Koncerty polskich zespołów rockowych – na co się wybrać tej jesieni

  • 02.10.2019, 12:53
  • artykuł sponsorowany
Koncerty polskich zespołów rockowych – na co się wybrać tej jesieni

Podziel się:

Letnie imprezy plenerowe powoli dobiegają końca, ale nie jest powiedziane, że całą jesień i zimę musisz spędzić w domu. Jesienią również możesz świetnie się bawić na koncertach rockowych, powinieneś po prostu śledzić na bieżąco nadchodzące imprezy. A jest ich naprawdę sporo!

Jesteś fanem polskiego rocka? Nie pozwól, by dopadła Cię jesienna chandra i wybierz się na jedno z jesiennych widowisk. Oto kilka naszych podpowiedzi, dotyczących rockowych brzmień, być może znajdzie się tutaj coś dla Ciebie.

Lady Pank

To już prawdziwy klasyk polskiego rocka. Przez 35 lat istnienia zespołu, powstało wiele utworów, które każdy z nas zna doskonale na pamięć i mimo ciągłego wracania to dych melodii, nigdy się nie nudzą. 8 listopada w Elblągu możesz na żywo doświadczyć wspaniałego przeżycia na koncercie tegoż właśnie zespołu.

Kult

Oczywiście nikomu nie trzeba tłumaczyć co to za zespół, ma za sobą wiele bardzo znanych utworów. Dość mocne teksty pokazują absurdy codzienności, a niezmienny od lat Muniek Staszczyk pozostaje wierny swojemu stylowi. Trzeciego listopada w Łodzi, w Klubie Wytwórnia i ty możesz stać się świadkiem tego wydarzenia. Bilety na ten koncert są już dostępne.

Enej

W porównaniu z innymi polskimi zespołami rockowym, Enej to młoda kapela, mająca jednak na swoim koncie już bardzo duże osiągnięcia na rynku muzycznym. Przesympatyczni wokaliści łączą bardzo umiejętnie rocka z muzyka folkową. Czy Twoim zdanie im to wychodzi? Możesz przekonać się już niebawem. Otóż 11 listopada w Jarocinie usłyszysz najmodniejsze melodie, jak „Kamień z napisem Love” oraz „ Zbudujemy dom” to ich zdecydowanie największe hity. Chcesz usłyszeć więcej? Wybierz się na koncert ze znajomymi.

Ira

Zespół bez wątpienia ma rzeszę swoich wiernych fanów, którzy tłumnie przybywają na ich koncerty. Jeśli i Ty do nich należysz, to nie powinieneś ominąć koncertu, który odbędzie się siódmego grudnia w Zabrzu. Artur Gadowski niezmiennie pomimo upływu wielu lat, potrafi rozgrzać publiczność swoimi piosenkami, a ma ich na swoim koncie naprawdę sporo. Czy pamiętasz utwór „Nadzieja” lub „California”? Jeśli chcesz odświeżyć wspomnienia, wybierz ten właśnie koncert.

Dżem

Legenda polskiego rocka i bluesa w jednym. Nieustające i wiecznie żywe, prawdziwe teksty piosenek, możesz usłyszeć na koncercie w Auli UAM W Poznaniu już 2. Grudnia. Pomimo wielu lat te utwory Dżemu niosą za sobą prawdę o życiu, dlatego warto dokładnie wsłuchać się w ich teksty, a niejednokrotnie łzy same płyną po policzku.

Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji

Po raz kolejny możemy przekonać się, że przysłowie im starsze wino, tym lepsze, to prawda. Bo kto z nas nie pamięta utworu „Jedwab”, czy też „ Kocham Cię jak Irlandię”. Poprzez teksty tych wykonawców możemy, choć na krótką chwilę przenieść się do czasów młodości, pierwszych miłości niekoniecznie kończących się happy endem. Publiczność wprost uwielbia słuchać ich muzyki dlatego w czasie koncertów sale wypełnione są po same brzegi. Przekonaj się o tym i Ty, 11 listopada w CK Wiatrak w Zabrzu.

Wśród tych propozycji, każdy fan polskiego rocka na pewno znajdzie coś dla siebie. Wejdź na strony www z biletami i zaplanuj tę jesień w rockowych brzmieniach!

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (2)


Pozostałe