Ukradł pieniądze z otwartej kasy

  • 27.09.2019, 10:00
  • redakcja
Ukradł pieniądze z otwartej kasy

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka, którego podejrzewali o kradzież pieniędzy z jednego ze sklepów. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z włamaniami do samochodów, skąd kradł radia. Mundurowi doprowadzili 33-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz kradzieży, które jak się okazało, popełnił w recydywie. Sąd zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt.

16 września policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu, którego podejrzewali o kradzież pieniędzy. Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawca 4 września br. po wejściu do jednego ze sklepów w Tczewie ukradł pieniądze z niezamkniętej kasy. Dodatkowo policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z włamaniami do samochodów, do których doszło w lipcu oraz w sierpniu br. Według ustaleń śledczych sprawca w tych zdarzeniach po włamaniu do samochodów kradł radia. W wyniku tych przestępstw powstały straty na kwotę ponad 3 tys. złotych.
Policjanci doprowadzili 33-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Okazało się, że to kolejne tego typu przestępstwa, których dopuścił się mężczyzna, dlatego odpowie za nie w warunkach recydywy. Sąd Rejonowy w Tczewie wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.
Za te przestępstwa w warunkach recydywy grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

 

_redakcja

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 29.09.2019, 23:27
Nieróbstwo, Patologia i Lenistwo się szerzy !!!.
Kociewiak
Kociewiak 29.09.2019, 18:24
Najwidoczniej w Starogardzie nie jest potrzebna ta kronika poniewaz w Tczewie jest sama patola i z tamtad wola pisac pamietniki... haha
Starogard
Starogard 28.09.2019, 23:54
A co mnie Tczew obchodzi!!!!! Starogardzka kronika policyjna już się skończyła ????????
Xd
Xd 28.09.2019, 16:32
Smalec nie dał rady na wolności jak większość po wyjściu z pudła bo w kryminale popisał skargi i dostał a na wolności to sobie mógł pisać by do woli . Gangster pełną gębą haha

Pozostałe