„Dobry Czas dla Polski”. PiS rozpoczyna kampanię wyborczą

  • 25.08.2019, 11:05
  • redakcja
„Dobry Czas dla Polski”. PiS rozpoczyna kampanię wyborczą

Podziel się:

Oceń:

20 sierpnia przed Ratuszem odbyła się konferencja inaugurująca kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości. Briefing połączony był z akcją zbierania podpisów poparcia dla kandydatów PiS do Parlamentu Europejskiego.

Podczas konferencji omówiono najważniejsze zagadnienia, z jakimi Prawo i Sprawiedliwość wystartuje w najbliższych wyborach.  
- Pragnę państwa poinformować, że dnia 20 sierpnia 2019 rozpocząłem oficjalnie swoją kampanię wyborczą do Parlamentu Polskiego. Na tę okoliczność pojawił się na starogardzkim Rynku  wielki billboard, który przekazuje państwu główne hasło wyborcze kandydatów Prawa i Sprawiedliwości., które brzmi - Dobry Czas dla Polski – powiedział Jan Kilian, kandydat Prawa i Sprawiedliwości.


„Dobry czas dla Polski i Polaków”
Starogardzki poseł powiedział również, że jest niemalże pewien, że zdecydowana większość Polaków dobrze ocenia zmiany, które nastąpiły za sprawą polityki realizowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.
- Większości Polaków żyje się dziś godnie, a to za sprawą bezpieczeństwa finansowego. Opieka państwa nad obywatelami jest odczuwalna na każdym kroku. Mamy silną gospodarkę, o czym piszą nawet niemieckie media, którym, powiedzmy szczerze -  na naszym rozwoju specjalnie nie zależy.  Wreszcie, z emigracji wracają do domów nasze dzieci. To dobry czas dla Polski i Polaków.
Wszelkie sondaże i ekonomiczne, międzynarodowe ratingi  wskazują, że jako państwo, kraj – idziemy w dobrym kierunku i lokujemy się na wysokich pozycjach rankingowych – dodał.


„Uważam, że może być jeszcze lepiej”
Jan Kilian uważa, że może być jeszcze lepiej, jeszcze bezpieczniej.  
- To nie są bezpodstawne słowa. Doświadczyliśmy, że obietnice Prawa i Sprawiedliwości z 2015 roku zostały w większości zrealizowane. Drodzy państwo, dziękuję za okazane zaufanie, wszelkie wyrazy sympatii. Dziękuję za współpracę wójtom, burmistrzom, prezydentom, instytucjom, urzędom i księżom. Dziękuję wszystkim razem i z osobna za poświęcony czas, rozmowy, dyskusje i wspólne działania. Dziś, proszę o przedłużenie mandatu zaufania poprzez ponowne oddanie głosu na moją osobę. Startuję oczywiście z listy Prawa i Sprawiedliwości, z pozycji nr 4 – podsumował Kilian.

 

