę wszystkim mądrych wyborów. A dla Polski: powrotu do normalności, praworządności i dobrobytu!
wyborca1
wyborca1 09.10.2019, 20:00
Chcemy Polski bez kolesiów z 'ferajny" POwskiej,chcemy Polski bez biednych i głodnych dzieci,chcemy Polski bez mafijnych tzw.parlamentarzystów,chcemy Polski Katolickiej nie lgbtowskiej,chcemy Polski bez gw lejącego sie do Wisły i bez gw michnika.Tego chcemy my Polacy.
sg
sg 09.10.2019, 22:04
Typowy PISior! Szowinista!
pankracy
pankracy 10.10.2019, 18:11
ty wiesz kto to jest szowinista?
sg
sg 10.10.2019, 19:34
Często za komentarz wystarczą jedno, dwa zdania. Jeśli masz wątpliwości co do mojego komentarza ws."wyborcy1", zajrzyj do SWO J. Tokarskiego! Polecam!
prof.
prof. 11.10.2019, 14:45
A co miałeś z niego zaliczenie ?Pewnie na zaocznej filozofii gratulacje,
sg
sg 14.10.2019, 22:26
"prof. i pankracy" - wy tak na serio ? SWO - Słownik Wyrazów Obcych. Książki nie parzą, naprawdę!
Pankracy
Pankracy 11.10.2019, 16:13
Bliżej mi do Obremskiego niż do osoby pisującej w Tygodniku Powszechnym.Poczytaj sobie zanim zaczniesz wyzywać ludzi od szowinistów.
Student
Student 09.10.2019, 15:12
Kociewiacy liczę na Wasz rozsądek .Kłamstwo , obłuda . Nie głosujmy ani na PO ani na PIS .
Pomorze
Pomorze 09.10.2019, 15:09
Mnie też wkurza ta Gazeta. Czas aby ktoś wydał gazetę dla Wszystkich Kociewiaków. Co do Neumanna i Kiliana ...na aut.
Rolnik PSL
Rolnik PSL 09.10.2019, 15:02
Panie Neumann tak nie wolno. Gazeta Kociewska też przegina . Czy to ma być gazeta dla PIS czy dla Wszystkich Kociewiaków.
PiSmoliński
PiSmoliński 09.10.2019, 15:46
To nie jest gazeta to jest PiSemko robione przez pisiorów dla pisiorów.
antyplatfus
antyplatfus 09.10.2019, 19:48
to ty nie wieszże ta gazeta jak i inne należy do niemców?To wasi kolesie z PO sprzedali.
Antypis
Antypis 10.10.2019, 06:06
Należy do Niemców?. Debilu Antyplatfusie brak Ci mózgu. Jak prywatne Pisemko mógł sprzedać Niemcom ktoś kto nie był właścicielem?. Jeśli faktycznie była sprzedaż to pisiorow. Najbliżej mieli furnis Pi-Smolinskiego bo ten też jest z Tczewa.
amelia
amelia 10.10.2019, 17:57
Zobacz sobie w internecie INTELEKTUALISTO z Platfusowa,czytać chyba umiesz?
leonard
leonard 09.10.2019, 13:37
neumann - powinieneś się spalić ze wstydu i już nigdy nie kandydować do niczego...
gosc
gosc 09.10.2019, 10:06
Brzycki to wstyd. Jak można jechać po PiS i kręcić im spot. Jak go nie wywalicie to wypisuję się z PO.
Gość
Gość 09.10.2019, 07:46
Kto jest z PSL jest oszustem ?
Neumann tak podsumował koalicję powiatową.
Czyż to chodzi o przew.Komisji Rolnictwa w Radzie Powiatu w poprzedniej kadencji ?
Coś wiecie na ten temat ?
sg
sg 08.10.2019, 22:02
Dziwne te komentarze, oczywiście przeciwników N. To polityk, taki jak Kaczyński, co mówił o ludziach: mordy zdradzieckich i gorszy sorcie! Czemu nie było tylu komentarzy jak pisali o księżach pedofilach. Oni są dla was bogami, że nie komentujecie? Poczekajcie,niech wygra PIS to dobiero się rozbisurmanią. Mają teraz ochronę PIS, a potem to będą przebierać jak w ulęgałkach!
jod
jod 09.10.2019, 09:52
Popatrz na to co się dzieje u Nas w urzędach, spółkach, a potem szukaj dalej.
ciekawski
ciekawski 09.10.2019, 15:03
Co się dzieje ale konkrety poparte dowodami a nie insynuacje.
Wyborca 1
Wyborca 1 09.10.2019, 06:07
sg - czy usprawiedliwiasz chamskie wypowiedzi posła Neumanna ?
Czy dla wg.ciebie chamstwo,buta ,rozpasanie na publicznyvh stolkach oraz pijanstwo w pracy mozna usprawiedliwić ?
fg
fg 09.10.2019, 09:39
Rozpasanie na publicznych stołkach - 95 milionów złotych w ciągu 4 lat zgarnęli PISowcy ze Spółek Skarbu Państwa. Tak -pieniądze, które powinny trafić do budżetu, nagrody Szydło. Sprzedaż ziemi obcokrajowcom za rządów PIS, mimo rygorystycznej ustawy, pobił rekord. Zamykane szpitale, oddziały .... Polityka jest brudna, ale za PIS stała się nikczemna, manipulują ludźmi jak marionrtkami, patrz TVP
antyplatfus
antyplatfus 09.10.2019, 11:43
Podniesienie watu do 23%,dla dzieci z 8 do 23%,Podniesienie skld.ZUS o 1\3.podniesienie akcyzy na paliwo,wprowadzenie podatku paliwowego,zmniejszenie zasiłku pogrzebowego,zadłużenie państwa z 530mlddo 1 biliona,sprzdaż polskich stoczni i przedsiębiorstw,mam dalej ci wymieniać tylko niektóre afery PO?I ty masz czelność krytykować PIS?
fg
fg 09.10.2019, 18:56
Stocznię Gdańską sprzedał PISowczyk Jaworski, teraz w SSPaństwa przytulił ok. 2 milionów, ziemie sprzedawane obcokrajowcom i za bezcen księżom. Swoją droga co to za rolnicy? Po co im ziemia? A, no tak Polacy będą u księży zapier***lać za miskę ryżu, jak to dawniej bywało. To się marzy PISowcom i księżom przedwojenni chłopi pańszczyźniani do roboty za ryż. Ale jaja!
kasica
kasica 10.10.2019, 18:01
Tak koniecznie chcesz służyć do mszy u księdza,tam też są potrzebni ludzie myślący debilu,a nie bezmózgowcy.
myślący
myślący 09.10.2019, 15:05
No i które z tych wymienionych rzeczy pis zlikwidował? Mam w d...e i to po i ten cały pis
j-23
j-23 09.10.2019, 11:47
stop kościelnym zboczeńcom i kościelnej pedofilii , wypowiedzieć konkordat , opodatkować kościół i znajdą się pieniądze !!!
Ona
Ona 08.10.2019, 21:06
Ale jaja Brzycki prawa ręka Neumana nagrywał dla kasy spot wyborczy Pana Smolińskiego!!! Oto całe PO
Studentka