_redakcja

Komentarze (150)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jary
jary 20.09.2019, 08:14
Powinno być "dojny czas dla wolski"
zyga
zyga 18.09.2019, 14:48
Dajcie spokój z tym panem. On sie nie nadaje na posła!
wyborca
wyborca 20.09.2019, 07:36
on się nie nadaje do niczego , ciekawe , czy sam się ubiera , siada na wc i pisze te swoje mrzonki ??? , na kiliana nie głosujemy...
monitor
monitor 18.09.2019, 13:23
dla polski jest zawsze dobry czas , ale dla pisu - zły
dagny
dagny 11.09.2019, 15:00
Pośle Noyman powiesić bilbordy może każdy złodziej,tym bardziejże nie za swoje.,Niech pan powie co dobrego zrobił pan dla Starogardu i dla Polski,kiedy rozliczy się pan z afer.Jaką trzeba mieć czelność,żeby z zarzutami prokuratorskimi startować do sejmu.!
marcin
marcin 10.09.2019, 21:01
skończcie to rozdawnictwo ***skiej patologii , bo zrujnujecie ten kraj do końca
mieszkaniec miasta
mieszkaniec miasta 07.09.2019, 18:45
pośle kilian , powiesić bilbordy może każdy osioł , tym bardziej , że nie za swoje , proszę powiedzieć co pan zrobił dobrego dla starogardu i jego mieszkańców , poza niewypełnionymi obietnicami , nawet za obwodnicą zagłosował pan na nie , w tej sytuacji skamleć o głosy - wstyd , takim osobom społeczeństwo mówi NIE !!!
ostrożny
ostrożny 11.09.2019, 06:49
Z tym mówieniem "nie" niestety nie jestem taki pewien. Popatrzcie na Głucha - inna sprawa, że człowiek honoru sam by się zaszył w czeluściach (ale gdzie tu mówić o honorze) - niby wszyscy wiedzą jak zadłużył miasto a jednak ktoś na niego głosuje (nawet nie wiem jak nazwać jego elektorat nie obrażając zwierząt i przedmiotów). W związku z czym i posłowi może się udać ...niestety.
niepoprawny
niepoprawny 08.09.2019, 15:49
Nojmana też o to pytasz?
poprawny
poprawny 11.09.2019, 09:26
ten powinien dawno siedzieć,razem z żonką
larok
larok 11.09.2019, 09:59
Pewnie siedzi.................................ale na krześle podczas jedzenia obiadu hehehe
STAROGARDZIANIN
STAROGARDZIANIN 07.09.2019, 12:14
Panie Kilian ? Miliardy idą na na księży i Rydzyka.Nie ma innych potrzeb?
musimy utrzymywać tę czarną Polską PATOLOGIĘ?
nikodem
nikodem 18.09.2019, 15:10
Panie kilian weż się pan za mafię lekową w Starogardzie.
garnek
garnek 11.09.2019, 15:01
Sam jesteś niezła patologia trollu.
leonard
leonard 07.09.2019, 10:14
co ze sprawkami prałata jankowskiego ? , pośle (jeszcze) kilian niech się pan wypowie i przyzna , że był to pedofil i kapuś sb , w gdańsku sobie poradzili ze zbokiem , a w starogardzie dalej jest honorowym obywatelem miasta - wstyd i żenada , to właśnie dzięki niemu pedofile w koloratkach i nie tylko , czują się bezkarni , kwitnie też lgbt - skandal !!! , za to , że popieracie takich typów i ich zachowania , nie należy na was głosować...
aldona
aldona 07.09.2019, 07:54
pisiory , kiedy rozliczycie bandziorów i złodziei , których obiecaliście rozliczyć , na których mieliście zebrane dowody ich przekrętów ?????
miki
miki 07.09.2019, 09:59
Jedyne co oni mieli zebrane to marchew i szparagi
telimena
telimena 06.09.2019, 07:38
kiedy się rozliczycie przed społeczeństwem z waszych afer pisuary ?
wyborca
wyborca 03.09.2019, 07:06
śmieszny i jednocześnie żałosny facet , oderwany od rzeczywistości , rozdają pieniądze patologi byle tylko wygrać wybory , bez zdrowego rozsądku , o ekonomii nie wspomnę , palenie głupa , obiecanki-cacanki i życie na koszt podatników , bez jakiejkolwiek odpowiedzialności i dokonań - wstyd...
grzegorz
grzegorz 03.09.2019, 07:42
to tylko polityczna marionetka , łapka do głosowania na wiejskiej , niestety nawet do głosowania się nie nadaje - przykładem nasza wirtualna obwodnica , totalna kompromitacja
wenom
wenom 02.09.2019, 17:13
Nigdy więcej w moim mieście Pisu, PO i Naszego Starogardu. Nigdy! Dawać tu zupełnie nowych ludzi.
hugo
hugo 03.09.2019, 08:34
Nasz Starogard jeszcze gorszy od PiS i PO i SLD
miki
miki 06.09.2019, 08:04
I to ich hasło, że wreszcie coś się dzieje. Niech panowie prezydenci powiedzą może ile nowych miejsc pracy za czasów ich rządzenia powstało w mieście, a do tego nowy wiceprezydent powie co tam z jego inkubatorami przedsiębiorczości się dzieje.
nemo
nemo 07.09.2019, 14:41
Oj się dzieje szczególnie w parku ha ha. Oddany miał być już chyba ponad rok temu a tu nadal nic. Kto za to poniesie odpowiedzialność jestem ciekaw?
wyborca
wyborca 02.09.2019, 17:51
wszędzie nepotyzm , kolesiowskie układy , bandytyzm i złodziejstwo , rozdawnictwo , popieranie menelstwa i patologii , a miało być sprawiedliwie i wg prawa i szacunku dla człowieka pracy , nikogo , z umoczonych łobuzów ,pomimo zapewnień nie rozliczono i nie skazano... , a tak obiecywali i zapewniali - dziadostwo !!!
iur
iur 29.08.2019, 22:30
Dobry czas dla Wolski.
wyborca
wyborca 29.08.2019, 19:30
czas dla polski jest zawsze dobry , ale nie dla takiego pisu , kilian - wstydz się i zniknij z przestrzeni politycznej nieudaczniku , razem ze swoimi zuchami - bezradnymi
Edward
Edward 29.08.2019, 09:38
A co z 200 lokatorami którzy często z rodzinami mogą wyladować na bruku, bo chcecie oddać tereny na których stoją bloki tzw, Prawowitym spadkobiercom.Nawet na Polsacie o tym było ale to pewnie zmyślona informacja i wywiady z mieszkańcami.Czekam na łapki w dół !!!.
Jacek
Jacek 29.08.2019, 09:31
Chleją nie pracują ,kobiety uzależnione w czasie ciąży zachowują abstynencje ???..... wątpie.Te dzieci idą z naszymi potem do przedszkola, szkoły, są zamknięte w sobie albo nad wyraz agresywne.To udziela się naszym dzieciom ale to jest oki.W domach patologicznych przemoc , alkoholizm udziela się dzieciom pamiętajcie a one krzewią ta kulture potem wśród rówieśników.Brawa dla polityków, mopsów i innych instytucji za bierność.
Rozsądek
Rozsądek 29.08.2019, 09:43
Generalizujesz sprawę a tak nie wolno,bo takim postawieniem sprawy krzywdzisz innych.
Patologia jest i była,ale nie dotyczy wszystkich zyjacych skromnie.
Twoje brawo dla biernych czyli nieudolnych pracowników pomocy społecznej jest kompromitacją.Pracownicy mają wiele narzędzi do pracy z patologicznymi.rodzinami i choc wszystkich nie "uzdrowią" to mogą wiele zdziałać.
Tomek
Tomek 29.08.2019, 09:22
Jak można zabierać z kieszeni podatnika pieniądze i dawać je ludziom którzy nie pracują , często nieporadnym życiowo, ale dzieci zrobić umieli.Nie powiecie mi, że tacy ludzie nie mogą wykonywać najprostszych prac jak chociaż porządkowe, czy czyszczenie Wierzycy.Prosta zasada nie pracujesz to nie jesz i tyle.Dojdziemy do obsurdalnych sytuacji że będą im jeszcze dawać domy mieszkania oraz samochody na koszt podatnika.Sam bym chciał mieć nowe auto albo dwa i co niech mi państwo da a kosztami obciąży podatnika to raptem pare groszy dla każdego.
wyborca
wyborca 29.08.2019, 07:52
panie kilian , kiedy rozliczycie tych , których obiecaliście rozliczyć , kiedy nastanie prawo i sprawiedliwość , chyba , że sami jesteście umoczeni ?
Czytelnik
Czytelnik 29.08.2019, 08:55
Wyborca albo mają za mało dowodów, albo jedni na drugich mają tzw haki i tyle.To, że politycy się kłócą przed kamerami, to nie oznacza, że poza nie trzymają sztamy.A co z aferą hejtową panie Pośle?.
fachowcy z Gdańskiej i z Czerska
fachowcy z Gdańskiej i z Czerska 28.08.2019, 15:29
Kilian oraz jego kompan PiSmoliński już obiecywali obwodnicę jak tylko uda im się usadzić swoje pistyłki w fotelach sejmowych. I co?. Gdzie jest ta obwodnica w budowie?. Gdzie "tanie" mieszkania+ ?. Są w kolejnych bajkach wydawanych przez Jarosława-uzurpatora i jego szajkę!. Tylko idioci pisiory łykają kolejne obiecanki takich zer jak Kilian, Smoliński czy Szymański. Kolejne fajna pis-bajka to odbetonowywanie miast. Tylko kto jak nie koalicja PiS-N.S. zabetonowali starogardzki Rynek i to niezgodnie z pozwoleniem na budowę i projektem na podstawie, którego takie pozwolenie wydano. Czy teraz Kilian obieca odbetonowanie Rynku i powrót do stanu pierwotnego?. Pora na zmianę hasła "Starogard - zielona stollica Kociewia" na "Starogard - stolica Kociewia bezprawnie zabetonowana"
Kazimierz
Kazimierz 28.08.2019, 15:12
Kończąc ten temat , żeby sprawa była jasna Panie Kilian.
Ja nie zagłosuję na Pana nie dlatego , żeś mi Pan jakiejś tam obwodnicy z łaski nie wybudował. Ja nie zagłosuję na Pana boś Pan jest z PiS.
Po pierwsze za PO lepiej mi się żyło, spokojniej. Czułem , że jestem
w Europie szanowany. Teraz jest jakieś bandyctwo , jakiś faszyzm, strach jest. I ten faszyzm jest eskalowany!
Po drugie Pana pryncypał z nienawiści do Tuska zniszczy ten kraj. A później poprosi Putina o pomoc i będziemy ruskie. To widać po tym jak wy rządzicie. Po rusku. Bałagan panie i kłamstwo.(TVP Wiadomości).
A Pan mu w tym pomagasz panie?
Co , Pan ślepy jesteś?

Pozostałe